Ol4ikUA• 30 апреля 2024

Скільки грошей потрібно для переїзду в США по програмі U4U

Яка реальна сума $ потрібна на перші 3-4 місяці адаптації і пошуку роботи(анлійська рівень B2) в США для однієї людини з дитиною(12 років), якщо жити у великому місті (Сан-Франциско, Чикаго і тп)?
ніколи такого не було• 30 апреля 2024
Моя младшая сестра в 18 лет уехала в США с 50 дол. в кармане, 20 лет назад и сделала там сногсшибательную карьеру, прям америкендрим. но первый год ей дали комнату добрые люди из диаспоры
автор Ol4ikUA • 30 апреля 2024
Ответ дляСтриптизерка
Даже не в самом ЛА, недалеко от него, тоже дорого.
тобто біля Лос Анджелеса квартира буде коштувати 3 000$, скільки по часу добиратись, наприклад, до центру міста ?
Потребую апгрейду• 30 апреля 2024
Ответ дляOl4ikUA
До школи без проблем наших дітей беруть? Чи є групи подовженого дня щоб можна було забирати після роботи?
Берут без проблем. Карту вакцинации только переведите свою, она будет нужна. С продленном все не просто. Она есть далеко не всегда и не всегда можно попасть на продленку.
Стриптизерка• 30 апреля 2024
Ответ дляOl4ikUA
На машине минут 40.
автор Ol4ikUA • 30 апреля 2024
Ответ дляніколи такого не було
думаю зараз напевно такого немає, бо наче по програмі u4u вже виїхало біля 300 000 українців
автор Ol4ikUA • 30 апреля 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
як взагалі з такої ситуації виходять, коли мама на роботі, а дитину потрібно якось забрати, кооперуються?
автор Ol4ikUA • 30 апреля 2024
Ответ дляСтриптизерка
На машине минут 40.
Розвинений громадський транспорт, яка приблизно вартість і чи взагалі безпечно в ньому їздити?
И_В_офигительных_штанах• 30 апреля 2024
за сколько можно получить инн после приезда, открыть счет?
я так понимаю, если нет инн - и работать же нельзя
автор Ol4ikUA • 30 апреля 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
читала що доволі швидко, біля 1-2 тижні
И_В_офигительных_штанах• 30 апреля 2024
Ответ дляOl4ikUA
читала що доволі швидко, біля 1-2 тижні
ого, у нас знакомые чтото долго этим занимались с год назад
Анонимус Я• 30 апреля 2024
Переліт: +-1400 на двох.
Житло на airbnb на перші 2-3 тижні - 1000-1500. Готель від 150 за ніч. Зразу орендувати житло не раджу, бо може не сподобатись район або з інших причин.
Якщо місто велике і є ГТ, то машина почекає. Квиток на автобус/метро в середньому 2.25-2.50, їздите будете багато, поки оформите всі документи та знайдете житло та роботу. Тож ГТ, убер або Ліфт - 200-250 на місяць.
Харчування на 2 при умові що купуєте пролукти в недорогих магазинах типу Волмарт і готуєте вдома - десь 500-600 на двох, якщо іноді доставка або похід в Вендіс чи ще кудись, додайте ще 300-400 на місяць.
Житло: ван бедрум, тобто одна спальня і вітальня поєднана з кухнею - від 1500 в старому комплексі в так собі районі до 3500 в новому в хорошому районі. Доведеться заплатити потрійний депозит зразу. Сюди ж додавайте +150-200 на оплату рахунків за житло. Житло здається порожнім, тож додайте ще 1500-2000 на мінімум меблів та посуду з Ікеї.
Зв´язок і інтернет на 2-х десь 200 на місяць.
Медстрахування по u4u безкоштовне, але будьте готові до того, що обслуговуватись будете в якійсь умовній Літтл Гавані в поганенькій клініці. Якщо захочете купити хороше страхування, це +- 500 на місяць, тож шукайте роботу з соц.пакетом, в який входить мед.страхування.
Авто: 6-7 тис таке собі, старе і страшне, але на ходу. Страхування на авто десь 250-350 на місяць, бензин залежить від штату, по місту десь 200-300 на місяць.
Квиток в кіно 15, середній рахунок в нормальному фастфуді - 40-50 на двох, в Стейкхаусі - 80-100 на двох.
Одяг недорогий. Косметика та догляд в перший місяць пару сотень, коли ’дорветесь’, потім за потреби)
Манікюр від 50, фарбування від 130.
Шкільний автобус та харчування в залежності від штата, в основному безкоштовно або до 100 на місяць.

Роботу шукатимете місяця 3-4. Погану за кеш або просто погану з мінімалкою можна знайти за тиждень.
От і рахуйте, скільки вам знадобиться грошей.
автор Ol4ikUA • 30 апреля 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
головне роботу швидко знайти, але це як пощастить
Потребую апгрейду• 30 апреля 2024
Ответ дляOl4ikUA
Есть платная продленка вне школы, няню нанимают, работают из дома.
Стриптизерка• 30 апреля 2024
Ответ дляOl4ikUA
1,75$, безопасно, есть места, где не безопасно, метро в ЛА, это как фильм ужасов, районы есть с бомжами, под мостами их много в палатках. Есть как и плюсы так и минусы. Но скажу честно, Америка не всем нравится.
автор Ol4ikUA • 30 апреля 2024
Ответ дляАнонимус Я
Переліт: +-1400 на двох.
Манікюр від 50, фарбування від 130.

