БершкомангоЗар• Изменено 29 апреля 2024
Які шанси у мене бачити онука після слів невістки?
Скажу відразу, що я не одержима невісткою. Моє серце болить за онука і те що я його не бачу. Через два місяці йому вже рік. А я його і не бачила. Я займаюся собою, живу своїм життям, своїми справами. Але болить, за те що мені не дають відчути себе бабусею. Хоч я пропонувала приїхати до них, але тиша. Середній син також запропонував всім нам зустрітися, але знову тиша від старшого сина та невістки. Як себе поводити на святі з невісткою, я навіть і не знаю..
Вона сину сказала, що вона не бачить гарного відношення до себе від нас. Що навіть моя 12-ти річна донька і то, вже показала відношення до неї. І те що вона не може забути все те, що я про неї наговорила, що обговорювала її за спиною. Що мовляв, я їй заглянула до рота і попрікнула за цукерку. Що вона вперла все в одну свою пельку. Але ж дійсно, потрібно думати не тільки про себе, а й за інших теж. І в останніх ситуація, вона не вважає себе винною. Хоча її вина там також є. Потрібно нормально себе поводити в гостях, а не робити морду кирпічом і бути постійно невдоволенною. Те що я образилася на сина, коли вони запізнилися, і гиркнула на нього, коли вони приїхали в гості. Мовляв, невісткі це дуже сильно не сподобалось. Але це наші з ним відношення. Її вони не стосуються.
Банан-барабан• 29 апреля 2024
А не попрікайте шматком,у невістки такий же рот як і у вас а не пелька
,на сина коли він приходить не треба гиркати а радіти.Займаєтесь собою от і займайтесь...І бкде вам щастя...Я теж свекруха ,живемо в одному домі.Мій холодильнтк завжди відкритий на 2 сімї а справи їхні і справи наші.Обєднує нас усе в нашому розжитті А розуміння в першу чергу.Вони в роботі.ми теж,,,Любіть своїх дітей одинаково,І не будьте злою свекрухою а хорошою подругою....Успіху
Кружите меня,кружите• 29 апреля 2024
Ответ дляФокус-Покус
Нееет, дайте до годика ребёнка почитать
Стоп, це новий серіал, як ото були дні народження сім´ї якоїсь Тані з Борщаги? Тепер про внука
БершкомангоЗар
• 29 апреля 2024
Ответ дляБоХатая
Так многие делают. А чтобы сделать крестины и годик в Киеве, нужно 40-60 тыс. грн. Если вам что-то не нравится. Так помогите детям, докиньте бабосиков, чтобы они смогли отпраздновать в Киеве. Или сами всё оплатите. К тому же, невестка сама с ребенком, вы сами писали, что ваш сын в рейсах постоянно. Как она будет всё организовывать с ребенком на руках? Может няню оплатите? Или сами с ребенком посидите? А так, пусть и не в Киеве, как вы хотите, но там у невестки будет помощь и денег с экономят.
Хто вам сказав таке, що це коштує 40-60к в Києві?
Инста_Богиня• 29 апреля 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Ні, ну, от що ви за бабуся,якщо навіть рамки не печете? Жаххх
Так вона чіпляється до всіх, хто щось робить не так, як вона. Навіть якщо це анонім..)
Це ж психіатрія, розумієте?
Замість часу в інтернеті подалась би до лікаря, може б підлікували чи що..
Це ж психіатрія, розумієте?
А_мій_самий_самий• 29 апреля 2024
Ответ дляЛизочек
А какая причина?
В положении невестки это событие я бы хотела провести втихую от такой и........той мамО. Наверняка они так и сделали ).
Всіх підсаджую• 29 апреля 2024
Думала застрелиться утром, а потом вспомнила, что крестины ж ещё. Штош, подожду, конечно...
А ось і я• 29 апреля 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
А хоч паєдки подобаються?
Не, штаны-ускачи люблю
БершкомангоЗар
• 29 апреля 2024
Ответ дляА ось і я
’Що я Попове гула невістку за цукерку її де матері? ’
Шта?
Що я попрікнула невістку за цукерку.
Ms. Похвала• 29 апреля 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Я тоже думаю что выдуманная невестка уже давно покрестила выдуманного внука и автору не сказала.
