БершкомангоЗар• Изменено 29 апреля 2024

Які шанси у мене бачити онука після слів невістки?

Скажу відразу, що я не одержима невісткою. Моє серце болить за онука і те що я його не бачу. Через два місяці йому вже рік. А я його і не бачила. Я займаюся собою, живу своїм життям, своїми справами. Але болить, за те що мені не дають відчути себе бабусею. Хоч я пропонувала приїхати до них, але тиша. Середній син також запропонував всім нам зустрітися, але знову тиша від старшого сина та невістки. Як себе поводити на святі з невісткою, я навіть і не знаю..
Вона сину сказала, що вона не бачить гарного відношення до себе від нас. Що навіть моя 12-ти річна донька і то, вже показала відношення до неї. І те що вона не може забути все те, що я про неї наговорила, що обговорювала її за спиною. Що мовляв, я їй заглянула до рота і попрікнула за цукерку. Що вона вперла все в одну свою пельку. Але ж дійсно, потрібно думати не тільки про себе, а й за інших теж. І в останніх ситуація, вона не вважає себе винною. Хоча її вина там також є. Потрібно нормально себе поводити в гостях, а не робити морду кирпічом і бути постійно невдоволенною. Те що я образилася на сина, коли вони запізнилися, і гиркнула на нього, коли вони приїхали в гості. Мовляв, невісткі це дуже сильно не сподобалось. Але це наші з ним відношення. Її вони не стосуються.
Мишка-шалунишка• 29 апреля 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
А як вже мама невістки у цій історії з´явилася?
Падажжите, падажжите, щас я вам скрин найду

автор БершкомангоЗар • 29 апреля 2024
Ответ дляКумедна
І в чому вона не права? Яка з вам користь?
Ні поваги, ні мудрості
А яка може бути користь? Могла б допомагати глядіти дитину, але як я запропоную свою допомогу їй? Якщо я з нею не спілкуюся зовсім. Та навіть, якщо б і запропонувала б, вона все одно відмовилась би.
Чебураха з перцем• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Вам не хватает своих детей и того ребенка, что нянчите? Сколько же у вас свободного времени в сутки? Или вы всех детей в кучу соберёте и пусть друг друга развлекают, уже как получится?
Счастье_же_вот_оно• 29 апреля 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Мда, хароша бабушка. Дайте дві.
А навіщо взагалі з такою невісткою спілкуватися?! Їй же пропонували на вулиці зустрічатися
БоХатая• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Угу. Як каже моя невістка «Якщо я вам не потрібна, то ви мені тим паче 100 років не всралися.»
Всё правильно она говорит. Вы столько дерьма на неё вылили, а теперь хотите, чтобы невестка вас кружила и любила, и маленького внука по выходным привозила. Нет, автор. Так не бывает. Вы изначально жопой повернулись и невестка так сделала. И всё она сделала правильно. Оградила себя и своего ребенка от негативных людей. Зачем вам внук от плохой невестки? Если вы уж так её не любите, неуважительно к ней относитесь, так радуйтесь, что она ушла из вашей жизни. У вас есть два сына, дочка. Вот и занимайтесь детьми. А насчет внука, нужно было думать головой и следить за языком…
И кстати я помню, что после всего того, что вы там наговорили о невестке, она с вами общалась даже. Не тесно, но общение было. После какой-то ссоры, она вам тоже сама написала и спросила как вы и ваши дети. Она нормальный человек, а вы как свинья. Невестка плюнула на вас и правильно сделала…
автор БершкомангоЗар • 29 апреля 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Я б знаходила вільний час і для онука.
автор БершкомангоЗар • 29 апреля 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Мда, хароша бабушка. Дайте дві.
Це я пропонувала зустрітися. А невістка сказала, щоб син сам йшов з дитиною до нас на вулицю до парку. Син не захотів, бо не знаходить з дитиною спільної мови. Він у нього плаче постійно.

