Захекалася читать• 05 января в 23:41

Актара. Как правильно ней обработать растениє?

Нужно ли обрабатывать подоконник?После обработки закрыть пакетом или как?
Лама_мама• 05 января в 23:50
Від трипсу чи від борошнистого червецю буде обробка?
Указка• 05 января в 23:53
Від чого обробляєте? Актару розводять в 1 л води і поливають рослину. Від трипсів чудово працює. Від мучнистого я б ще Міледі додала. Підвіконня миють обов´язково господарським милом.
автор Захекалася читать • 06 января в 00:39
Ответ дляЛама_мама
Стал сохнуть фикус.Полветок усохло.Посоветовали актарой.А я никогда этого не делала.
автор Захекалася читать • 06 января в 00:40
Ответ дляУказка
Только растение?Землю не поливать?
Лама_мама• 06 января в 01:19
Ответ дляЗахекалася читать
А Ви впевнені, що там шкідники? Актара - це отрута для шкідників. Досить сильна і трохи токсична для людини. Просто так не варто використовувати.
На фікусі є щось ще підозріле, крім сухих листочків? Листки не липнуть?
Може, йому просто сухе повітря? Фікуси люблять, обприскування водою кімнатної температури. Особливо взимку, коли батареї опалення пересушують повітря.
автор Захекалася читать • 06 января в 01:20
Ответ дляЛама_мама
Давайте я завтра дам фото и Вы скажете как правильно.Мне его жалко.
автор Захекалася читать • 06 января в 01:22
Мне кажется его кто грызет.Но у меня зрение не очень.Как мне лучше его просмотреть?
Лама_мама• 06 января в 01:24
Ответ дляЗахекалася читать
Я не спеціаліст по фікусах, у мене їх лише два.
Якщо він давно у Вас і нових рослин вдома немає, то де б Ви йому взяли взимку шкідників?

Фото давайте, може, щось буде видно.
Ви його давно пересаджували? Може, банально, ґрунт виснажений?
Слухи-руки не распускаю• 06 января в 02:01
Ответ дляЛама_мама
Токсична, і не трохи. Я б квіти краще повикидали,чим актарой в квартирі бризкала.
Лама_мама• 06 января в 02:23
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Від деяких шкідників Актарою проливають. То не так страшно.
Але я іншими препаратами користуюся (у мене фіалки).