Ms. Анонимная• 30 апреля 2024
Паска в Сільпо смачна?
Читала тут що в Сільпо непогані пасочки . Зайшла, а там їх багато різних, ну і ціна різна...
Підкажіть яка саме смачна ?
Ms. Анонимная
• 30 апреля 2024
Ответ дляНе любовница
З цукатами люблю, смачна
А яка ціна і грамовка? Може по ціні знайду
Ms. Анонимная
• 30 апреля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Дуже! Чудова😋 Від Крафтяр
В яку ціну і грамовка ?
Не любовница• 30 апреля 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Я не бачила ще, що там у них цього року. Про минулі роки пишу)
Мальчун-задирун• 30 апреля 2024
В минулому році брала - смачна. Купляла звичайну, з посипкою різнокольоровим горошком , традиційну - без пафосних цукатів та інших викрутасів))
Просто Фіфа• 30 апреля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Дуже! Чудова😋 Від Крафтяр
От ця суперова!!!!!
Коник-стрибунець• 30 апреля 2024
Ответ дляMs. Анонимная
В яку ціну і грамовка ?
Є різні, я купувала найбільшу, 500 г за 99 грн
Але до речі, вони можуть бути різні. Одна попалася жовтіша від іншої, хоча дата виготовлення однакова. Проте всі смачні, не такі прісні, магазинні...
Ms. Анонимная
• 30 апреля 2024
Ответ дляПросто Фіфа
От ця суперова!!!!!
Це не сільпошна ? Мабуть дорога
Просто Фіфа• 30 апреля 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Це не сільпошна ? Мабуть дорога
370 грн.
800 грамм
Ms. Анонимная
• 30 апреля 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Мені дуже смачно.
І ще у Рошен смачна цього року ямміі
В Рошен 220грн 500г чи щось таке...
Якось дорого... Чи кому як
Ms. Анонимная
• 30 апреля 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Мені дуже смачно.
І ще у Рошен смачна цього року ямміі
Дуже смачно це яка ?
Їжак в панчохах• 30 апреля 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Дуже смачно це яка ?
В сільпо дуже смачні паски..ті,які вони самі випікають
Та никада в жизни• 30 апреля 2024
Ответ дляMs. Анонимная
В Рошен 220грн 500г чи щось таке...
Якось дорого... Чи кому як
Ну мы здесь про вкус вроде
Цена - это второй вопрос. Мне норм, как вам - без понятия . У всех разный бюджет
Та никада в жизни• 30 апреля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Мне не нравится ни крафтяр, ни премия
А что вам нравится? Напишите
Новорічна пальма• 30 апреля 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Їхня? Премія?
Так, 300 г 70 гривень, смачна, кекс Крафтяр великодній. Купіть маленьку за 29 грн спробуйте. Мені подобається в принципі випічка Сільпо.
Новорічна пальма• 30 апреля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Мне не нравится ни крафтяр, ни премия
Це від магазину залежить. Я беру тільки в одному, друге навіть піцу не може зробити, хоча рецепт один.
Їжак в панчохах• 30 апреля 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Доречі,ви правильно підмітили..Купувала піцу в різних сільпо,то смак відрізняється..
Пишу вірші, дорого• 30 апреля 2024
а какой там срок годности, девочки, кто в курсе? Неделю не выдержат? Хотела б в посылку детям засунуть
Замороженная селедка• 30 апреля 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Власного виробництва, вони різного розміру
Личко Невеличке• 30 апреля 2024
Вчера взяла в сильпо 500 гр за 99 грн - вкусная, влажная. Сильпо в пирамиде.
Сегодня сьездила с позняков в мегамаркет на олимпийской ради паски, что здесь рекламируют..
480 грн за кило. И ... я ее не поняла(. Тесто суше чем сильпо, внутри почти нет изюма и цукатов. Ну разве что сверху сухофрукты вкусные..
Так же взяла там паска ’панетоне на закваске’ 370 или 380 грн/кило. Она вкуснее, т к много изюма внутри.
Такие вот пироги..
Варус вообще бизнесмены еще те.. даже не начали выпекать свои сырние паски. Вместо того чтоб зарабатывать херней страдают. 30 апреля они только замесили первую партию и не знают какая будет цена
за минуту 3 человека подошли и спросили про сирну паску.
Бизнесмены еще те..
Такие вот пироги..
за минуту 3 человека подошли и спросили про сирну паску. Бизнесмены еще те..
Новорічна пальма• 30 апреля 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Я просто люблю ото все, особливо маленькі слойки з яблуком Крафтяр😍