Изменено 28 апреля в 20:34

Чи їхати з дитиною на такий відпочинок?

Дівчата, питання: чи їхати з дитиною на такий відпочинок? Друзі сім’ї запрошують на Великдень до себе, у них свій будинок з великою територією, гарно, зелено. Збирають на Великдень друзів. Нас запросили з синочком, 2 місяці. Все би добре, природа і свіже повітря, момент є в тому, що вони люблять саме «тусуватися». Багато алкоголю, судячи з деяких нюансів там не тільки алкоголь, гучну музику, щоб валило з колонок, п’яну дискотеку до ранку. Під цим ділом їм хочеться гучності максимум і т д. Я думаю, що з дитиною мені нема чого там робити. Не хочу, щоб через мене ціла компанія напрягалась і відмовлялась відпочивати так, як їм подобається. І не хочу сама там бути у дискомфорті і шукати зручний тихий закуток, де побути з дитиною. Тим більше гостьовий будинок у них з дуже крутими сходами наверх і не думаю, що поки нам час там лазити з такою крихіткою.
Чоловік їхати дуже хоче, прям загорівся і мене другий день намагається вмовити. Бо там йому і весело і класно, я це розумію. Моє небажання настрою йому не додає. І думаю, як вчинити.
Не поїхати - це типу його позбавити спілкування і відпочинку, на який він так хоче.
Поїхати - це невідомо в які умови поставити себе і малюка. Нюанс - це рівненська Обл, з Києва далеченько і просто повернутись, бо стало некомфортно і захотіла додому - то не варіант, це дні 3 там бути… думала варіант запропонувати йому поїхати потусити самому, а я залюбки проведу Великдень з мамою і синочком, висплюсь. Але то вже ніби як не по сімейному, кожен сам по собі.
Чоловік звик, що я можу поступитись його вибору, якщо мені не принципово, а йому так краще. Так раніше часто було. Але така маленька дитинка, мені здається привід прислухатись до себе і зручностей для малого в першу чергу. Чи я не права?
Як би ви вчинили в цій ситуації?
5 1
Попадалочка 28 апреля в 20:34
Ні
Замурмишка 28 апреля в 20:35
Я бы поехала, но я не параноичка, и дети спокойные, в ресторане под музыку спали и на природе без проблем
16 9
Стебель березы 28 апреля в 20:35
Пусть сам едет.
11 10
УжеВотДа 28 апреля в 20:36
Незрозуміла , які у вас причини не їхати . Дитина маленька - багато спить , включаєте радіо няню і розважається , ніхто ж не змушує вас багато пити
17 4 4
Бджолина королева 28 апреля в 20:36
Не знаю. Если вы будете с ребенком, а муж только тусить - то вряд ли. Если муж поддержит вас и будет помогать, то можно.
Гарнюнька 28 апреля в 20:36
У вас впереди много лет когда можно потусить. О чем вообще говорить? 2 месяца ребёнку. Мужу ктоб мозги вправил. Какие гости с таким крохой. К тому же вирусняк какой зацепить в компании. Нет. Тысячу раз нет
32 6
Помаранчова душа 28 апреля в 20:37
Не їхати. Бо бажання чиїсь, вони забудуть через три дні, що ви не поїхали, а дитині стрес, вам стрес то нафіг треба.
Я би запропонувала чоловікові поїхати самому. Тим паче, якщо у вас буде допомога на ці дні.
10 5
Пусин Кукин 28 апреля в 20:37
Я такі гуляння не люблю, тому, навіть без маленької дитини не їхала б.
Деловитая 28 апреля в 20:38
Я бы поехала, но я люблю компании и движ. Смотрите по ребенку и своим ощущениям
Дуняша 28 апреля в 20:38
Ви зробіть так як ви самі хочете, а не так як це має бути
Стрекозей 28 апреля в 20:39
Я бы поехала при таких условиях, но с мужем сразу договориться на берегу, чтобы он тоже помогал с ребенком. Если не хочет помогать или из категории балаболов, тогда не ехать.
Солоденька цукОрка 28 апреля в 20:41
Ви туди доїдете ?
Там блок пости на кожному перехресті
6 2
Смайликівна 28 апреля в 20:42
Я би не поїхала, но у мене і чоловік не наполягав би. А купати де дитину? Це не відпочинок . Ви не зможете розслабитись.
