Success2013• 29 апреля 2024
Ответ дляРойЛеля
Паски, яйця, ковбас псіханула і вчора 6 метрів зробила. Частину свекрам віддала кільце запечу, решта в морозилці буде. Дітям шматок ошийка запечу, бо ковбасу не хочуть
Салат хочу з крабових паличок.
Ух ты,вы молодец.Вы фаршем начиняли,не кусочками?
Ответ дляРойЛеля
Салат хочу з крабових паличок.
Ой, як захотілось цієї смакоти. І треба було мені на ніч таку тему створити
Tatyana_1975• 29 апреля 2024
У мене до Пасхи ще день народдення доньки, потім мій, тому Пасха без меню
Картошка с грибами, салат крабовый без яиц, тарталетки с сырками, бородинский с голубой скумбрией, подчеревок запеку, крылышки на мангале. Но основное это паски, в этом году пеку из цельнозерновой и пшеничной муки с изюмом и вяленой клюквой, а так же хочу творожную с цукатами сделать. Обычно только пекла, но тут зять не ест никакой кроме творожной, вот буду делать.
Светланка_Ланка• 29 апреля 2024
Ми збираємося з родичами завжди у нас - у чоловіка велика родина (він найстарший), брати-сестри, з дітьми, онуками вже.
Цьогоріч готуватиму три салати: грецький, весняний (з капустою), печінковий (майонезний), брускети з в*яленими томатами, перцями і з м*ясними різними витребеньками, картоплю запечу. І шашлик. Зелень, соуси, редиска, оливки-маслини, може якась рибна нарізка.
Звичайно, паски домашні (тісто і сирна), крашанки, цукерки, фрукти.
Вже повно своєї м*яти - зроблю ’мохіто’ безалкогольний, діти обожнюють.
Можливо, дівчата щось своє принесуть.
Valentina shop2020• 30 апреля 2024
Ответ дляkh0110
Голубая скум,это та что по 8.грн,Ленка зеленская посоветова