28 апреля в 20:51

Мама почала випивати. Як допомогти?

На розмови реагує агресивно, одразу кричить,чого я алкоголіку з неї роблю.Не п´є що світла божого не бачить,але випиває пари раз на тиждень.
Кума,подруга приходить і треба сісти до столу.
В мене серце розривається, як допомогти коли вона не бачить проблеми.
показать весь текст
18 1 1
Забагаловка 28 апреля в 21:14
Ответ дляMs. Dolly
Моему 15, знает про советчицу,но ещё не пишет)))) Пью каждый день,во время обеда 50 грамм вискаря.
А чего обеда, а не ужина?)
Ms. Dolly 28 апреля в 21:16
Ответ дляЗабагаловка
А чего обеда, а не ужина?)
Так основной приём с 15-16 и как пойдёт, какой там уже ужин. Не работаю, если шо.
Примарочка 28 апреля в 21:17
Ответ длямиссАрфография
Мой дедушка 100 грамм на ужин пил, а у бабушки законная суббота после уборки дома - 2 бутылки пива. И иногда с соседками по чарочке наливки. Алкоголиками никто не был. Но тогда не было такой моды как сейчас, если рюмку выпил, то уже алкоголик😀
Аналогично!
И все было супер и все были счастливы и здоровы.
Швидка Настя 28 апреля в 21:17
Пару раз в неделю с кумой поболтать под вино, автор, отстаньте от людей.
Боневтікла 28 апреля в 21:18
Ответ дляАнонимарик
А шо, психиатр не человек , выпить не может??
Може. Навіть не сумніваюся, що випиває.
миссАрфография 28 апреля в 21:18
Ответ дляПрибираю щодня
Это не мода сейчас, а отклонение. Я пью алкоголь (что-то сладкое) раз в месяц и ни мою бабушку, ни вашего дедушку алкоголиками не считаю
Причём это отклонение только здесь вижу.
Иногда попадаются видео с врачами, которые рассказывают что такое алкоголизм, про его стадии, ну как-то это ничего общего не имеет с тем, что здесь всем кто даже несколько раз в году выпьет, приписывают алкоголизм
автор Бурундучиха 28 апреля в 21:19
Ответ длямиссАрфография
Мой дедушка 100 грамм на ужин пил, а у бабушки законная суббота после уборки дома - 2 бутылки пива. И иногда с соседками по чарочке наливки. Алкоголиками никто не был. Но тогда не было такой моды как сейчас, если рюмку выпил, то уже алкоголик😀
Ми не говоримо про наливку чи пиво.
Горілка. Після якої посиденьки майже завжди закінчуються скандалами.
Прийшла в гості, в кухні куди не глянь пусті пляшки від самогонки
А Я Самая Самая 28 апреля в 21:19
Ответ дляБурундучиха
Мені 35, мамі 63.
Я бачу як вона змінюється, з гарної доглянутої жінки в жінку, яка нічого не хоче. Гості і 100 грам одна радість
Це, дійсно, проблема, жіночий алкоголізм. Ще й у віці . Можливо, втратила сенс, махнула на себе рукою.
Можливо, її заняти, чимось, роботу знайти?
Примарочка 28 апреля в 21:20
Ответ дляБурундучиха
Мені 35, мамі 63.
Я бачу як вона змінюється, з гарної доглянутої жінки в жінку, яка нічого не хоче. Гості і 100 грам одна радість
Так може час такий? Нерви заспокоюють. Тим паче зараз нніхто не може знати, чи завтра зустрінуться знову.
Поговорили, заспокоїдись і розійшлись.

Чи прям п´ють до валяння під столами?
Тим паче , якщо не працюють
автор Бурундучиха 28 апреля в 21:21
Ответ дляШвидка Настя
Пару раз в неделю с кумой поболтать под вино, автор, отстаньте от людей.
Не про вино мова.
Нещодавно запросила маму і парк на прогулянку, вона взяла ще і куму. Поки я відійшла по каву, вони на лавочці випили по рюмці горілки яку принесла кума. Серед білого дня
1 1 1
автор Бурундучиха 28 апреля в 21:22
Ответ дляПримарочка
Так може час такий? Нерви заспокоюють. Тим паче зараз нніхто не може знати, чи завтра зустрінуться знову.
Поговорили, заспокоїдись і розійшлись.

