Милая девочка Лиза• 29 апреля 2024

Чи вірите ви у гадання по картам Таро?

Збувається чи ні?
СОЛНЦА ЛУЧИК• 29 апреля 2024
Так.
Але не всі можуть.
У мене є знайома, яка багато чого сказала і воно збулося. А от з путєним промахнулася

автор Милая девочка Лиза • 29 апреля 2024
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Так.
Але не всі можуть.
А можете порадити толкового таролога?
СОЛНЦА ЛУЧИК• 29 апреля 2024
Ответ дляМилая девочка Лиза
А можете порадити толкового таролога?
Наче є окрема тема
Парова Машина• 29 апреля 2024
Не вірю
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Наче є окрема тема
Чесно кажучи не дивилась
Ответ дляПарова Машина
Не вірю
Чому?
СОЛНЦА ЛУЧИК• 29 апреля 2024
Ответ дляМилая девочка Лиза
Чесно кажучи не дивилась
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3467100
Lourmel• 29 апреля 2024
Нет
Ни разу не сбылось
Обращалась к разным
Монашка в миру• 29 апреля 2024
Це залежить від того хто гадає. Я тут питала про купівлю продаж нерухомості, то мені так і вийшло. Але серед відповідей були і пальцем в небо.

Парова Машина• 29 апреля 2024
Ответ дляМилая девочка Лиза
Чому?
Не знаю, це не тільки таро стосується, взагалі в таке не вірю, і в бога теж не вірю, я якось більше в науку вірю. Припускаю що я можу бути не права, до людей які вірять ставлюсь без агресіі, у кожного свій погляд на світ
NYC• 29 апреля 2024
Ответ дляLourmel
Нет
Ни разу не сбылось
Обращалась к разным
Аналогично.
Mamalia• 29 апреля 2024
Дочка заинтересовалась картами Таро, так вот все что она говорила, сбылось, я не знаю как это работает, но как есть. Хотя карты у нее всего пару месяцев.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 29 апреля 2024
Ответ дляLourmel
Нет
Ни разу не сбылось
Обращалась к разным
У мене збулося. Пам´ятаю як прийшла від відчаю у коханні у 20 років до таролога. Випала мені башня.
Карти правду показали.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 29 апреля 2024
Автор, купіть Таро і книжку до колоди. Гадайте скільки душа бажає.
chornoruk• 29 апреля 2024
Ответ дляMamalia
Так війна коли закінчиться?
Мармедадка- шоколадка• 29 апреля 2024
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Карти правду показали.
Что это значит
chornoruk• 29 апреля 2024
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Я тільки хотіла запитати. Я думала це якісь особливі карти, а вони просто продаються в магазині. То що виходить будь-хто може гадати
Мандарина• 29 апреля 2024
Смотря в чьих они руках. Сейчас на 100 тарологов 1 толковый
Inno4ka-ya• 29 апреля 2024
Ответ дляМонашка в миру
Ну так всегда кто-то угадает, кто-то нет

Leonka Boo• 29 апреля 2024
Я не люблю дивитися майбутнє, його існує не 1 варіант, а дивляться зазвичай один ну два. Не Таро, але не суть.

А мені так взагалі не треба зараз в майбутнє лізти, недавно получила за це
Мандарина• 29 апреля 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Там не нужно ничего гадать. Там нужно знать смыслы и понимать, чувствовать. Эти дано далеко не всем
Mamalia• 29 апреля 2024
Ответ дляchornoruk
Так війна коли закінчиться?
Сказала, що в цьому році точно ні(
may.alena• 02 мая 2024
Ніхто не дає 100%, що саме так і буде.
Але, таро показують найімовірніший хід подій.
Головне, правильно ставити питання картам та навчитись їх розуміти.
І, до речі, не завжди йти по книжці - правильно.
З практикою приходить своє розуміння карт, яке може відрізнятись від стандартних значень.