Наездница• 29 апреля 2024
Орхідея
Як правильно пересадити орхідею в такому стані як на фото?
Дякую
Сарафанное радио• 29 апреля 2024
Витягнути з вазону, прибрати весь старий грунт.
Оцінити стан коріння і стебла, по можливості поділити. Вибрати горщик відповідний кореневій системі і посадити в свіжу кору. Не поливати, тільки обприскати.
Вся в кредитах• 29 апреля 2024
Як звичайну квітку, це цимбідіум. Зауважу, що добитися цвітіння не легко(треба перепад температур день/ніч), але якщо вийде, це дуже гарна і дрігоквяиуча орха. Невибаглива
Вся в кредитах• 29 апреля 2024
Ответ дляСарафанное радио
Цимбідіум не в корі росте.
Невгамовна сила• 29 апреля 2024
Ответ дляВся в кредитах
Якщо на ніч в холодильник?
Вся в кредитах• 29 апреля 2024
Я би просто перевалила в новий грунт і Більший горщик, максимум розділити на два, але обов´язково мають бути бульби, що без лисття , їх не викидати,якщо ж він(тугі, не висохші ), вони накопичують поживні речовини, з них ростуть дєльонки
Вся в кредитах• 29 апреля 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Якщо на ніч в холодильник?
Ні, то занадто, і це восени робиться. Потім почитаєте. Літом вона прекрасно живе на дворі серед рослин
Чижик Пижик• 29 апреля 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Якщо на ніч в холодильник?
Чому не на балкон?
Вся в кредитах• 29 апреля 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Чому не на балкон?
На балкон, в мене не було,я виносила під сходи в коридор.
Наездница
• 29 апреля 2024
Ответ дляВся в кредитах
Тобто те все сухе , що зверху не прибирати?
Це мене більше всього турбує - що з ним робити
Не розумію що таке бульби
Вся в кредитах• 29 апреля 2024
Ответ дляНаездница
Не розумію що таке бульби
Ось це і є бульби. Серед них є сухі-видалити,а є такі, що наче живі, тверденькі -залишити