Мадам Подлинник• 01 мая 2024
Для всех адептов интертопа, которые тут сознание теряли
И рвали 🍑, доказывая, что там оригиналы 😄
‘У Миколаївській та Одеській областях накрили підпільні фабрики з виробництва підробок брендового одягу та взуття, повідомляє БЕБ.
100 чол працювали неофіційно. Фабрики не сплачували податки. Щомісячний обіг – понад 10 млн грн.
Вони підробляли одяг більше
15 відомих світових брендів, що продаються по всій Україні.
Вилучено товарів та обладнання на 20 мільйонів доларів‘.
Ну дальше ходите и верьте в святой интертоп😄🤦♀️
Вони підробляли одяг більше
Бесбардак• 01 мая 2024
Ответ длябЭйбА
Блин, как же бесят такие, как автор. Кто-то где-то какую-то одежду, не обувь, заметьте, подделывал, а зло - Интертоп.
Тому що автору не по кишені Інтертоп, жаба її настільки давить, що за кожну соломинку хапається 🤦♀️ аби тільки тим хто в Інтертопі купує взуття 💩 наваляти
Бутерброд и я• 01 мая 2024
Ответ дляБесбардак
Время такое. Люди подурели от злобы((
ГоловнаЯ• 01 мая 2024
Я не адепт інтертопа, свідомість не втрачаю. Просто купую там і буду купувати
Бесбардак• 01 мая 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Колись були магазини спорт мастер, не знаю чи є такі зараз. В 2010 році одногрупник підробляв там продавцем, казав коламбія пииїздить в мішках мусорних насипом. Ніякого фірмового пакування не було, щоб зрозуміти, що це з оригінальної фабрики
Місяць тому через байєра замовляла з американського офіційного сайту Nike сину кросівки, прийшли без оригінальної коробки 🤷♀️. Байєра каже, що в неї таке перший раз. Було у звичайній поштовій коробці і разом з кросівками був ще одяг з іншого замовлення
Маю декілька думок• 01 мая 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
А хто купує в e-obuwie? Скажіть, будь ласка, там оригінал?
Естественно. А в чём сомнения? В Польше полно огромных складов с обувью, одеждой разеых брендов.
Вот Она Я• 01 мая 2024
Ответ дляLonda___
Как пишется ноу фейс на куртках по-английски?
Ноу фейс пишется North Face.
Маю декілька думок• 01 мая 2024
Ответ дляБесбардак
Постоянно с Амазона мне приходит без родных коробок. Повредилось, они перепаковали и в известность никто не ставит.
Леді Душка• 01 мая 2024
я тут год назад тему создавала, что разлезлись Экко ботинки просто по живому в первый год носки, у мужа тоже подошва треснула на втором году. Все из любимого интертопа. Обращались с жалобой, сказали ну шо ж поробиш... Больше туда ни ногой
А я кумедна• 01 мая 2024
Ответ длябЭйбА
В Украине два зла: Интертоп и Брокард. И одно добро: святая Зара.
котопёс• 01 мая 2024
Я об этом еще в прошлом году писала, меня заклевали. Мы в Германии дочке пальто смотрели , в нужном размере не было желаемого цвета. Купили другую модель , но в такой же ткани и цвете.
Приехали на Новый год в Киев , в интертопе на него скидка , цена как в Германии , фото на сайте такие же , с оф. сайта , мы бегом в республику … Ага. Не тут то было. А там эта модель в какой-то непонятной ткани. Ну реально облезлая тряпка.
Оно должно было быть очень темно-синего цвета с легким отливом в черный , но без блеска. По факту висела просто синяя блеклая фигня. И еще в каких-то расцветках , которых и близко не было в оф. магазине.
Ушли.
Цена со скидкой - 12 000 . Marco O polo.
Кто покупал - сочувствую.
Ушли.
Кто покупал - сочувствую.
Поміркована думка• 01 мая 2024
Хто бачив нормальне якісне взуття, той розуміє,що в Інтертопі 70-80 відсотків підробок.шиють досі в цехах під Харковом. Caprice, Ecco, skechers ( крім дитячої лінійки) і Тamaris виключно того пошиву. Але люди не люблять почуватися обманутими, тому деякі будуть доводити,що то оригінали, навіть якщо воно в них в руках розвалиться чи дубовим буде і Т.д.
