СамавиховуюКота• Изменено сегодня в 12:01
Скільки вам коштував переїзд
Цікаво почитати. Неважливо звідки і куди. Хоч по Україні, хоч закордон, чи з-за кордону. Що вигідніше брати з собою, а що купити на місці
СамавиховуюКота
• 2 часа назад
Ответ дляКудряшка Сью
Будинок
У вас з логвкою проблеми. Я не питала за скільки ви купили будинок. І чим тільки люди читають...
Кому там слова не давали• 2 часа назад
Ответ дляШалена невинність
Я в Европе, нужно заплатить больше 2,5 тысячи евро за наше барахло чтоб его перевезти.
Тоже думаю, проще его бросить.
Я заплатила свыше 4000€ за свои коробки. По правда, не пожалела. Передавала дорогие вещи. Общая их стоимость свыше 40 тыс€.
Кудряшка Сью• 1 час назад
Ответ дляСамавиховуюКота
Для мене будинок це вартість переїзду в т.ч.
Що там у вас з логікою мені байдуже.
На все добре
Що там у вас з логікою мені байдуже.
На все добре