Збувається чи ні?
СОЛНЦА ЛУЧИК• 29 апреля 2024
Так.
Але не всі можуть.
У мене є знайома, яка багато чого сказала і воно збулося. А от з путєним промахнулася
Але не всі можуть.
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Так.
Але не всі можуть.
А можете порадити толкового таролога?
СОЛНЦА ЛУЧИК• 29 апреля 2024
Ответ дляМилая девочка Лиза
А можете порадити толкового таролога?
Наче є окрема тема
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Наче є окрема тема
Чесно кажучи не дивилась
Монашка в миру• 29 апреля 2024
Це залежить від того хто гадає. Я тут питала про купівлю продаж нерухомості, то мені так і вийшло. Але серед відповідей були і пальцем в небо.
Парова Машина• 29 апреля 2024
Ответ дляМилая девочка Лиза
Чому?
Не знаю, це не тільки таро стосується, взагалі в таке не вірю, і в бога теж не вірю, я якось більше в науку вірю. Припускаю що я можу бути не права, до людей які вірять ставлюсь без агресіі, у кожного свій погляд на світ
СОЛНЦА ЛУЧИК• 29 апреля 2024
Ответ дляLourmel
Нет
Ни разу не сбылось
Обращалась к разным
Ни разу не сбылось
Обращалась к разным
У мене збулося. Пам´ятаю як прийшла від відчаю у коханні у 20 років до таролога. Випала мені башня.
Карти правду показали.
Мармедадка- шоколадка• 29 апреля 2024
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Карти правду показали.
Что это значит
Inno4ka-ya• 29 апреля 2024
Ответ дляМонашка в миру
Ну так всегда кто-то угадает, кто-то нет
Leonka Boo• 29 апреля 2024
Я не люблю дивитися майбутнє, його існує не 1 варіант, а дивляться зазвичай один ну два. Не Таро, але не суть.
А мені так взагалі не треба зараз в майбутнє лізти, недавно получила за це
Ніхто не дає 100%, що саме так і буде.
Але, таро показують найімовірніший хід подій.
Головне, правильно ставити питання картам та навчитись їх розуміти.
І, до речі, не завжди йти по книжці - правильно.
З практикою приходить своє розуміння карт, яке може відрізнятись від стандартних значень.