S.s.s.• 29 апреля 2024

Нарушена ст. 24 Конституции

Стаття 24.
Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.
Закон о мобилизации: ст. 23: не подлежат мобилизации: судьи, полиция, сбу, нацгвардия, пограничники, внешняя разведка,судьи, депутаты, дипломаты, можно перечислять бесконечно.
Вы какого сорта?
begovelik• 29 апреля 2024
Стаття 103. Президент України обирається громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на п´ять років...

...Чергові вибори Президента України проводяться в останню неділю березня п´ятого року повноважень Президента України.

mymoly• 29 апреля 2024
Ответ дляbegovelik

Я тільки за. Проводимо
kuskus• 29 апреля 2024
Говорили-балакали, сіли та й заплакали…
begovelik• 29 апреля 2024
Ответ дляmymoly
Я тільки за. Проводимо
Удалено администрацией...
Krasivaja_ja• 29 апреля 2024
Ответ дляbegovelik

Гнать его в шею и дружков всех
Красавишна-Улыбавишна• 29 апреля 2024
С ним все понятно уже давно, а как с теми кто завзято ловит на улицах народ? Вроде ж такие же люди как и остальные.. но отлавливают своих же ..
neortoju• 29 апреля 2024
Ну что вам сказать?... Тут такое нельзя. Думаю, что сами поняли.
О какой демократии может идти речь, если даже на советчице её нет?

neortoju• 29 апреля 2024
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
Ну как бы все равны, но некоторые ’равнее’
mymoly• 29 апреля 2024
Ответ дляbegovelik
Удалено администрацией...
begovelik• 29 апреля 2024
Ответ дляKrasivaja_ja
Гнать его в шею и дружков всех
Удалено администрацией...
katenka_• 29 апреля 2024
Ответ дляbegovelik

Що з цього приводу каже Закон України ’Про правовий режим воєнного стану’? В якому зараз ми
begovelik• 29 апреля 2024
Ответ дляkatenka_
Конституция выше любого закона.
Tammy21• 29 апреля 2024
Ответ дляbegovelik

Дуже шкода що такі люди як ви не при владі. Ви б точно змогли організувати чесні і незалежні вибори в умовах військового стану.
ОкейкаНиколаевна• 29 апреля 2024
Удалено администрацией...
neortoju• 29 апреля 2024
Ответ дляbegovelik
Удалено администрацией...
Не начинайте, пожизненный получите, оно вам надо?
Tammy21• 29 апреля 2024
Ответ дляОкейкаНиколаевна
Удалено администрацией...
Ви вже виїхали з Донецька?
ОкейкаНиколаевна• 29 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Ви вже виїхали з Донецька?
Нет и не планирую, а что?
katenka_• 29 апреля 2024
Ответ дляbegovelik
Конституция выше любого закона.
Это вы говорите как кто? Представитель какой ветви власти?
Tammy21• 29 апреля 2024
Ответ дляОкейкаНиколаевна
Нет и не планирую, а что?
Нічого. Просто цікаво, що ви здобули проживши 10 років під крилом раші.

begovelik• 29 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Є Міністерство цифрової трансформації України, є інші міністерства і відомства, які на це отримують кошти з бюджету. Я людина маленька, що просто висловлює свою особисту думку.
tirin• 29 апреля 2024
Вроде в указанном вами перечне критериев, по которым не допускается дискриминация, профессии не указаны и должности тоже. То, что вы не можете работать юристом, не имея такого образования, по вашей логике тоже дискриминация. Не понятно, зачем все доводить до абсурда.
Tammy21• 29 апреля 2024
Ответ дляbegovelik
Ні. Ви велика людина, яка не відповідає абстракціями, не перекладає відповідальність та відповідає за свої слова. Вірю, що у вас би вийшло забезпечити чесні і прозорі вибори.
Nat-li• 29 апреля 2024
Ответ дляОкейкаНиколаевна
Удалено администрацией...
mymoly• 29 апреля 2024
Ответ дляtirin
Чому люди які вільно володіють зброєю бояться цей навик застосувати? І навпаки?
Нина____• 29 апреля 2024
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
Просто им дали понять, что в противном случае окажутся на их месте. Поэтому свою собачью работу выполняют хорошо и иногда даже отлично.
begovelik• 29 апреля 2024
Ответ дляkatenka_
что?
Anastasiya-f052• 29 апреля 2024
Ответ дляbegovelik
Удалено администрацией...
А буде ким?
З таким правлінням не лишиться нікого.
mymoly• 29 апреля 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
А буде ким?
З таким правлінням не лишиться нікого.
Так Петя і Юля ж на броні.
Нина____• 29 апреля 2024
Ответ дляneortoju
Нельзя, да. Щас, пару минут и прибежит со своей сворой жалобы клепать та, которая двух слов между собой связать не может.
begovelik• 29 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Я просто висловила свою думку, як людина і представник громадянського суспільства.