Гірчинка• 29 апреля 2024

Таке мені погане наснилося..

Що з донькою десь летимо разом, гуляємо собі дьюті фрі, нікого не чіпаємо, тут бац і вона просто зникає з мого поля зору. Я бігаю шукаю, нема ніде. Телефоную - не відповідає номер.

Йду в туалет і розумію що в мене в рюкзаку кілька десятків тисяч доларів і наркоту підкинуто.
Я йду віддаю в відділ безпеки, вони в мене забирають і замість шукати доньку починають бухати, займаються своїми справами - все як у нас в поліції.

Я щось настільки ошелешена такому сну, що не можу зрозуміти звідки він міг взятися, я навіть фільмів з таким заїждженим сюжетом не дивилася років 20 мабуть.
Як це прогнати з голови? Не можу викинути що донька щезла і так і не знайшли(
А Я Самая Самая• 29 апреля 2024
Сни-це відображення нашої реальності. Мозок обробляє інформацію, яка знаходиться в підсвідомості і видає нам її у формі снів. Скільки вашій дитині років?

Работать надо• 29 апреля 2024
Сни в понеділок не збуваються ніколи. Забудьте, це лише ваш підсвідомий страх за доньку. Все буде добре❤️
автор Гірчинка • 29 апреля 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
27))
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 апреля 2024
В мене є досвід роботи зі сновидіннями, набирайте на телеграм +353 (87) 649 9497
Як результат: більше енергії, натхнення і повністю переробимо негатив на наснагу🫶🫂