Дуже дякую за розгорнуту відповідь, виходить по підрахункам :

По квартирі ~ 2500 $
Оплата рахунків - 200 $
Зв´язок - 200 $
Cтрахування ~ 500 $
Харчування ~ 600 $
Бензин ~ 300 $
Приблизно 4300 $ на місяць

Яка зп в магазинах на старті?
автор Ol4ikUA • 30 апреля 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Яка вартість продленки в середньому?
Так точно!• 30 апреля 2024
Ответ дляOl4ikUA

По квартирі ~ 2500 $
Оплата рахунків - 200 $
Зв´язок - 200 $
Cтрахування ~ 500 $
Харчування ~ 600 $
Бензин ~ 300 $
Приблизно 4300 $ на місяць

Яка зп в магазинах на старті?
В залежності від штату, але не велика зазвичай. Плюс часто не дають працювати на повну ставку, щоб не давати соцпакет. Тобто працюєшь замість 8 годин на день 6. Оплата за годину приблизна 15-16 у.е. (Флорида).
Потребую апгрейду• 30 апреля 2024
Ответ дляOl4ikUA
Яка вартість продленки в середньому?
Не знаю, у меня уже взрослый ребенок.
У сестры в младшую школу ходят двое, она не работала, пока не приехали родители, которые теперь забирают детей со школы.
автор Ol4ikUA • 30 апреля 2024
Ответ дляТак точно!
Часто можна побачити нові вакансії в магазинах?
Потребую апгрейду• 30 апреля 2024
Ответ дляOl4ikUA

По квартирі ~ 2500 $
Оплата рахунків - 200 $
Зв´язок - 200 $
Cтрахування ~ 500 $
Харчування ~ 600 $
Бензин ~ 300 $
Приблизно 4300 $ на місяць

Яка зп в магазинах на старті?
Страховку вам можно не считать, у вас будет бесплатная. И квартиру можно найти дешевле. Иначе вы одна просто не вытяните.
автор Ol4ikUA • 30 апреля 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Чи траплялось таке чути що приїхали по u4u, не змогли тянути і поїхали назад додому в Україну чи стали бомжувати?
Так точно!• 30 апреля 2024
Ответ дляOl4ikUA
Можу сказати тільки за Флориду. Так як досвід не великий. На такі умови, як написала вище, знайти можна. На гарні, то важче.
Анонимус Я• 30 апреля 2024
Ответ дляOl4ikUA
В ЛА з ГТ великі проблеми, навіть не плануйте життя там без авто.
Так точно!• 30 апреля 2024
Ответ дляOl4ikUA
Всяке в житті буває. Але зазвичай хто хоче працювати та наполеглевий, ті не бомжують. Удачи вам.
Потребую апгрейду• 30 апреля 2024
Ответ дляOl4ikUA
Чтобы бомжевали такого не знаю. А возвращаться, возвращаются, конечно. Я таких не знаю, но здесь на советчице читала тех, кто писал, что вернулся.

Женщине одной с ребенком вытянуть это задача со звездочкой. Потому что одной надо закрыть все расходы. Если ребенок при этом еще и не взрослый, которого нельзя дома одного оставить, это еще сложнее.
Анонимус Я• 30 апреля 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Рахунок зразу, як тільки матимете зв´язок.
Доки робляться від 3 тижнів і до...
По u4u можна влаштуватись на роботу зразу, і надати ворк перміт після його оформлення, але далеко не всі роботодавці на це погоджуються.
Анонимус Я• 30 апреля 2024
Ответ дляOl4ikUA
читала що доволі швидко, біля 1-2 тижні
Дуже, я б сказала, аж занадто оптимістично.
Анонимус Я• 30 апреля 2024
Ответ дляOl4ikUA

По квартирі ~ 2500 $
Оплата рахунків - 200 $
Зв´язок - 200 $
Cтрахування ~ 500 $
Харчування ~ 600 $
Бензин ~ 300 $
Приблизно 4300 $ на місяць

Яка зп в магазинах на старті?
Трохи не так, бо за житло ви сплатите зразу 7500 (потрійний депозит), меблі +-2000, транспорт 200-300 або машина +бензин+ страхування десь 6000-7000.

Зарплатня дуже різна по штатам. В Каліфорнії, якщо не помиляюсь, мінімальна оплата це 17 дол за годину, в Флориді - 12 чи 13 за годину, в Південній Кароліні десь 10 чи 11 за годину.
В Флориді, викладаючи на полиці продукти в супермаркеті, будете отримувати 16-18 дол на годину, за інші штати не в курсі.
Новопоштинская• 30 апреля 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
а антивакцинаторам въезд запрещен?
автор Ol4ikUA • 30 апреля 2024
Ответ дляАнонимус Я

це я рахувала обов´язкові витрати щомісяця