Тішуся неперетішуся• 29 апреля 2024
це вона гіпнотизує? чи то лише мені так здається?
попалася в інтернеті жінка психолог. так дивиться в упор і приторможено у всіх відео говорить.. це типу неявний гіпноз?
от для приклада
Тішуся неперетішуся
• 29 апреля 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Может она просто заторможенная и сильно фокус держит )
ну я зайшла на сайт її - вона навчалася ще років 40 тому в Києві на психфаці.. може то так тоді вчили психологів тої закалки))
Гарантую неперелевки• 29 апреля 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
В то время человека не учили работать с камерой и онлайн аудиторией.
Фрикаделька• 29 апреля 2024
Она живёт в Прибалтике сейчас.
Там все такие медленные 🤣
Шутка, если что.
В других её видео вполне нормальная подача материала, я её какое-то время слушала.
Там все такие медленные 🤣
Шутка, если что.
Тішуся неперетішуся
• 29 апреля 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
ну так відео на каналі вона багато років знімає.. і це відносно свіжі..
мабуть це вона просто така людина.. як на мій смак, то краще вже холоденчиха - та хоч юморна і живчик, хоч і трошки куку) але як лектор вміє класно нитку мовлення тримати.. я колись якийсь курс холоденко слухала - таки вміє коли треба бездоганно пояснювати і без такого застившого погляду. хоя я і не фанатка наташки
PORKA• 29 апреля 2024
Это мидиативная техника. Зачем она в этом видео - не знаю.
Вероятно она берет уроки ораторского мастерства. Это один из приёмов, но излишне медленно
Тішуся неперетішуся
• 29 апреля 2024
Ответ дляPORKA
ну от я інші дідео ввімкнула - те ж саме..
саме ’мидиативная ’ чи там з помилкою слово? бо хочу почитати що воно таке
PORKA• 29 апреля 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Лучше про ораторское искусство почитайте )
Она это делает по неумению, а не для гипноза.
Надо чуть быстрее, чуть меньше пауз, меньше повторений. Возможно, она мало готовится к эфиру - текст не учит.
Это огромная работа, не всем легко дается
Тішуся неперетішуся
• 29 апреля 2024
Ответ дляPORKA
ну я маю певний досвід по ораторському мистецтву. І великий досвід авторських лекцій