Ашотакоя• 01 мая 2024
Учитель
После двух декретов,опыта нет.
Есть высшее образование педагога,но другого профиля,всегда хотела быть учителем иностранного языка,вот подвернулась возможность трудоустройства но с поступлением на бакалавр обязательно.И мне это интересно... Возраст далеко не юный,где ещё можно работать - вариантов подходящих не вижу для себя.
Продавец,нян, администратор...
Как думаете?
Продавец,нян, администратор...
Как думаете?
Страхованная• 01 мая 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Який закон об,єднує мат і мову? Цікаво, я не знала
Є економічна освіта +госіспит з укрмови
Страхованная• 01 мая 2024
Ответ дляПерловая Кашка
А от для початкових класів обов´язково мати спеціальність педагога початкової школи.
Ні. Подруга має іншу спеціальність за дипломом,але вчитель молодших класів). Все реально
Страхованная• 01 мая 2024
Але без знань англійської, враховуючи підготовку дітей... Ви впевнені? У мене В2,але інтегровані уроки всеодно з мовником проводжу, бо діти ще ті аси після репетиторів
Ламборджини• 02 мая 2024
Ответ дляАшотакоя
Так я і буду вступати і паралельно викладати.
А ще паралельно своїми дітьми займатись. Де час на все брати?
Навчання на англ.мові дуже вимогливе та часомістке. А в викладанні до кожного уроку треба ретельно готуватись. Вам треба все ще раз зважити.