Живчик-счастливчик• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Що я попрікнула невістку за цукерку.
А мать її тут до чого?
Клевотница• 29 апреля 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Та вгомоніться вже! Вчора вам уже писала :
Будьте ласкаві, і далі не спілкуйтеся ! Токсична ’мамо’ , залиште вже молодих у спокої і живіть далі СВОЄ життя. Не колотіть оце ВСЕ і не займайтесь .....нею . Я - така невістка і , коли послала сімейку чоловіка куди подалі , вдихнула на повну , мені стало набагато легше , не витрачаючи свою енергію на ненормальних людей . Без Вас , ’мамо’ , Земля не зупиниться , а , навпаки , життя стане кращим -знайте про це!
Профукали Ви онука , інші будуть - там будете ’душити’ своєю любов’ю показною .
я такая же невестка. Уже 6 лет вообще не общаюсь со свекрухой, и живу спокойно. А ее до сих пор колбасит, она теперь мой дочке (9 лет) втирает, что ’твоя мама меня ненавидит, спроси у нее, почему?’.. я в шоке
Так и эта свекровь будет через внука гадости пересказывать
Ms. Похвала• 29 апреля 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
А мать її тут до чого?
Автор с утра накатила наверное. Или ещё от вчерашнего празднования вербной недели не отошла.
Ответ дляtereska
Авториця, коли ви встигаєте молодшу доньку виховувати, ви тут цілими днями базікає та перемиваєте кишки тій святій невістці?
Чого це ми ще нічого не знаємо про середнього сина та його нетямущу дружину, що таке, не придумали ще?))
Там младшая, наверное, счастлива, что не к ней в однокомнатной квартире все претензии предъявляются. Чем больше мамо ’туда’ желчи сольет, тем ребенку легче
Конфиденциальность• 29 апреля 2024
Ответ дляТихомандражная
Поставила попкорн в микроволновку
У меня сухое вино в холодильнике. Самый прикольный сериал за последнее время
БершкомангоЗар
• 29 апреля 2024
Ответ дляБоХатая
Ага. Она и пальцем не двинет. Приедет на всё готовое. И будет потом за спиной обсуждать, что невестка не правильно всё организовала. Если уже авторша не помогает, то хотя бы уже не звездела. Хотя я считаю, что она как бабушка, должна помочь.
А чому я повинна? Це ж повинні свято батьки дитині робити.
А ось і я• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Автор, у вас коза есть?
Ласковая_львица• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Перенесли. Хрестини та один рік дитині, все будуть робити разом. Ніколи не чула, щоб так робили. Робити будуть у батьків невістки, а не у Києві. Там будуть замовляти ресторан, фотозону, фотографа і все інше. Напевно хочуть добряче з економити.
Та скоріш всього подалі від свекруні. Щоб не приїхала і не влаштувала все, що під табу попало
Бабульція• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Що я попрікнула невістку за цукерку.
Чего Вы вечно лезете к ней , ну емое , вот оно Вас касается кто у них что съел ?
Ms. Похвала• 29 апреля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Но автор авно выдохлась. Уже несёт совершенную чушь.
Каждый день тяжело придумывать фигню.
Ms. Похвала• 29 апреля 2024
Ответ дляА ось і я
Автор, у вас коза есть?
А коза в чем провинилась?
БершкомангоЗар
• 29 апреля 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
А мать її тут до чого?
Я виховувала своїх дітей так, що якщо на столі буде одна цукерка, кожен подумає про іншого, що можливо інша людина захоче. А ця все в одну пельку.
БершкомангоЗар
• 29 апреля 2024
Ответ дляMs. Похвала
Ні. Вони вже дату сказали, коли будуть святкувати.
Конфиденциальность• 29 апреля 2024
Ответ дляMs. Похвала
Каждый день тяжело придумывать фигню.
Кризис жанра, сценаристы не дорабатывают
Бабульція• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Еще мы с мужем не делили конфету одну на двоих , сейчас , что , голодные 90 , он захочет , пойдёт и купит еще тех конфет
наКоблучках• 29 апреля 2024
Это не та Мадама, которая долбала сыну мозг за ребёнка из дет.дома?
Неначасі• 29 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Так а як хрестини пройшли?
І чи всиновили вже другу дитину?
Посадили ли 80 соток картошки ?