13чудоСВЕТА• 30 апреля 2024

Чи потрібно платити бригаді після пологів?

В кінці травня пологи. З лікарем домовились наперед, щоб народжувати саме з ним. Чи потрібно платити бригаді при цьому? Пологи по НСЗУ
Файна_зупка• 30 апреля 2024
Я платила лікарю + її бригада, вони діляться

Пиши-пропало• 30 апреля 2024
Какой бригаде? С доктором же договорились. По желанию отблагодарите акушерку
Прагматик флегма• 30 апреля 2024
По вашому бажанню можете щось дати
Але взагалі їм компенсує держава витрати
Лікар вам називала ціну?
Советничаю тут• 30 апреля 2024
Если вы договаривались то врач потом вам все озвучит , платила врачу и бригаде врач назвала сумму
Шиворот Навыворот• 30 апреля 2024
Никому и ничего не платила. Это их работа
Tammy21• 30 апреля 2024
Обов´язково. Я думаю, десь по пару тис$ кожному вистачить. Тільки берите крупними, щоб в бюстгальтері помістилися.
все по ГОСТу!• 30 апреля 2024
Питайте у лікаря, з яким домовлялися, може там якісь деталі.
Ми коли з лікарем домовлялися, то проговорювали і оплату. Він сказав, що окремо нічого не треба, вони самі між собою потім діляться.
автор 13чудоСВЕТА • 30 апреля 2024
Дякую, дівчатка за відповіді. Бо бачу, реформи реформами, але всі досі чекають ще і зверху. Щоб потім не прилипнути і не стояти з квадратними очима
Бараболька• 30 апреля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
двічі народжувала, нікому нічого не платила, ніхто не вимагав, ставлення чудове було

Не стесняюсь• 30 апреля 2024
Нет, врач рассчитается
автор 13чудоСВЕТА • 30 апреля 2024
Ответ дляБараболька
Я розумію, що на такому не економлять, але ж блін бюрократія совдеповська нікуди не поділася при цьому, всі чекають «благодарность» 🤬
Бараболька• 30 апреля 2024
як ви фізично уявляєте собі розрахунок із бригадою? Ви сьогодні народите - завтра бригада буде вже інша, ви їх чекати будете? Чи після пологів спуститесь у пологове відділення на розрахунок? Не розумію
все по ГОСТу!• 30 апреля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Ви спитайте просто у свого лікаря. Взагалі не має бути «не тих питань», бо вам з ним народжувати ще, а це, блін, ступінь відвертості абсолютний.
Я домовлялася з лікарем, так, бо хотіла тільки у нього народжувати і ні у кого більше. Але лікарі працюють позмінно, ви ж розумієте. А пологи природні починаються як приспічить. Тому домовленість була гарантією того, що він і вночі і у вихідний примчить.
Якщо у вас плановий КР, то там і лікар просто призначається і все на певний день
Бараболька• 30 апреля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
це суто ваше сприйняття
ТихоЯ• 30 апреля 2024
Ответ дляБараболька
я народила, чоловік зразу розрахувався з лікарем з яким домовлялися. І так, народжувала в неділю так що лікар приїхав саме до мене
В рот не ложи• 30 апреля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Чекає той, з ким домовлялися. Отже, додатково оплатите тільки лікарю. Бригада тут ні до чого, і швидше за все вона буде чергова
автор 13чудоСВЕТА • 30 апреля 2024
Ответ дляБараболька
Я маю на увазі, чи треба враховувати певну суму при подяці лікарю, щоб він її дав тій бригаді, яка буде зі мною. Тепер по відповідях розумію, що так - враховувати потрібно
100%• 30 апреля 2024
Я домоалялася з лікарем, вона сама ділилася і з акушеркою, і з медсестрою, і з неонатологом.
кнопкодав• 30 апреля 2024
Если вы договаривались с врачом то он и наймет эту бригаду ( договорится с теми кто на смене или будет работать с кем ему удобно) и должен поделиться с ними. Вы обговаривали сумму с доктором?

кнопкодав• 30 апреля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Вы с доктором договорились о сумме?
кнопкодав• 30 апреля 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Ну это можно когда вы не договаривайтесь с конкретным доктором а рожает с теми кто на смене когда у вас роды.

А если доктор специально будет приезжать в то время когда вам нужно то это отдельно

Но бывает такое что доктор не берет трубку или роды стремительные и нет смысла его вызывать. Сколько таких случаев.
кнопкодав• 30 апреля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Если будут ждать то попросят..
кнопкодав• 30 апреля 2024
Ответ дляБараболька
Там в роддоме это все налажено можете не переживать.
У меня была дежурная бригада.

Сразу в родзале санитарка сказала мне то то и то то и что я должна акушерке.

Врачу я сама понимала что я должна благодарность

Я была занята ребенком. Через пару дней пришел гонец и сказал что моя акушерка на смене и не хочу ли я ее отблагодарить

Потом перед выпиской пришла врач рассказывала что и как и я ее отблагодарила. На родах приходил ещё один врач. Мой врач спросила давала ли я тому врачу. Сказала нет, она говорит хорошо я разберусь сама.

Благодарила сколько могла и считала нужным поэтому для меня страшного ничего не было. Совесть чиста все довольны.

Через пару месяцев ходила на осмотр к гинекологу этому.
кнопкодав• 30 апреля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
На этом можно экономить. Вам обязаны оказать помощь. У вас впереди очень много затрат роды это только малая часть, не разбрасывайтесь деньгами
кнопкодав• 30 апреля 2024
Ответ дляБараболька
Пока женщина рожает бригада ещё успевает прийти на работу до выписки
кнопкодав• 30 апреля 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Сколько у вас детей?
Бараболька• 30 апреля 2024
Ответ длякнопкодав
У меня была дежурная бригада.

рожала в двух разных роддомах, никто у меня ничего не вымогал, вы в каком городе?
кнопкодав• 30 апреля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Вас выпишут не переживайте.
Просто имейте ввиду восстановительный период 56 дней и возможно вам придется обратиться в врачу за помощью.

Мне пришлось. Спасибо ей не отказала все хорошо.
Бараболька• 30 апреля 2024
Ответ длякнопкодав
Вас выпишут не переживайте.

так к любому врачу можно обратиться
кнопкодав• 30 апреля 2024
Ответ дляБараболька
Ну я не скажу что это было вымогательство это было спокойно - вам желательно отблагодарить акушерку она такая молодец у вас все прошло так благодаря ее золотым рукам и т.д...
Возможно санитарка была и права , роды были с нюансами.