неДодекаэдр• 29 апреля 2024

Як вам сумка?

Хотіли б таку чи не модна?
Результат:
вже голосів: 243
130 (53.5%) Негарна
57 (23.46%) Нейтральна
33 (13.58%) Незручна
15 (6.17%) Гарна
8 (3.29%) Зручна
Домашка• 29 апреля 2024
Купила вот такую. Очень удобная, как качество топ.
https://global.bagllet.com/products/bg136

Потринділиця• 29 апреля 2024
по мотивам барсеток
больше похожа на такие же из мужской коллекции
у мужа была подобная коач
Кукусик• 29 апреля 2024
Жах!
Кукусик• 29 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Непопулярна тут думка) МК це дуже і дуже заїзжений і низький мідл (?) сегмент. Його багато, моделі не топові, не базові, вони, ну просто є. Імхо, краще за ті ж гроші щось в тій же Зарі/Манго взяти.
Але, якщо вам подобається, то беріть без роздумів.
Вона ж чоловіча, хоч мк, хоч шанель. В зарі, манго сумки на пару місяців - і в смітник.
автор неДодекаэдр • 29 апреля 2024
Ответ дляКукусик
Кожен ж чоловік ходить з сумками на ланцюжках)
БоХатая• 29 апреля 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Автор,ну у этой сумки цвет и форма неудачные.Так,на площадку и на базар
автор неДодекаэдр • 29 апреля 2024
Ответ дляБоХатая
Жінки на майданчиках і «базарах» з чоловічими сумками?)

Чи чоловіків сумки таки з ланцюжками))

Треба визначитися

БоХатая• 29 апреля 2024
Ответ длянеДодекаэдр

Чи чоловіків сумки таки з ланцюжками))

Треба визначитися
Нравится-покупайте,зачем спрашивать
Кукусик• 29 апреля 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Та хоч діаманти, форма відстійна. Невже з такого різноманіття сумок хоч в мк, хоч в інших марок вам лише це жахіття хочеться купити.
автор неДодекаэдр • 29 апреля 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Це ожіночнена барсетка))) Начебто ви вдома на чоловічу сумку почепили ціпки та типу зробили її жіночною. І ні, вона незручна, все буде лежати на дні і треба буде по лікоть залазити за гаманцем.
У мене майже всі речі у вертикальному зберіганні. Це - ідеально.
Найзручнішого і придумати неможливо.
Я ношу з собою футляр з окулярами, ключницю, телефон і плоский гаманець.
Всі ці речі - тонкі і високі. Створені для вертикального зберігання
Мошей ницца• 29 апреля 2024
Ответ дляЗаставляличка
Ще страшніше, ніж у автора. Цю хоч таксисти носити можуть, а та - взагалі непорозуміння
Tammy21• 29 апреля 2024
Ответ дляКукусик
Для мене не має чоловічих та жіночих речей)