Не худа ні разу• сегодня в 10:01
Щастя дитини важливіше за щастя дорослого?
Припустимо, якщо не можливо, щоб був баланс. Як ви вважаєте, хто “важливіший”?
Куколка-мяуколка• сегодня в 10:04
Власне не дуже розумію як після 40 можна бути щасливою. Тому дитини мабуть важливіше
Вишня на торті• сегодня в 10:04
Авторе, щастя у середині людини і воно справді не залежить від оточуючих. Навіть якщо вам дуже хочеться вірити, що саме ви робите дитину щасливою і навіть приносячи себе у жертву.
Вишня на торті• сегодня в 10:05
Ответ дляКуколка-мяуколка
Так само як і до 40
бЭйбА• сегодня в 10:05
Ответ дляКуколка-мяуколка
Печалька…
Куколка-мяуколка• сегодня в 10:06
Ответ дляВишня на торті
Так само як і до 40
Ну можливо, якщо дитинсво ще не скінчилось
Не худа ні разу
• сегодня в 10:06
Ответ дляФайна пані
А как это связано между собой? Это разное счастье разных форматов
Цікава думка. Але мені здається, що ці «різні формати»
все ж перетинаються в реальному житті.
Бо щастя дитини зазвичай формується всередині атмосфери,
яку створює дорослий. Що для цього робить...
все ж перетинаються в реальному житті.
Щепотка_совести• сегодня в 10:07
ребенка легче сделать счастливім чем взрослого, т.е. взрослый может выбирать такой путь где он сам будет счастливее, а для ребенка сделать все возможное чтоб тот был тоже счастлив в данных условиях
Вишня на торті• сегодня в 10:07
Ответ дляНе худа ні разу
все ж перетинаються в реальному житті.
Вам тільки здається
Христя в тiстi• сегодня в 10:07
Ответ дляНе худа ні разу
все ж перетинаються в реальному житті.
Щаслива мама-щасливе дитя. Це не різні формати-це наслідок. Недарма в літаку при аварії спочатку треба надіти маску собі, а потім дитині.
как тебе такое илон маск• сегодня в 10:08
Діти невдячні, чим більше їм даєш, тим більше вони вважають, що ви обов´язані, тому обирайте себе, бо їм завжди буде мало.
Вишня на торті• сегодня в 10:09
Ответ дляХристя в тiстi
Саме так, це про ставлення до життя взагалі. Про навик радіти та бути щасливим, який показують батьки
Христя в тiстi• сегодня в 10:11
Ответ дляВишня на торті
Я не про це. Нажаль, не всі навики дитина вміє переймати, тому що в неї може бути від народження інший емоційний інтелект. Але в сім´ї, де щасливі батьки, дитина буде спокійною, а це гарантія її безпеки і щастя.
Проня_Прокоповна• сегодня в 10:11
Ну щастя вашої дитини для вас, може, і важливіше за ваше. А в нас дітей немає (це наш вибір) то моє щастя мені, безумовно, важливіше. За дітей нехай печуться їхні батьки. Якось так.
Мао_Мяо• сегодня в 10:12
Ну тут спорный вопрос) чтоб создать для моих детей счастливую жизнь - у меня уходит много усилий. И часто приходится поступаться своими желаниями/временем и прочим, чтобы для них это создать. Не скажу, что мне в тягость, нет, я тоже получаю радость, но не во всех моментах. Например, от трёх часового катания на санках я бы отказалась, на пляж/море была бы моя воля не ездила) но это вклад в их детство и он стоит того) а если в глобальных вопросах, таких как работа, отношения и прочее, то часто родительская женственность может стать грузом для ребенка и проблемой для обоих сторон.
Вишня на торті• сегодня в 10:14
Ответ дляХристя в тiстi
Або не буде спокійною, а буде постійно незадоволенною, бо її емоційний інтелект не дає змоги радіти. Ніяких гарантій нема. Дуже часто люди бувають щасливі всупереч усьому і нещасні не дивлячись на всі сприятливі умови
Не худа ні разу
• сегодня в 10:13
Ответ дляПроня_Прокоповна
Так тема для дорослих, у кого є діти)) це ж логічно. Чом би я переживала за щастя незнайомої мені дитини...таке
Не худа ні разу
• сегодня в 10:13
Ответ дляМао_Мяо
Вот вот
Христя в тiстi• сегодня в 10:13
Ответ дляВишня на торті
Може й так. Але принаймні для неї це будуть найідеальнійші умови.
Просто звязда• сегодня в 10:14
Для мене важливіше. Обираючи між своїм комфортом і комфортом дитини я оберу дитину. Настрій, загальний емоційний стан дитини для мене важливіші за власний.
Може ще третю?• сегодня в 10:15
Ответ длякак тебе такое илон маск
А я не жду благодарности от ребенка, я делаю все для ребенка потому что хочу это желать и это делает меня счастливой. Но тут главное баланс держать не забивать на себя думать о себе но не жить не с мыслью что ребенок будет тебе обязан в старости
Фенте Фря• сегодня в 10:14
Якщо питання про мужика, типу мати завела нового, а дитина молодше 14 з ним не щаслива. То однозначно не жити з цим мужиком.
Все інше - різних форматів. І обирати часто не доводиться.
Вишня на торті• сегодня в 10:15
Ответ дляХристя в тiстi
Які не працюють. І сенсу у них нема
Проня_Прокоповна• сегодня в 10:20
Ответ дляНе худа ні разу
Ви не написали, що саме для батьків. Для мене дорослий і дитина - це просто рандомні люди різного віку. Гадала тема про те чиє щастя взагалі важливіше у суспільстві - дорослих чи малих як вікових категорій 🙈.
Подумалось: а хіба у нещасних батьків буває щаслива дитина?
Файна пані• сегодня в 10:20
Ответ дляНе худа ні разу
все ж перетинаються в реальному житті.
Ну взрослый может делать счастливым себя и ребенка независимо одно от другого
Христя в тiстi• сегодня в 10:27
Ответ дляВишня на торті
Які не працюють. І сенсу у них нема
Сенс є. Це підгрунтя для максимально комфортних умов для розвитку психіки дитини.