БершкомангоЗар• Изменено 29 апреля 2024

Які шанси у мене бачити онука після слів невістки?

Скажу відразу, що я не одержима невісткою. Моє серце болить за онука і те що я його не бачу. Через два місяці йому вже рік. А я його і не бачила. Я займаюся собою, живу своїм життям, своїми справами. Але болить, за те що мені не дають відчути себе бабусею. Хоч я пропонувала приїхати до них, але тиша. Середній син також запропонував всім нам зустрітися, але знову тиша від старшого сина та невістки. Як себе поводити на святі з невісткою, я навіть і не знаю..
Вона сину сказала, що вона не бачить гарного відношення до себе від нас. Що навіть моя 12-ти річна донька і то, вже показала відношення до неї. І те що вона не може забути все те, що я про неї наговорила, що обговорювала її за спиною. Що мовляв, я їй заглянула до рота і попрікнула за цукерку. Що вона вперла все в одну свою пельку. Але ж дійсно, потрібно думати не тільки про себе, а й за інших теж. І в останніх ситуація, вона не вважає себе винною. Хоча її вина там також є. Потрібно нормально себе поводити в гостях, а не робити морду кирпічом і бути постійно невдоволенною. Те що я образилася на сина, коли вони запізнилися, і гиркнула на нього, коли вони приїхали в гості. Мовляв, невісткі це дуже сильно не сподобалось. Але це наші з ним відношення. Її вони не стосуються.
Инста_Богиня• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Просто купіть. Вам багато треба?
Так, нам треба багато.

Можу брикнути• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Перенесли. Хрестини та один рік дитині, все будуть робити разом. Ніколи не чула, щоб так робили. Робити будуть у батьків невістки, а не у Києві. Там будуть замовляти ресторан, фотозону, фотографа і все інше. Напевно хочуть добряче з економити.
сработайте на опережение, предложите все это оплатить
автор БершкомангоЗар • 29 апреля 2024
Ответ дляИнста_Богиня
От і класно, молодці.
А що там класного ?
Инста_Богиня• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
А що там класного ?
У вас розуму нема, щоб зрозуміти
Живчик-счастливчик• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Просто купіть. Вам багато треба?
Мені треба пекти. Я вже 20 років не втрачаю надію.
Можу брикнути• 29 апреля 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Давайте про рецепти пасок поговоримо. Є в когось, щоб навіть рукожоп міг спекти нормально?
так, тут тема крестин не раскрыта, а вы со своими пасками
Живчик-счастливчик• 29 апреля 2024
Ответ дляМожу брикнути
І яйця ж ще. Не лише паски.

Ms. Похвала• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Колись і вашу тему так проігнорують, бо будуть думати що тріль.
Сто ваших тем опровергают первое предложение этой темы ’ я не одержима невісткою’
Ловлю капці• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Я не знаю, як розпочати з нею спілкування. Чекала, що вона перша це зробить. Але бачу, що їй це не потрібно. І вона не переймається, що дитина не бачить і не знає про бабусю.
а ей это зачем?
как ни прийдешь - свекровь нагадит в душу, испортит настроение, на сегодняшний день не удержишь семью домостроем, сегодня модно ’никто никому ничего не должен’… а вы решайте сами, что вам важнее - ваши замечания и образ ’бабы яги’ или приличное поведение и теплые отношения
А_мій_самий_самий• 29 апреля 2024
Та вгомоніться вже! Вчора вам уже писала :

