Конфиденциальность• 29 апреля 2024
Подарунок для хлопця 9-11 років.
Чим цікавляться ваші діти такого віку?
Покорительная• 29 апреля 2024
Мій цікавиться програмуванням, мангою, кубиками рубіка різними, йойо, є пару онлайн ігор улюблених.
У Вас нема можливості спитати батьків дитини?
Чумачечая Весна• 29 апреля 2024
Смотря какие интересы у ребенка от этого нужно и отталкиваться, мой футболом , катается на велосипеде
Меломанка Маланка• 29 апреля 2024
Электропаяльник маленький для выжигания рисунков на фанере, дереве, можно и на факс бумаге.
Гарантую неперелевки• 29 апреля 2024
Лего текник, мекано, ну и все что угодно с отсылками к майнкрафту и фортнайту
ХтоЯкщоНеЯ• 29 апреля 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
Вау, мрія дитинства! Воно так смачно пахло!! Продається зараз?
Меломанка Маланка• 29 апреля 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Да. Полно. По 150 грн. Видела на олх и на алиэкспрес. Маленький чуть больше ручки и с проводом не длинным.
Ловлю капці• 29 апреля 2024
Ответ дляПокорительная
У моего схожий набор интересов, но заказ на ДР меня убил - серьгу в ухо захотел
Покорительная• 29 апреля 2024
Ответ дляЛовлю капці
Я сама пропонувала вухо пробити)) відмовився ) на дн замовив магнітну зарядку для телефону. А на минулий дн був тамагочі ))))) до цього робот для збирання/розбирання кубиків )
Ловлю капці• 29 апреля 2024
Ответ дляПокорительная
Жаль що відмовився)
Я спершу також в штики прийняла, а потім взагалі підтримала ідею.
А які б сережки ви обрали б своєму?
Бо ми вуха пробили вже місяці три тому але так і ходить в тимчасових
А які б сережки ви обрали б своєму?
Покорительная• 29 апреля 2024
Ответ дляЛовлю капці
Жаль що відмовився)
А які б сережки ви обрали б своєму?
Та сам би обирав ) я можу тільки порадити що, на мою думку, пасуватиме. А далі вже сам ) можливо або малесеньке кільце, або такі.. не памятаю як називаються.. як пласкі пусети. Або як ті, що при проколі вставляють, тільки з матовим камінцем темним
Ловлю капці• 29 апреля 2024
Ответ дляПокорительная
Так мене лише ваша думка цікавить.
Тонкі кільця міряли, але воно якось не дуже виглядає.
Цвяшки мені здається панують більше.
Спочатку в нього були плани на кільце, але ми вирішили проколювати обидва вуха.
Був ще той квест знайти сережки для проколу без каміння.
Цвяшки мені здається панують більше.