Наша взяла• 29 апреля 2024
Ответ дляНа паровозе
А хто вам винен, що з вами так поводилися? Значить ви так дозволяли
Свекруха один раз так зробила і більше дитину на руки не брала
Я не дозволяла! Але їх це ніяк не хвилювало. Заходили з чоловіком, дитину виривали з рук і обзивали матами. Рились у шафах і брали речі дитини, бо я не давала. Мені було 20. Я тільки плакати могла і ніяк протистояти проти тих трьох монстрів не могла.
Счастье_же_вот_оно• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Так що ви від неї хочете? От як вона має зробити? Я б після такого взагалі з вами б не спілкувалася, а вона он якусь видимість миру зберігала - і на народження вас кликала, і в гості приїздила. Ви ж самі все зіпсували. Якщо хочете спілкуватися , то потрібно самій перший крок зробити
Чебураха з перцем• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Ну значит не судьба. Даже если закрыть глаза на ваши прошлые заслуги. Какая из вас помощница, если ребенок с вами плачет? А если маме все равно тащиться к вам, то смысл в этой помощи?
Наша взяла• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
А як незалежити від невістки? Якщо син слухає її. І онука не привозить. Знаючи, її характер. Вона не буде мовчати, як ви. Коли син забере дитину мовчки і повезе до мене. В ту ж хвилину вона подасть на розлучення. Там така мадам… Тихенька, але з характером та прибабахом в голові. 🤦🏻‍♀️
У нас було навпаки. Син робив все, що скаже його мати. Моя думка там нікого не цікавила
Мишка-шалунишка• 29 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Так он и у вас на руках плачет. Если ребенок не может без мамы, а вы хотите с ним общаться, надо находить общий язык с мамой в первую очередь. Но я это зря пишу, вам уже столько раз об этом говорили в ваших бесконечных темах, а вы уперлись рогом и хоть ты тресни
Наша взяла• 29 апреля 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
До чого тут наглість? Це просто синочка ваших свекрів таке допускав, я так думаю. Я права?
Так(( Ще і синців міг наставити за те, що мала щось проти і дитину не давала
Счастье_же_вот_оно• 30 апреля 2024
Ответ дляНаша взяла
А у автора син - нормальний чоловік і батько, хвала небесам
БоХатая• 30 апреля 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Автор не понимает, что ребенок за два раза не запомнил её. Для него она просто чужая, незнакомая тетя и всё. Хочет-или нет, но с невесткой ей придется общаться. Потому что ребенок привязан к маме.
Наша взяла• 30 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
І чим все закінчилося?Але ж ви, не показували свого характеру, як моя невістка. Дозволяли спілкуватися. Хоча також могли б стати у позу.
В мене не було вибору і за мене нікому було заступитися. Все наше подружнє життя (19 років) свекруха качала права і не давала жити. Жила в будинку навпроти((
Наша взяла• 30 апреля 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Так, згодна. Мудра людина
автор БершкомангоЗар • 30 апреля 2024
Ответ дляНаша взяла
Так, згодна. Мудра людина
А як така дурна людина, як я?По вашим словам. Могла виростити розумну дитину?
Наша взяла• 30 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
По моїм словам? Я нічого про вас не писала

Мишка-шалунишка• 30 апреля 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Та тоже, блин, есть к нему вопросы. Че он про то, что жена чем-то недовольна, рассказывает? Про конфеты, которые жена наверняка съела? Мог бы, зная прибабахнутось мамочки, держать язык за зубами и не давать лишних поводов
Мишка-шалунишка• 30 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Ага, «глядіти дитину». Витаминки давать, например
Птица секретарь• 30 апреля 2024
Ответ дляА ось і я
Автор , блин я ваша одногодка, но читаю вас, ощущение, что вам 60и у вас ранний маразм. Ну как можно быть такой? Вы блин...
ты ей слово, она тебе - ’блин’....
Птица секретарь• 30 апреля 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Стоп, це новий серіал, як ото були дні народження сім´ї якоїсь Тані з Борщаги? Тепер про внука
где таня, кто в курсе? есть темы ее?
Мишка-шалунишка• 30 апреля 2024
Ответ дляПтица секретарь
где таня, кто в курсе? есть темы ее?
Та слава богу что нету пока, я ту огромную тему неделю читала))
Птица секретарь• 30 апреля 2024
Ответ дляMs. Похвала
И конфета сгнивала?
мне тут когда-то писали , что разрезают одну плиточку шоколадки
не плитку а квадратик
Птица секретарь• 30 апреля 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
какую?
Птица секретарь• 30 апреля 2024
Ответ дляКофе в лобби
Александрійське тісто, роблю оперу на ніч, зранку один раз підбила і по формах👌
ого, 21й век оперу поют паскам
Птица секретарь• 30 апреля 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Не прекратились
Там клиника
Что только не делали. Не пробиваемый человек.
не понимаю, зачем такого человека приглашать куда то
Птица секретарь• 30 апреля 2024
Ответ дляНаша взяла
Что значит, какие шансы? В свое время моего мнения никто не спрашивал и даже против моей воли забирали грудного ребенка на целый день. И делали это на протяжении 6 лет. Просто потому что свекрам так хотелось и они говорили, что все равно будет как они сказали.
вы инвалид? как это забирали?
Наша взяла• 30 апреля 2024
Ответ дляПтица секретарь
вы инвалид? как это забирали?
Их трое, а я одна. Мне 20 было. Оттолкнули и выхватили из рук