Будьте ласкаві, і далі не спілкуйтеся ! Токсична ’мамо’ , залиште вже молодих у спокої і живіть далі СВОЄ життя. Не колотіть оце ВСЕ і не займайтесь .....нею . Я - така невістка і , коли послала сімейку чоловіка куди подалі , вдихнула на повну , мені стало набагато легше , не витрачаючи свою енергію на ненормальних людей . Без Вас , ’мамо’ , Земля не зупиниться , а , навпаки , життя стане кращим -знайте про це!
Профукали Ви онука , інші будуть - там будете ’душити’ своєю любов’ю показною .
А ось і я• 29 апреля 2024
Автор , блин я ваша одногодка, но читаю вас, ощущение, что вам 60и у вас ранний маразм. Ну как можно быть такой? Вы блин...
Инста_Богиня• 29 апреля 2024
Ответ дляА ось і я
Там психіатрія..
БоХатая• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Так многие делают. А чтобы сделать крестины и годик в Киеве, нужно 40-60 тыс. грн. Если вам что-то не нравится. Так помогите детям, докиньте бабосиков, чтобы они смогли отпраздновать в Киеве. Или сами всё оплатите. К тому же, невестка сама с ребенком, вы сами писали, что ваш сын в рейсах постоянно. Как она будет всё организовывать с ребенком на руках? Может няню оплатите? Или сами с ребенком посидите? А так, пусть и не в Киеве, как вы хотите, но там у невестки будет помощь и денег с экономят.
Ms. Похвала• 29 апреля 2024
Ответ дляА ось і я
Давно вас не было, дня три?
Вчера была.
И сегодня вроде.
Зад..Ла тролиха
А_мій_самий_самий• 29 апреля 2024
Ответ дляА ось і я
Давно вас не было, дня три?
Та де .... Вчора - Невістка не привітала мене сьогодні з церковним святом.
Ловлю капці• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
я не верю, что вы настоящая
Кіма кепка• 29 апреля 2024
Блин, так уже была тема отчёт о крестинах. Или у автора появился подражатель?😂
А ось і я• 29 апреля 2024
Ответ дляMs. Похвала
Вчера была.
И сегодня вроде.
Зад..Ла тролиха
А, проспала, благо у меня нет невестки
автор БершкомангоЗар • 29 апреля 2024
Ответ дляА ось і я
А що саме ван не подобається? Що не так? Що я Попове гула невістку за цукерку її де матері? То ж хай навчить свою дитину, що потрібно про всіх думати. Може син хотів ту цукерку.

А ось і я• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
’Що я Попове гула невістку за цукерку її де матері? ’
Шта?
Ms. Похвала• 29 апреля 2024
Ответ дляЛовлю капці
я не верю, что вы настоящая
Конечно нет. Есть такие упоротые свекрухи, например моя покойная бабушка такой была.
Но конкретно это тролиха
Блакитне небо• 29 апреля 2024
Автор, а це ви все не могли передати підгузки та суміш? Чи у вас є колега по ’неодержимості’?
Живчик-счастливчик• 29 апреля 2024
Ответ дляА ось і я
Шта?
ваН не подобається?
Ms. Похвала• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Заработалась....
Кружите меня,кружите• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Просто купіть. Вам багато треба?
Ні, ну, от що ви за бабуся,якщо навіть рамки не печете? Жаххх
А ось і я• 29 апреля 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
ваН не подобається?
Ману не подобаеться
tereska• 29 апреля 2024
Авториця, коли ви встигаєте молодшу доньку виховувати, ви тут цілими днями базікає та перемиваєте кишки тій святій невістці?
Чого це ми ще нічого не знаємо про середнього сина та його нетямущу дружину, що таке, не придумали ще?))
Живчик-счастливчик• 29 апреля 2024
Ответ дляА ось і я
Ману не подобаеться
А хоч паєдки подобаються?
Лизочек• 29 апреля 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Перенесли все, тільки свекруня не переноситься куди подалі
А какая причина?
БоХатая• 29 апреля 2024
Ответ дляМожу брикнути
Ага. Она и пальцем не двинет. Приедет на всё готовое. И будет потом за спиной обсуждать, что невестка не правильно всё организовала. Если уже авторша не помогает, то хотя бы уже не звездела. Хотя я считаю, что она как бабушка, должна помочь.