Меряю от 0• 29 апреля 2024
Какой у вас кошелек?
Мой на молнии и она часто расходится из-за количества карточек разных. Думаю какой купить?..
Та никада в жизни• 29 апреля 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Якщо телефон хороший до зарядки хватає на цілий день активного користування.
Моему телефону уже 3 года
Пустощі-веселощі• 29 апреля 2024
Ответ дляНаша взяла
Боже, які картки в епоху смартфонів?...
До прикладу, в тій самій Італії потрібна фізична карта, щоб зняти або покласти гроші у банкоматі. В них не має функції Apple Pay ні в одному банкоматі, тільки фізична карта для всіх операцій використовується. І документи пластик мають ( пермессо, водійські права і тестера санітарія) бути завжди при собі.
В мене декілька гаманців, різних розмірів, через необхідність постійно з собою мати документи і фізичні карти, хоча в магазинах оплачую все телефоном.
Наша взяла• 29 апреля 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
а до чого мені ця ’цінна’ інформація? я живу в Україні, а не в Італії
Наша взяла• 29 апреля 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Бывают и такие случаи, когда приходится расплачиваться наличными
і?...
Пустощі-веселощі• 29 апреля 2024
Ответ дляНаша взяла
Ви тут не одна, щоб висловлювати свою думку, ще й в такому зневажливому тоні. Якщо Вам не потрібен гаманець, то для інших він необхідний.