Коко Шанель• 30 апреля 2024
Чому я російською вільно спілкуюсь, хоч ніколи не вчила і вдома лише українська
Чому такого не трапилось з англ?
Може не треба поглиблюватись в граматику? І робити акцент на розмову? Російську ж граматику я не знаю і якось спілкуюсь
Чудо в декрете• 30 апреля 2024
Тоже задавалась этим вопросом.
Помню ещё с детства до школы, как-то начали с сестрой общаться между собой, чтобы родители не слышали на русском, хотя вся семья говорила українською.
Но могли ведь и на английском и на немецком языке начать говорить, только этого не произошло почему то.
Хотя прабабушка родом из Германии, а бабушка, мама мамы, родилась уже в Украине.
По линии отца, прабабушка из Англии, а бабушка также родилась в Украине. Но те языки, чтобы на них начать общаться, нам почему то странным образом не дались для общения с сестрой в детстве.
Сегодня сержусь• 30 апреля 2024
Ответ дляБавовна
Сомневаюсь. У меня обратная ситуация, 20 лет жила в рф, 20 лет в Украине, но на украинском ни мыслю, ни говорю. Хотя и все понимаю. Семья русскоязычная. Наверно чтобы заговорить, семья тоже должна быть на другом языке, чтобы приходилось разговаривать.
не обязательно семье, достаточно ’работе’
ЛісАпетная• 30 апреля 2024
Ответ дляКоко Шанель
Тільки питання в іншому - якщо я Щ репетитором буду акцентувати увагу на розмовну мову англійську, я її буду знати?
Чи мені ще 5 років ту граматику розбирати?
Один лиш репетитор ніколи не дасть того ефекту, який дає мовне середовище.
Скільки ви там з тим репетитором, 2-4 години в тиждень? Це ніщо.
Як мінімум вам ще треба все (або хоч 50-70%) дивитися та читати іноземною. Кіно, ютуб, книжки, газети, форуми - щодня це все по пару годин англійською. Будете це все робити - досягнете ефекту знання англійської, який мимоволі досягали жителі ЗУ в знанні російської.
А для вільного розмовного активного володіння - тут вже треба повноцінне мовне середовище. Щоб на вулиці у вашому місті ходили люди які говорять англійською і ви щодня з ними практикували. Але цього з англійською в Україні досягнути неможливо. Це треба їхати в англомовну країну.
Ms. Iphone• 30 апреля 2024
Ответ дляБавовна
Ні, в мене теж російськомовна сімʼя, але можу думати і російською, і українською. Бо все таки школа з 5-го класу була українською, потім університет українською, далі робота і теж українською. Цього достатньо
ЦібаФу• 30 апреля 2024
Ответ дляЛасунка
В тому є і справа, що українці і кацапську розуміють і можуть говорити і українською і російською, а от їм не дано, бо тупі від народження.
бо у них імперство в генах, як і у французів... імперські замашки глибоко в генах, кацапам завжди буде потрібен цар, вони без цього не можуть. Їм цар потрібен більше, ніж туалет в домі....
ЦібаФу• 30 апреля 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Тоже задавалась этим вопросом.
і що, Ви так і не змогли зрозуміти чому?
Чудо в декрете• 01 мая 2024
Ответ дляЦібаФу
Фильмы с русским переводом и мультфильмы с русской озвучкой тому были скорее всего причиной, мы же их в детстве смотрели, а вот немецкий и английский языки не были выражены ярко, чтобы их с рождения и в детстве воспринимать на слух, а также пробовать говорить ими.
Думаю именно в этом вся причина, а может и в чём то другом🤷🏻♀️