Пишуть замовники раніше обумовленого

Я пишу курсові, дипломні роботи на замовлення. Кожну роботу виконую вчасно, але є окремі клієнти, наприклад кинути я їм роботу маю через тиждень, два тижні, а вони мені вже пишуть, чи робота готова, щоб я їм надіслала. Я окремо визначаю час для кожної роботи і мене трохи нервує таке. Чи вони мають рацію?
julia-678c 30 апреля в 20:00
не мають
Знову Я 30 апреля в 20:01
Може хочуть керівнику надіслати, типу я ось написав, продовжую працювати над роботою
Звездолётчица 30 апреля в 20:01
Я займаюся адвокатською діяльністю. Кажу: сьогодні здам позов до суду. За пару днів буде відомо, до кого потопила справа. Через 3 тижні приблизно призначать судове засідання. Коли це буде відомо, я Вам зателефоную.
На наступний день: Марь Іванівна (умовно), ну шо там по моїй справі? Є вже якась інформація?
Спокійно реагую, а то нервів ніяких не вистачить
3 1
julia-678c 30 апреля в 20:01
Ответ дляЗнову Я
Може хочуть керівнику надіслати, типу я ось написав, продовжую працювати над роботою
это все нужно заранее обговаривать
Знову Я 30 апреля в 20:02
Я б сама була не проти аби за мене хтось диплом написав, і кілька статей, і тези на виступ на конференції, задовбало вже
автор Мастер Пис 30 апреля в 20:02
Ответ дляЗнову Я
Може хочуть керівнику надіслати, типу я ось написав, продовжую працювати над роботою
Так, але тоді хай заздалегідь попереджають. Сьогодні клієнт до його здачі ще 12 днів, а він кожен день пише.
Love_Love_Love_ 30 апреля в 20:07
Я здаю квартири подобово, інколи просять заїхати раніше вказаного часу -14.00
І кажу: якщо буде можливість заїхати раніше, я вам подзвоню. Дзвінок в 6 ранку.
Ааааальо, а ми вже приїхали , можна заїжати
18 мнеУЖЕ 30 апреля в 20:09
Ответ дляЗвездолётчица
Я займаюся адвокатською діяльністю. Кажу: сьогодні здам позов до суду. За пару днів буде відомо, до кого потопила справа. Через 3 тижні приблизно призначать судове засідання. Коли це буде відомо, я Вам зателефоную.
На наступний день: Марь Іванівна (умовно), ну шо там по моїй справі? Є вже якась інформація?
Спокійно реагую, а то нервів ніяких не вистачить
Добрий день! Скільки коштує скласти позов на оскарження влк? І супроводження в тцк
Звездолётчица 01 мая в 07:14
Ответ для18 мнеУЖЕ
Добрий день! Скільки коштує скласти позов на оскарження влк? І супроводження в тцк
Доброго ранку. У мене інші категорії справ
автор Мастер Пис 01 мая в 07:27
..