29 апреля в 00:11

Кто разбирается в камнях, девочки, это бирюза. пластик, что это?

https://rozetka.com.ua/ua/324485164/p324485164/
К стыду своему ничего не понимаю в камнях, но что-то мне кажется эта цена даже для пластмассы низкая.
Что это, как думаете?
У него есть голубая бирюза и зеленая бирюза. Симпатичные, хотела как чокеры заказать
Дюймовочка 29 апреля в 00:17
не открывается. А спросить никак? На камни обычно сертификаты качества есть. Иногда камень, но мутность и вкраплений много и он дешевый. Если не понимаете - спрашивайте сертификаты.
ДеньгиНеСдаю 29 апреля в 00:18
За 90грн, звичайно, що не камінь
автор Смурфик 29 апреля в 00:23
Ответ дляДеньгиНеСдаю
За 90грн, звичайно, що не камінь
а что это? Почему так смело пишут ’камень’?
автор Смурфик 29 апреля в 00:24
Ответ дляДюймовочка
не открывается. А спросить никак? На камни обычно сертификаты качества есть. Иногда камень, но мутность и вкраплений много и он дешевый. Если не понимаете - спрашивайте сертификаты.
мне не важно качество, пусть самое простое, главное чтоб не прям пластмасса. Мне дочке 20-тилетней
Психологічка 29 апреля в 00:36
Ну це пресована бірюза. Таке каміння-некаміння. Навіщо такій молодій дівчини ці бабські буси?
Психологічка 29 апреля в 00:37
Ответ дляДюймовочка
не открывается. А спросить никак? На камни обычно сертификаты качества есть. Иногда камень, но мутность и вкраплений много и он дешевый. Если не понимаете - спрашивайте сертификаты.
Ну це з сертифікатами Ви загнули. Ви хоч раз в житті такий сертифікат бачили? Бо я ні.
3 1
Черговий по кухні 29 апреля в 00:42
Звісно, що це не справжня бірюза за такі гроші. Подивіться, скільки коштує бірюза насправді.
Позаземний розум 29 апреля в 00:53
Ответ дляСмурфик
мне не важно качество, пусть самое простое, главное чтоб не прям пластмасса. Мне дочке 20-тилетней
А зачем они ей?
автор Смурфик 29 апреля в 00:55
Ответ дляПсихологічка
Ну це пресована бірюза. Таке каміння-некаміння. Навіщо такій молодій дівчини ці бабські буси?
как чокер любит такое. А есть такое как прессованная бирюза? Или это так, кожа молодого дерматина?
автор Смурфик 29 апреля в 00:57
Ответ дляЧерговий по кухні
Звісно, що це не справжня бірюза за такі гроші. Подивіться, скільки коштує бірюза насправді.
в том то и дело что информация разная. и по всей видимости называют изделиями из бирюзы все что угодно
Миллениалка 29 апреля в 01:08
Ответ дляСмурфик
как чокер любит такое. А есть такое как прессованная бирюза? Или это так, кожа молодого дерматина?
Подивіться у Оксани Борійчук чоуери. Там не каміння , в вручну розписані намистини та косівська кераміка, виглядають цікаво. Брала на подарунок, то дівчина задоволена і носить.
Собі теж заглядаюся на її прикраси, але не знаю, з чим носити. Не мій стиль(
Гжегож Бженчишчикевич 29 апреля в 01:27
Ответ дляСмурфик
как чокер любит такое. А есть такое как прессованная бирюза? Или это так, кожа молодого дерматина?
Есть говлит (который часто выдают за бирюзу)
автор Смурфик 29 апреля в 01:40
Ответ дляМиллениалка
Подивіться у Оксани Борійчук чоуери. Там не каміння , в вручну розписані намистини та косівська кераміка, виглядають цікаво. Брала на подарунок, то дівчина задоволена і носить.
Собі теж заглядаюся на її прикраси, але не знаю, з чим носити. Не мій стиль(
сейчас гляну. Но это не совсем такое как ищу. Ей нужны лаконичные, незаметные.
Но интересно, я такое люблю
автор Смурфик 29 апреля в 01:42
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Есть говлит (который часто выдают за бирюзу)
спасибо, впервые слышу такое название.
Гугл сказал что отличить одно от другого можно с помощью лупы)
Пупуговка 29 апреля в 01:44
Автор, вообще хз. Там фотка с обработкой и далеко. Выше писали, что это пресованная бирюза, эт возможно. Но пресованная бирюза, это измельченная бирюза с примесями. То есть, её измельчают и ещё добавляют доп материалы.