Сама купляю квіти• 01 мая 2024
Ми з чоловіком бачили в Інтертопі підробку Ессо, береш в руки і бачиш, що це підробка - залишкі клею біля підошви там, де має бути пайка, стирчачі нитки. І в фірмовому Адідас у Львові стикалися з підробкою дитячих кросівок. Я купила донці, але сильно не придивлялася, бо була зосереджена більше на розмірі, щоб підійшов. Приїхала додому, чоловік їх дістав і питається - Ти навіщо донці диряві кросівки привезла? Та ще і дешевим Китаєм від них тхне на кілометр. І показує мені, що там де три ті полоски збоку адідасівські просто скозна дірка. Я їх завезла назад, попросила сертифікат якості, мені сказали, так зараз принесемо і за годину не змогли знайти. Розказували, що точно є просто знайти не можуть. Я більше не чекала, але їх запах говорив сам за себе та і дірку Адідас собі ніколи не дозволить
Самоучка• 01 мая 2024
Ответ дляА я кумедна
Еще же майк ап с фуфлом!
Поміркована думка• 01 мая 2024
Вже якесь недолуге рука - лице ліпить . Що так особисто зачепило?)))
А я це кажу непросто , як покупець, знайомі водії везли і везуть взуття до інтертопу.І везуть вони з цехів Харкова , а не від західного кордону
А ви і далі тут бігайте з тупими смайлами, наче це змінить якість того ге...
Мадам Подлинник
• 01 мая 2024
Ответ дляМейк-ап форева
А де написано, що вони реалізували свій товар в Інтертоп ?
А у вас с логикой проблемы? Ну когда нет знаний в экономике, сложно понять, что такое монополия, где наша ненька и коррупция, но вы верьте дальше😄 что паленку везли ээээ, на дарынок, да?нет, в утиль сразу передавли на мусоропереработку, а вы в интертопе исключительно ориджиналс юзали, какой фабрик😄😄😄 вот же они, адепты в действии
Мадам Подлинник
• 01 мая 2024
Ответ дляПоміркована думка
Вооот, в точку, я тоже когда оригинал в стране бренда беру и в интертопе мерила, ужаснулась от разницы) а сколько развалившихся пар после интертопа…
Я такая наивная• 01 мая 2024
а при чем туь интертоп не поняла? если гдето подделывают обувь то это значит что все брендавые магази6ы торгуют поддулками?
Бесбардак• 01 мая 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Амазон так, там все зрозуміло, бо це просто торгова площадка і різні продавці. А тут з офіційного сайту прийшли без коробки.
Пустощі-веселощі• 01 мая 2024
Ну это скорее не на интертоп, а те самые найки данк, которыми завален весь олх
Мао_Мяо• 01 мая 2024
Ответ дляА я кумедна
Сінсей забули))) все вірно, всякими брендами торгують різні сітки від Марафону, Інтерспорта до саме локально брендових магазинів, мовчу про аБіБас на ринках, але саме Інтертоп то зло
Пустощі-веселощі• 01 мая 2024
Когда-то в начале 2000х знакомая работала в харьковской швейке. Из жуткой ткани, которая красила руки так, что не отмыть, шили адики на фирменнык магазы адидас)) просто ничего не меняется.
Пустощі-веселощі• 01 мая 2024
Ответ дляЩедрик
При чем здесь интертоп? Эти товары сбывались на рынках, на олх и т.п. Вечно на олх натыкаешься на весь размерный ряд каких-нибудь ’найков’ без коробок или в безликих коробках по привлекательной цене - это ж явная паль.
Да как раз коробки один в один как у моих из Европы) но цена и вид отличаются, сильно
Мао_Мяо• 01 мая 2024
Ответ длякотопёс
Ушли.
Кто покупал - сочувствую.
Ушли.
Кто покупал - сочувствую.
)))про що писали? Придумувати про те що офіційна мережа торгує таобао? Правильно зробили що заклювали.Одна модель дійсно може відшиватися в різних тканинах , які мають різну характеристику часто купую сину і чоловіку одинаковые модель одягу, але в різному кольорі і так інколи ткани мають різні властивості, останній раз я в Зарі купила собі джинсы однієї моделі в двух кольорах в Офіційному магазині в Іспанії, одні чудово носяться, інші постійно форму втрачають, напевно в Іспанії в фірмовий зарі, по вашій логіки також ’паливо’ продають))