БершкомангоЗар• Изменено 29 апреля 2024

Які шанси у мене бачити онука після слів невістки?

Скажу відразу, що я не одержима невісткою. Моє серце болить за онука і те що я його не бачу. Через два місяці йому вже рік. А я його і не бачила. Я займаюся собою, живу своїм життям, своїми справами. Але болить, за те що мені не дають відчути себе бабусею. Хоч я пропонувала приїхати до них, але тиша. Середній син також запропонував всім нам зустрітися, але знову тиша від старшого сина та невістки. Як себе поводити на святі з невісткою, я навіть і не знаю..
Вона сину сказала, що вона не бачить гарного відношення до себе від нас. Що навіть моя 12-ти річна донька і то, вже показала відношення до неї. І те що вона не може забути все те, що я про неї наговорила, що обговорювала її за спиною. Що мовляв, я їй заглянула до рота і попрікнула за цукерку. Що вона вперла все в одну свою пельку. Але ж дійсно, потрібно думати не тільки про себе, а й за інших теж. І в останніх ситуація, вона не вважає себе винною. Хоча її вина там також є. Потрібно нормально себе поводити в гостях, а не робити морду кирпічом і бути постійно невдоволенною. Те що я образилася на сина, коли вони запізнилися, і гиркнула на нього, коли вони приїхали в гості. Мовляв, невісткі це дуже сильно не сподобалось. Але це наші з ним відношення. Її вони не стосуються.
іронічна антитеза• 29 апреля 2024
0 шансів.
То не ваш онук бабцю. Все, забудьте

Живчик-счастливчик• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Я виховувала своїх дітей так, що якщо на столі буде одна цукерка, кожен подумає про іншого, що можливо інша людина захоче. А ця все в одну пельку.
А мої батьки купували достатньо цукерок. На всіх.
автор БершкомангоЗар • 29 апреля 2024
Ответ дляtereska
Авториця, що там ваш середній син, як він свою дружину захищає від вашого мозгоклюйства?
Що там дочка, ви домашку вже перевірили, хату видраїли, вечерю приготували, чи тут ляси по пів дня точити легше чим жити повноцінне життя?
У мого середнього сина немає дружини.
СМСница• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
А потом гнобили того кто ту конфету таки съел?
автор БершкомангоЗар • 29 апреля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
0 шансів.
То не ваш онук бабцю. Все, забудьте
А чий?
Живчик-счастливчик• 29 апреля 2024
Ответ дляСМСница
В одну пельку!
Ms. Похвала• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
И конфета сгнивала?

За ким я буду?• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Я не знаю, як розпочати з нею спілкування. Чекала, що вона перша це зробить. Але бачу, що їй це не потрібно. І вона не переймається, що дитина не бачить і не знає про бабусю.
Ее долг,как мамы,оградить ребенка от больной на голову родственницы на психотропах
Живчик-счастливчик• 29 апреля 2024
Ответ дляMs. Похвала
И конфета сгнивала?
Долежала, поки невістка приперлася і всю з´їла
Ms. Похвала• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Ні. Вони вже дату сказали, коли будуть святкувати.
Так они праздновать будут.
А крещение уже было.
Я вашу невестку лично знаю. Я малого крестила две недели назад.
Королева краси• 29 апреля 2024
Верніть уже ТАНЮ!
АСТАНАВІТЄСЬ
Цветочница• 29 апреля 2024
Ой честно вы странная, морозтесь , не надо себя навязывать! Она сама объявится со временем, ребенока нужно будет нянчить и припрется ,
Это когда начинается гиперактивный период
Найдите себе хобби, заниматься свои ребенком
Ms. Похвала• 29 апреля 2024
Ответ длянаКоблучках
Это не та Мадама, которая долбала сыну мозг за ребёнка из дет.дома?
Она. Уже не знает что ещё сочинить.
Живчик-счастливчик• 29 апреля 2024
Ответ дляMs. Похвала
Она. Уже не знает что ещё сочинить.
Може виявиться, що онуку обрізання зробили без благословення бабці?
СМСница• 29 апреля 2024
Ответ дляКоролева краси
Верніть уже ТАНЮ!
АСТАНАВІТЄСЬ
Она тоже когда то станет бабкой, привыкайте заранее.
Ms. Похвала• 29 апреля 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Его ещё в роддоме обрезали.
Я его крестила - видела.
БоХатая• 29 апреля 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Меня это вообще убило. Эта фраза «Останню цукерку собі в пельку впихне.» Просто жесть. Как вообще такое можно сказать? Мне как матери было бы очень обидно такое слышать, что моей дочери уже и конфету съесть нельзя, потому что свекровь считает сколько конфет она съела. Это такая мелочь. А для автора это глобальная проблема. Походу, у невестки нормальная семья и они не делили одну конфету на четверых. Мне б уже только одной этой фразы хватило, чтобы больше никогда в жизни не общаться с таким человеком, как автор. А сколько говна еще авторша рассказала про невестку…
Королева краси• 29 апреля 2024
Ответ дляСМСница
Та і я стану бабкою, шо ж вже. Але хочеться якогось різноманіття. А то пєдік Юра і свекровка. Ну якось не цейво(
Неначасі• 29 апреля 2024
Ответ дляА ось і я
Автор, у вас коза есть?
Есть . 12 лет козе .

Можу брикнути• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Що я попрікнула невістку за цукерку.
шо за цукерка? Дюшес?
tereska• 29 апреля 2024
Я б вже, чесно, в сатаністи подалася б, чим оце бачити, чути і спілкуватися з такою начеб-то і не похилою жінкою, а такою нудною/дотошною та душною, такі вже після 70 бувають.
Ото б ви її б боялися, і слово криве сказати, а щоб зробила який заговор за кожне криве слово в її сторону, по зубу би випадало та по пальцю неміло би))
Можу брикнути• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
А чому я повинна? Це ж повинні свято батьки дитині робити.
дитини в год это свято, как бы по мягче сказать, на фиг не вмещалось
Бабульція• 29 апреля 2024
Ответ дляtereska
Невестка приняла очень мудрое решение -игнор , она гораздо моложе автора, но в разы умней
А эта теперь бесится, что все не по ее
БоХатая• 29 апреля 2024
Ответ дляЦветочница
А до этого кто ребенка няньчил? Ребенок сам себя? 😂 Там есть нормальная, адекватная бабушка которая будет помогать невестке. А это будет далеко где-то в стороне. Послана нах@й. Она не навязывается. Она гордо ждет, что к ней прийдут на поклон. Но пока невестка её вертела на одном месте. И дальше вертеть будет…Автор этого заслужила.
Можу брикнути• 29 апреля 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
в одну пельку, я попрошу!
автор БершкомангоЗар • 29 апреля 2024
Ответ дляНеначасі
Есть . 12 лет козе .
Як так можна жартувати про дитину? Чому вона коза?
Можу брикнути• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
можно я переведу? у вас подросток. вот и займитесь им и отстаньте от невестки
Ласковая_львица• 29 апреля 2024
Ответ дляНеначасі
Посадили ли 80 соток картошки ?
Таааак, что-то я много пропустила
А ось і я• 29 апреля 2024
Ответ дляНеначасі
Есть . 12 лет козе .
Вы даже о козе знаете?
Неначасі• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
А я и не шучу . Коза и есть . А почему - я в прошлых темах поясняла , но до вас не доходит . Вы даже не жираф , до того хоть на третьи сутки доходит . А вы вообще неизвестный науке зверь .