Пы.сы. Не думаю, что это 100% бирюза
Пупуговка 29 апреля в 01:52
Тут плохо видео, но это натуральная бирюза. Камень мелкий, отчётливо видно, что рисунок не повторяется. Я не буду утверждать, так как по вашей ссылке только одно фото и там обработка. Все же, моё мнение, что это пластик. Если вам нужен именно натуральный камень, не советую
автор Смурфик 29 апреля в 01:59
Ответ дляПупуговка
Тут плохо видео, но это натуральная бирюза. Камень мелкий, отчётливо видно, что рисунок не повторяется. Я не буду утверждать, так как по вашей ссылке только одно фото и там обработка. Все же, моё мнение, что это пластик. Если вам нужен именно натуральный камень, не советую
я поняла, спасибо! Пластмассу не хочу покупать.
Значит отбой(.
Пупуговка 29 апреля в 02:03
Ответ дляСмурфик
я поняла, спасибо! Пластмассу не хочу покупать.
Значит отбой(.
Не за что
Дюймовочка 29 апреля в 05:48
Ответ дляПсихологічка
Ну це з сертифікатами Ви загнули. Ви хоч раз в житті такий сертифікат бачили? Бо я ні.
Як я люблю людей, які самі не знають нічого, але інших чомусь звинувачують в брехні. Так, я бачу ці сертифікати постійно, коли купую ювелірку. Крім того, в Україні коли жила я також отримувала сертифікати разом з ювелірними виробами. Наприклад, в ’Золотий Вік’.
Зараз я живу в Канаді і це тут також нормальна практика - на золото, на каміння.
Якщо ви не знаєте, не бачили, не в курсі, то це не значить, що я загнула, то лише ваша необізнаність і не треба звинувачувати інших в тому, що ви не знаєте. Скажімо так - це ваші проблеми, не мої.
Психологічка 29 апреля в 09:35
Ответ дляДюймовочка
Як я люблю людей, які самі не знають нічого, але інших чомусь звинувачують в брехні. Так, я бачу ці сертифікати постійно, коли купую ювелірку. Крім того, в Україні коли жила я також отримувала сертифікати разом з ювелірними виробами. Наприклад, в ’Золотий Вік’.
Зараз я живу в Канаді і це тут також нормальна практика - на золото, на каміння.
Якщо ви не знаєте, не бачили, не в курсі, то це не значить, що я загнула, то лише ваша необізнаність і не треба звинувачувати інших в тому, що ви не знаєте. Скажімо так - це ваші проблеми, не мої.
Ви так сприймаєте діалог гостро, в мене в думках не було Вас звинувачувати, та ще й в тому що Ви написали.Ну от єдине місце де Ви можете цей сертифікат запросити це ювелірка, і то думаю не кожна.
Я просто знаю скільки коштує замовити експертизу, тому точно скажу що на цю бірюзу немає сертифіката, в нас в Україні така річ як сертифікат зовсім не розповсюджена.
Дюймовочка 29 апреля в 16:45
Ответ дляПсихологічка
Ви так сприймаєте діалог гостро, в мене в думках не було Вас звинувачувати, та ще й в тому що Ви написали.Ну от єдине місце де Ви можете цей сертифікат запросити це ювелірка, і то думаю не кожна.
Я просто знаю скільки коштує замовити експертизу, тому точно скажу що на цю бірюзу немає сертифіката, в нас в Україні така річ як сертифікат зовсім не розповсюджена.
Перше ваше речення -перечитайте. Ви починаєте звертатись до незнайомої людини зі звинувачень.
Про яку експертизу мова? Про ту, яку замовляєте особисто ви? Але до чого тут це? Сертифікат видається при купівлі ювелірних виробів в магазині. В сертифікаті зазначається яке каміння використано, яка каратність, чистота, який метал (золото - якої проби, срібло - проба), вказується вага. Нічого ніхто не замовляє. Це - стандартна етика.
В Україні я також при купівлі ювелірних виробів отримувала сертифікат, а інколи і гарантійний талон на вироби. Я про це зазначала.
Якщо в Україні ви купуєте виріб ноунейм, не знаєте, якої каратності діамант, наприклад, якої чистоти, чи цей камінь дійсно, діамант, а не, наприклад, муассаніт, або взагалі фіаніт чи скло, то тоді ви замовляєте експертизу. Але я розповідала не про це.