Теща дочки 28 апреля в 20:42
Я бы не поехала, осталась бы дома, особенно с мамой и отдохнула. Мама может и покачать, и погулять, пока вы выспитесь.
А мужа бы отправила к друзьям.
Пацелуйнитуда 28 апреля в 20:42
Ответ дляГарнюнька
У вас впереди много лет когда можно потусить. О чем вообще говорить? 2 месяца ребёнку. Мужу ктоб мозги вправил. Какие гости с таким крохой. К тому же вирусняк какой зацепить в компании. Нет. Тысячу раз нет
Ото параноя...а в магазин як ходить,щоб вірусняк не підчепити?)
Міс Всесвіт 28 апреля в 20:43
Я бы смотрела по ребенку - если в принципк он у вас не проблемный, я бы поехала. Если есть проблемы - то нет конечно
Отжигающая 28 апреля в 20:43
Ми їздили і вагітною з палатками, і з місяця дитини до родичів на вихідні регулярно. Якраз коли дитина зовсім маленька не так реагує на гучні звуки і їжа тепленька завжди з собою)) Важче пізніше, коли прикорм, перші кроки і потрібно постійно бути з дитиною.
То ви так на років п´ять відмовитесь від посиденьок з друзями? Але звичайно ви свою дитину знаєте краще і маєте робити так, як зручно саме вам.
7 1
успокойте_Меня 28 апреля в 20:44
Ні, мені мій комфорт важливіше.
Теща дочки 28 апреля в 20:44
Ответ дляСолоденька цукОрка
Ви туди доїдете ?
Там блок пости на кожному перехресті
Они теперь уже везде, знакомый сегодня ехал, в каждом городе на въезд и выезд останавливали на БП, хотя ехал несколько дней назад в Киев, практически нигде не было
Уходя дверю не хлопать 28 апреля в 20:45
Ответ дляСмайликівна
Я би не поїхала, но у мене і чоловік не наполягав би. А купати де дитину? Це не відпочинок . Ви не зможете розслабитись.
Я такая же, хотя движ люблю, но без маленьких детей. В ситуации автора отпустила бы мужа, а сама осталась
АдеКВАтная 28 апреля в 20:45
Самостоятельно, конечно, никак не решить этот вопрос...
Майская киска 28 апреля в 20:47
Вы грудью кормите? Если нет, может мама сутки посидеть с малышом?
Солоденька цукОрка 28 апреля в 20:47
Ответ дляТеща дочки
Они теперь уже везде, знакомый сегодня ехал, в каждом городе на въезд и выезд останавливали на БП, хотя ехал несколько дней назад в Киев, практически нигде не было
Да я в курсі
Рівне поряд
Сьогодні церкви/перехрестя/кожну вулицю
Ці їдуть відпочивати
Іншій світ чи я не на тій планеті
Царівна Жабка 28 апреля в 20:47
Вам, особисто, буде не комфортно 99%, дитині байдуже, бо будете з нею ховатись в будинок від галасу. Дивно, що чоловік ’загорівся’. Чесно кажучи, зараз і не тягне на 3 денні святкування, бо живемо в прифронтовому місті. Для мене, в такому віці, 1 місце-дитина, 2-я, тому, як для вас вирішуйте.
Теща дочки 28 апреля в 20:48
Ответ дляМайская киска
Вы грудью кормите? Если нет, может мама сутки посидеть с малышом?
А потом кто будет сидеть с малышом?)
Автор пишет это дня 3 там.
Сокодавка ще та 28 апреля в 20:49
Отпустила б мужа одного
Дуже дуже вумна 28 апреля в 20:49
По Вашему описанию там какое-то быдло отдыхает, сори, пьянь, музыка на максимум до утра... А по теме - если муж поедет один, то в этом ничего страшного нет.
Кудрі кручу сама 28 апреля в 20:49
А почему ребёнка нельзя оставить на кого-то? И с мужем пойти отдохнуть
Майская киска 28 апреля в 20:49
Ответ дляТеща дочки
А потом кто будет сидеть с малышом?)
Автор пишет это дня 3 там.
Ну я бы и три посидела и сидела, когда дети уезжали по работе, но можно и один день погулять и вернуться.
Теща дочки 28 апреля в 20:50
Ответ дляСолоденька цукОрка
Да я в курсі
Рівне поряд
Сьогодні церкви/перехрестя/кожну вулицю
Ці їдуть відпочивати
Іншій світ чи я не на тій планеті
Может бронь, может мужу меньше 25 лет.