Чи прям п´ють до валяння під столами?
Тим паче , якщо не працюють
Під столами не валяються. Але горілка пару раз на тиждень теж не є нормально.
Примарочка 28 апреля в 21:23
Ответ дляБурундучиха
Не про вино мова.
Нещодавно запросила маму і парк на прогулянку, вона взяла ще і куму. Поки я відійшла по каву, вони на лавочці випили по рюмці горілки яку принесла кума. Серед білого дня
А ось це вже справді проблема.
Тільки розмови, більше нічого не допоможе.
Курочка 28 апреля в 21:24
Ответ дляБоневтікла
Думаєте самій їй буде краще випивати? А психіатр навіщо? Може автору сходити?
Вы тоже алкоголичка и не видите в этом проблемы?
Примарочка 28 апреля в 21:29
Ответ дляБурундучиха
Під столами не валяються. Але горілка пару раз на тиждень теж не є нормально.
Відповіла вже на повідомлення про парк... Нажаль.

Але от дивлюся по собі
Горілку взагалі не п´ю. Але коли відпустка, можу 1л-1.5л пива кожного дня.
Коди нерви і нема відпустки, також пиво ( спати лягяю, заспокоює, а не пів ночі не сплю слухаю і думаю....). Зранку за кермо, більше не дозволю собі.

Можу взагалі не пити місяцями ( нещодавно з дієти в 2 міс вийшла).

А от по другому абзацу мене тут вже би приписали до алкоголіка.
Поговоріть, може мама пояснить.
Ранковий базар 28 апреля в 21:30
Ответ дляГде тут 0?
Хорошо, что моему сыну 13 и он не знает о существовании Советчицу, а то ж помощи уже просил бы
Аналогично , живем в Италии , вино или пиво в обед даже на работе все начальство пьет, в выходные вино, лимончелло, амаро - целые выходные рекой , коктейли и шампанское уже с 10 утра во всех барах пьют в воскресенье ... И ни одного алкаша на улице не видела, нарко клиник нет , о кодировании не слышали ...
автор Бурундучиха 28 апреля в 21:33
Ответ дляРанковий базар
Аналогично , живем в Италии , вино или пиво в обед даже на работе все начальство пьет, в выходные вино, лимончелло, амаро - целые выходные рекой , коктейли и шампанское уже с 10 утра во всех барах пьют в воскресенье ... И ни одного алкаша на улице не видела, нарко клиник нет , о кодировании не слышали ...
Ви хоч читайте тему і що в ній. До чого ваша Італія і вино ?
Мошей ницца 28 апреля в 21:34
Може у мами проблеми стались, чи депресія, чи був стресовий фактор? Не рахуючи війни і цього дурдому? Навіть якщо це йде до алкоголізму то не просто так,коли залежність починається це ще можна виправити якщо знайти причину з чого все почалось і виправити становище.
Бо просто так пити ще й горілку, тим більше жінка яка доглядала за собою і все життя щось хотіла, не буде. Ви з мамою говорили?
Та й часто жіночий алкоголізм починається з пива й вина
Сегодня не целуюсь 28 апреля в 21:40
Отвадить куму от вашей мамы. Или поговорить с ней и ее мужем или детьми
ДлинноНожка 28 апреля в 21:55
Мама вас о помощи не просила и принимать ее не будет. Тут ни как не повлиять
А що таке? 28 апреля в 22:18
Ответ дляЯ не тону
Отстаньте от мамы
Т.е пускай спивается?
Странно
Ранковий базар 28 апреля в 22:21
Ответ дляБурундучиха
Ви хоч читайте тему і що в ній. До чого ваша Італія і вино ?
Порівняння у випиванні алкоголю , тему прочитала уважно . А ви вивчіть значення слова ’аналогія’
автор Бурундучиха 29 апреля в 22:20
Ответ дляРанковий базар
Порівняння у випиванні алкоголю , тему прочитала уважно . А ви вивчіть значення слова ’аналогія’
Як не має що сказати по темі, то краще промовчати. Так і за розумну можуть сприйняти.
Ранковий базар 29 апреля в 22:58
Ответ дляБурундучиха
Як не має що сказати по темі, то краще промовчати. Так і за розумну можуть сприйняти.
Бачу, що особисто вам це не загрожує