БершкомангоЗар• Изменено 29 апреля 2024

Які шанси у мене бачити онука після слів невістки?

Скажу відразу, що я не одержима невісткою. Моє серце болить за онука і те що я його не бачу. Через два місяці йому вже рік. А я його і не бачила. Я займаюся собою, живу своїм життям, своїми справами. Але болить, за те що мені не дають відчути себе бабусею. Хоч я пропонувала приїхати до них, але тиша. Середній син також запропонував всім нам зустрітися, але знову тиша від старшого сина та невістки. Як себе поводити на святі з невісткою, я навіть і не знаю..
Вона сину сказала, що вона не бачить гарного відношення до себе від нас. Що навіть моя 12-ти річна донька і то, вже показала відношення до неї. І те що вона не може забути все те, що я про неї наговорила, що обговорювала її за спиною. Що мовляв, я їй заглянула до рота і попрікнула за цукерку. Що вона вперла все в одну свою пельку. Але ж дійсно, потрібно думати не тільки про себе, а й за інших теж. І в останніх ситуація, вона не вважає себе винною. Хоча її вина там також є. Потрібно нормально себе поводити в гостях, а не робити морду кирпічом і бути постійно невдоволенною. Те що я образилася на сина, коли вони запізнилися, і гиркнула на нього, коли вони приїхали в гості. Мовляв, невісткі це дуже сильно не сподобалось. Але це наші з ним відношення. Її вони не стосуються.
Птица секретарь• 30 апреля 2024
Ответ дляНаша взяла
Их трое, а я одна. Мне 20 было. Оттолкнули и выхватили из рук
жесть, ну один раз так сделали , а дальше? почему вы не ушли?

Мишка-шалунишка• 30 апреля 2024
Ответ дляПтица секретарь
какую?
Эту вот
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3502796
Птица секретарь• 30 апреля 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Эту вот
эх...эту и я читала
Наша взяла• 30 апреля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Мы жили в квартире моей мамы. Это они туда ежедневно нагло врывались и диктовали условия
Мишка-шалунишка• 30 апреля 2024
Ответ дляПтица секретарь
эх...эту и я читала
Капец, скажите? Я новую интересную книжку что-то найти не могу, танину тему прочитала, эта заезженная пластинка про невестку уже как-то поднадоела - никакой динамики, что читать - непонятно
Птица секретарь• 30 апреля 2024
Ответ дляНаша взяла
тем более
Наша взяла• 30 апреля 2024
Ответ дляПтица секретарь
тем более
Что тем более? Я их туда не пускала, но они брали ключи у мужа и сами приходили без приглашения. Я ничего не могла с этим сделать

Птица секретарь• 30 апреля 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Та тоже, блин, есть к нему вопросы. Че он про то, что жена чем-то недовольна, рассказывает? Про конфеты, которые жена наверняка съела? Мог бы, зная прибабахнутось мамочки, держать язык за зубами и не давать лишних поводов
100% не представляю, чтоб мой муж рассказывал, что едет за колбасой потому что я по любому ее доела )))))))
Птица секретарь• 30 апреля 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
анатомия страсти - новый сезон вышел
Птица секретарь• 30 апреля 2024
Ответ дляНаша взяла
вы могли развестись с этим дебилом
а тем более, что даже жили у себя, а у вас лазили все, кому не лень
Наша взяла• 30 апреля 2024
Ответ дляПтица секретарь
вы могли развестись с этим дебилом
Не могла развестись, он был против развода. На мне всю жизнь все ездили с детства, я бесхарактерная и не могу за себя постоять.
Птица секретарь• 30 апреля 2024
Ответ дляНаша взяла
это я уже поняла, зачем мне это
Кофе в лобби• 30 апреля 2024
Ответ дляПтица секретарь
ого, 21й век оперу поют паскам
То була опара)
Птица секретарь• 30 апреля 2024
Ответ дляКофе в лобби
То була опара)
я знаю, пошутила просто )
sur_sur• 30 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Я не знаю, як розпочати з нею спілкування. Чекала, що вона перша це зробить. Але бачу, що їй це не потрібно. І вона не переймається, що дитина не бачить і не знає про бабусю.
Ви вже свого вихованця розлюбили? Вчепилися в онука?
автор БершкомангоЗар • 30 апреля 2024
Ответ дляsur_sur
Ні. Як любила так і люблю. До чого тут це?
іронічна антитеза• 30 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
А чий?
Подумайте
Б´ю байдики• 30 апреля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
И больше эту мамо не приглашали?
Ее никогда не приглашали. Ни до не после. Но там танк. Ей приглашения не нужны. Вон за границей и то достала.
Б´ю байдики• 30 апреля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Так попросила бы врача вколоть симулянтке штраф или дозу лекарства , по просту усыпить старуху )
Было такое желание. При чем у самого врача. Она и там всех достала за пару дней)

