БершкомангоЗар• Изменено 29 апреля 2024

Які шанси у мене бачити онука після слів невістки?

Скажу відразу, що я не одержима невісткою. Моє серце болить за онука і те що я його не бачу. Через два місяці йому вже рік. А я його і не бачила. Я займаюся собою, живу своїм життям, своїми справами. Але болить, за те що мені не дають відчути себе бабусею. Хоч я пропонувала приїхати до них, але тиша. Середній син також запропонував всім нам зустрітися, але знову тиша від старшого сина та невістки. Як себе поводити на святі з невісткою, я навіть і не знаю..
Вона сину сказала, що вона не бачить гарного відношення до себе від нас. Що навіть моя 12-ти річна донька і то, вже показала відношення до неї. І те що вона не може забути все те, що я про неї наговорила, що обговорювала її за спиною. Що мовляв, я їй заглянула до рота і попрікнула за цукерку. Що вона вперла все в одну свою пельку. Але ж дійсно, потрібно думати не тільки про себе, а й за інших теж. І в останніх ситуація, вона не вважає себе винною. Хоча її вина там також є. Потрібно нормально себе поводити в гостях, а не робити морду кирпічом і бути постійно невдоволенною. Те що я образилася на сина, коли вони запізнилися, і гиркнула на нього, коли вони приїхали в гості. Мовляв, невісткі це дуже сильно не сподобалось. Але це наші з ним відношення. Її вони не стосуються.
Бамбарбия! Кергуду.• 30 апреля 2024
Ответ дляНаша взяла
Не могла развестись, он был против развода. На мне всю жизнь все ездили с детства, я бесхарактерная и не могу за себя постоять.
Нашли бы Амбала с характером и силой, который бы выкурил обидчиков

Б´ю байдики• 30 апреля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
И что сдержало? Невестка поскупилась? )
Здравые эмоции и уголовный кодекс
Б´ю байдики• 30 апреля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Как? Если адрес не называть и забросить ее?

За границей можно подать в полицию на неё как преследование и добиться запрета на приближение
Аргумент?
Она физически ничего плохого не делает. Полицейским ещё и поулыбается

В теории все умные, пока до практики не доходит
Бамбарбия! Кергуду.• 30 апреля 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Здравые эмоции и уголовный кодекс
Так врач мог ее в психушку за деньги направить принудительно, а врачи врачей покрывают )
Бамбарбия! Кергуду.• 30 апреля 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Аргумент?

Преследует - в Европе это психологическое насилие )
Б´ю байдики• 30 апреля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Это не в Европе
Канада
Кружите меня,кружите• 30 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Так а не завжди чоловіки знаходять спільну мову з дітьми. Так буває. Але це ж не робить їх поганими татусями?
Робить, психологи, нейробіологи та ін. кажуть що немає ніякого вродженого чи генетично зумовленого материнського інстинкту. Чоловіки так само можуть виховувати дітей.

Бамбарбия! Кергуду.• 30 апреля 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Это не в Европе
Канада
Уверена, что и там тоже есть похожее ))

Как она нашла в Канаде? Чего- то не договаривают )
Б´ю байдики• 30 апреля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Уверена, что и там тоже есть похожее ))

Сдали (
Бамбарбия! Кергуду.• 30 апреля 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Сдали (
И кто крыса та? В Кагалу не так просто приехать )

И тем более вызвать полицию, что не хотите видеть этого человека рядом
Кудлата хмаринка• 02 мая 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Та слава богу что нету пока, я ту огромную тему неделю читала))
що за тема? дайте лінк, дуже прошу!
Поліпривіт всім• 03 мая 2024
Ответ дляФокус-Покус
Нееет, дайте до годика ребёнка почитать
А была тема про крестины?
Поехала вся семейка в итоге на них?
Кто крестный в итоге, брат или нет?