Аноним ФЕЯ• 29 апреля 2024
Що приготувати з риби кета?
Купила цілу рибину. Що з неї приготувати, вона ж суха мабуть? А якщо засолити?
Ms. Любмая жена• 29 апреля 2024
Сухая, смешиваю соль с сахаром, делаю надрез по хребту и обмазываю ее (сухой посол), предварительно почистить лучше луску, пропорция соль/сахар 2 к 1
Ms. Любмая жена• 29 апреля 2024
На бутерброды норма, если запекать, то в пузо овощи добавьте и а фольге. Это конечно не форель совсем, похоже на горбушу
Пушкининиана• 29 апреля 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Навіщо ви її куптли?
Гроші є...) Нема куди подіти(
З такою можливістю, купувала б сьомгу - от там (для мене), смакота. Перевірено досвідом. Ну ми, експериментували на стейках.
Аноним ФЕЯ
• 29 апреля 2024
Ответ дляПушкининиана
Гроші є...) Нема куди подіти(
Кета 250 грн/кг, сьомга 700 грн/кг. Різницю відчуваєте?
Пушкининиана• 29 апреля 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Давно в рибному не була. Напевно ціна, про щось говорить....
Для сьомги або атлантичного лосося характерні соковита та навіть масляниста м´якоть, яка тане в роті. Смак універсальний, сподобається навіть діткам. Не варто забувати, що вирощують у штучних умовах, а значить потрібно більш вимогливо ставитися до вибору фірми-виробника.
Аноним ФЕЯ
• 29 апреля 2024
Ответ дляПушкининиана
А кета - це риба дика, її штучно не вирощують
Пушкининиана• 29 апреля 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Тому, і суховата..