Шалена невинність• 30 апреля 2024
Відносини з військовим
А ви б хотіли зараз бути в відносинах з військовим?
Шалена невинність
• 30 апреля 2024
Ответ дляКонтрольница
Я зараз розлучаюся з військовим
Чому?
Я не в теме• 30 апреля 2024
А яка різниця ? Зараз чи колись, з військовим чи ні? Аби були почуття, як на мене
Контрольница• 30 апреля 2024
Ответ дляШалена невинність
Чому?
Не подобається коли мені зраджують
Шалена невинність
• 30 апреля 2024
Ответ дляКонтрольница
Не подобається коли мені зраджують
Зраджувати почав під час війни?
Забрала і не сказала• 30 апреля 2024
Нет. На сегодняшний момент ты фактически без мужа и в любой момент можешь в лучшем случае стать вдовой, а в худшем нянькой инвалида. Если вы в браке давно, то как бы судьба, но сейчас лезть добровольно в петлю - нет.
Злюка-закусюка• 30 апреля 2024
По ходу зараз вся країна буде або військовими або інвалідами, вибирати не прийдеться
Шалена невинність
• 30 апреля 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ось і я думаю чи варто
Свій варік• 30 апреля 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Есть заграница. Никто ведь не заставляет дома себе мужа искать.
Контрольница• 30 апреля 2024
Ответ дляШалена невинність
Зраджувати почав під час війни?
Та Бог його знає.
Ми до повномасштабного вторгнення тільки зустрічалися, потім нашвидко одружилися, він мобілізувався і почалася служба, можливо раніше просто за руку не ловила
Слоник-тоник• 30 апреля 2024
Ответ дляКонтрольница
Не подобається коли мені зраджують
Ось це в теперішніх умовах не всім і доступно, навіть при бажанні. А те, що цілий день як на голках - чекаєш хоч якогось повідомлення, що живий - це проблема…
Шалена невинність
• 30 апреля 2024
Ответ дляКаллипсо
Я 7 лет назад развелась. Все, никаких военных )
Зраджував?
Контрольница• 30 апреля 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Ой, та я вже це пережила, і поранення, і бойові виходи, і його травми через втрату побратимів, вже в мене емпатія як у табуретки
Слоник-тоник• 30 апреля 2024
Ответ длядолой_лама
Ні, не хотіла би і дякувати Богу, що у відносинах з цивільним.
Сьогодні будь-який цивільний може стати військовим. Я так розумію, автор не має на увазі тих, хто саме вчився на військову спеціальність і служить все життя.
долой_лама• 30 апреля 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Не будь-який.
І я не кажу про ’відмазати’
Є люди, які за станом здоров´я аж ніяк не можуть піти воювати, наприклад.
Я розумію, що має на увазі автор.
Зустрічалася 3 роки з військовим, який у 2014 пішов добровольцем, хоча сам бухгалтер за освітою. Повірте, знаю, про що пишу.
І я не кажу про ’відмазати’
Я розумію, що має на увазі автор.
Слоник-тоник• 30 апреля 2024
Ответ длядолой_лама
Не будь-який.
І я не кажу про ’відмазати’
Я розумію, що має на увазі автор.
І я не кажу про ’відмазати’
Я розумію, що має на увазі автор.
Я теж в курсі) ну умовний інвалід ( який по стану здоровʼя точно не буде служити) може бути не кращим чоловіком, ніж військовий
ТаПрямТам• 30 апреля 2024
Ответ дляКаллипсо
А чего ?
Таракашечка• 30 апреля 2024
Были отношения.
Узнала, что у него девушки в каждом городе, куда их переводили.
Потом работала с психологом ещё пол года и пила антидепрессанты.
Я так за него переживала, он не выходил на связь бывало. Мне говорил, что на задании, а сам с бабами по съёмным хатам.
Один раз я к нему приехала и поняла, что до меня в этой квартире была другая.
Что я пережила.
А эти бесконечные сборы ему на всё. Я унижалась, собирала. Ну а он бухал Джек дениелс с бабами и побратимами. На проституток деньги у него были.
Что я пережила.
Моторошні троянди• 30 апреля 2024
Ответ дляШалена невинність
Ось і я думаю чи варто
Это ж не покупка кофточки. Если не зацепил, то не стоит