Зяблик протестант• 28 апреля 2024
День народження.
Зустрічаюся рік. В минулому році мій день народження був через місяць після знайомства. Забув. Якби не вайбер,то геть би і не згадав, хоча я говорила. Написав о 00.00 --О.в тебе День народження! Вітаю! Пройшов рік.Завтра має бути.
Сьогодні кажу- завтра на 17.00 я столик замовила. А він-а що за подія? Я завтра збирався вдома прибирати. Сидить на лікарняному. Я оторопіла.Питаю-а яке завтра число? Він 29.... так у тебе завтра День народження? Боже, яка я свиня.я забув! Я думав на наступному тижні. І це чоловік, який все запитує, коли япогоджусь заміж вийти за нього... навіть не знаю що і думати. Ситуація неприємна. Значить..не така я вже і кохана. Я такий роблю висновок.
Ищу-брожу• 28 апреля 2024
Мой брат очень заботливый муж и отец, но даты вообще нефига не помнит. Его спасает напоминалка и жена, которая заранее напоминает. Он помнит только даты нашей семьи, из детства. Ну и др детей.
Нульовий сантиметр• 28 апреля 2024
У вас тільки до цього притензія? Якщо так...то говоріть в мене через 2,3,4 дня ДН, пам´ятаєш?...буває такий тип людей що дати всі або не пам´ятають або плутають..
Зяблик протестант
• 28 апреля 2024
Це свідчить про те, що подарунку нема. Він не готувався, не купував нічого. Я до його дня готувалася за місяць.Пішла парфюм вибрала, винюхала такий як треба...і т.д.
Щепотка_совести• 28 апреля 2024
А остальные праздники?
Новый год забыть сложно. Поздравлял?
Память штука такая...
Кто-то даты напрочь не помнит.
Вот то, что неорганизованный - сложнее
Новый год забыть сложно. Поздравлял?
Память штука такая...
Кто-то даты напрочь не помнит.
Вот то, что неорганизованный - сложнее
Зяблик протестант
• 28 апреля 2024
Ответ дляЩепотка_совести
А остальные праздники?
Новый год забыть сложно. Поздравлял?
Память штука такая...
Кто-то даты напрочь не помнит.
Вот то, что неорганизованный - сложнее
Новый год забыть сложно. Поздравлял?
Память штука такая...
Кто-то даты напрочь не помнит.
Вот то, что неорганизованный - сложнее
На нг конфеты. На 8 марта и 14 кофварка биалетти за 1700 грн. На 14 в кафешку ходили.
Щепотка_совести• 28 апреля 2024
Ответ дляЗяблик протестант
В остальное время тратит на вас деньги?
Может просто жлоб, потому и ’не помнит’ про ДР?
Я бы и после месяца отношений на отсутствие подарка на др послала бы.
Люблю дарить и получать подарки, готовлюсь заранее. Мужчине отсутствие подарка не прощу. Но и сама напомню, сама в магазин отведу (если он вообще не в теме)
Мальчун-задирун• 29 апреля 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Ему всё равно ж нельзя, сами же писали -диабет, сидит на диете.
Мальчун-задирун• 29 апреля 2024
Ответ дляЩепотка_совести
В остальное время тратит на вас деньги?