Б´ю байдики• 30 апреля 2024
Ответ дляПтица секретарь
не понимаю, зачем такого человека приглашать куда то
А ее никто не приглашает. Больше скажу - адреса (если новые) не говорят. Иногда для меня загадка как узнавала.

Ещё и вывернет так ситуацию в свою сторону, что думаешь - она настолько хитрая или настолько тупая. Склоняюсь к тому, что хитрая. Или коктейль из первого и второго.

Вон автору сколько тем пишут одно и то же. Но не доходит. Или делает вид, что не доходит. Там примерно так же. Но круче.
Кружите меня,кружите• 30 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Це я пропонувала зустрітися. А невістка сказала, щоб син сам йшов з дитиною до нас на вулицю до парку. Син не захотів, бо не знаходить з дитиною спільної мови. Він у нього плаче постійно.
Стоп, тобто син такий хороший, усе робить, невістка думає лише про себе, але чомусь власну дитину син заспокоїти не вміє. Щось не сходиться, мамо
Кружите меня,кружите• 30 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
А як така дурна людина, як я?По вашим словам. Могла виростити розумну дитину?
Міг настільки сильно надивитися на поганий приклад, що вирішити жити точно інакше. Так буває, а якщо десь на шляху ще натрапив на хоч одну розумну людину (вчитель, друг, хтось інший з родичів), то цілком.
автор БершкомангоЗар • 30 апреля 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Так а не завжди чоловіки знаходять спільну мову з дітьми. Так буває. Але це ж не робить їх поганими татусями?
БоХатая• 30 апреля 2024
Ответ дляВапщета
мне 49-ть и я не хочу быть бабушкой, для меня это страшный сон ,дети их визги и сопли ,ловлю тапки т.к тут по мнению невесток свекрови должны кипятком писять от желания няньчить их орущих отпрысков,которых сейчас воспитывают гениями .которым нельзя делать замечания и в режиме вседозволенности
Так эта невестка вообще ничего от автора не требует. Она сама без помощи посторонних занимается своим ребенком. А просила бы помощи тоже бы было автору всё не так.
БоХатая• 30 апреля 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Вы , конечно, с вавкой в голове, но и невестка Вам досталось ’ под стать’.
А что с невесткой не так? Если вас бы обливали грязью, вы б общались дальше? Или ушли б в игнор? Невестка всё сделала правильно. Другая уже б на месте невестки послала бы нах&р.
На паровозе• 30 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Бо він пішов не в вас і йому пощастило
Зараз все скажу• 30 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
То ви вважаєте, що мене умовно послали. І я маю сама це все проковтнути і зробити перший крок на зустріч до невістки? Як ви собі це уявляєте?
Ну вас же послали не просто так, а через вашу дурість
Перший крок робить той, хто винен і кому більше потрібно, а це явно ви
Бамбарбия! Кергуду.• 30 апреля 2024
Ответ дляБ´ю байдики
И что сдержало? Невестка поскупилась? )
Бамбарбия! Кергуду.• 30 апреля 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Как? Если адрес не называть и забросить ее?

За границей можно подать в полицию на неё как преследование и добиться запрета на приближение
Бамбарбия! Кергуду.• 30 апреля 2024
Ответ дляНаша взяла
Вызвать полицию или спустить их с лестницы, забрать ключи у мужа