Людині потрібна операція, заміна тазостегнового суглоба, є заключення лікарів, а написали на влк обмежено придатний, і дали в тцк червону бумажку на відправку, що робити, юрист, позов до суду, повне беззаконня?!😧
СОЛНЦА ЛУЧИК• 29 апреля 2024
Оскаржуйте рішення. Звертайтеся до адвоката. Не економте на адвокаті.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 29 апреля 2024
Якщо людині потрібна заміна суглоба, то це такий стан, коли людина або у візочку прибула до ТЦК або на милицях у супроводі інших осіб.
Так що ви, автор, нам тут не навалюйте.
Ніхто його не відправить воювати у такому стані.
Так що ви, автор, нам тут не навалюйте.
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Так що ви, автор, нам тут не навалюйте.
в коляске -это очень запущенный случай, вообще назначение может быть намного раньше, не нужно делать вид что вы этого не понимаете.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 29 апреля 2024
Ответ дляIndizhka
А зараз є обмеженопридатний?
Лякали що буде тільки придатний/ не придатний. Не так?
Щось мені підказує, що автор нас покинула назавжди насамоті з цією проблемою.
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Так що ви, автор, нам тут не навалюйте.
Ну... моя сестра з коксартрозом на третій стадії обох тазостегнових суглобів і направленнями на заміну цих самих суглобів, теж ходить. навіть зовні не дуже видно, як розходиться. І сказала, що міняти до останнього не планує, бо там ще багато чого завязано.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 29 апреля 2024
Ответ дляИрина_Б_
Тому і написала, що людина пересувається на милицях у супроводі інших осіб.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 29 апреля 2024
Ответ дляDeniza
Одна річ вона ’міняти до останнього не планує’, інша справа як в історії у автора ’є заключення лікарів’.
Ну а якщо заключення немає, то це інша справа.
Vlada-Maria• 29 апреля 2024
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Так що ви, автор, нам тут не навалюйте.
неправда, мій співробітник ходив сам і сам їхав в Італію на операцію (2012 рік). Шваґові 2 роки тому теж зробили заміну, тяжко було лиш по сходах ходити
СОЛНЦА ЛУЧИК• 29 апреля 2024
Ответ дляVlada-Maria
Вам краще знати
Ходить сам до магазину, назад вже з палкою, далеко взагалі не може йти, болить нога постійно.
Яку користь така людина може на фронті принести?!
СОЛНЦА ЛУЧИК• 29 апреля 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
Скористайтеся безкоштовною правничою допомогою
Стрекоза любви• 29 апреля 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
Тобто, на ВЛК написали, що він обмежено придатний. Далі він з цими доками має йти в ТЦК?
СОЛНЦА ЛУЧИК• 29 апреля 2024
Ответ дляDeniza
Я хотіла сказати, що вона ходить без милиць і без сторонньої допомоги.
А про якість життя такої людини щось можете сказати?
Ответ длячаревна
Такой вопрос провокационный, а если б не ТЦК он бы оперировался бы в ближайшее время, как рекомендует врач?
Лікарі самі не знають, що робити, кажуть, що в 40 років рано міняти, бо в 56 доведеться міняти вже цей протез знову, але можна і зробити операцію, на наш розсуд