Ашотакоя• 01 мая 2024
Учитель
После двух декретов,опыта нет.
Есть высшее образование педагога,но другого профиля,всегда хотела быть учителем иностранного языка,вот подвернулась возможность трудоустройства но с поступлением на бакалавр обязательно.И мне это интересно... Возраст далеко не юный,где ещё можно работать - вариантов подходящих не вижу для себя.
Продавец,нян, администратор...
Как думаете?
Продавец,нян, администратор...
Как думаете?
Тётя Хрюша• 01 мая 2024
Ответ дляТебеОноНадось
А че так? На пример у меня каждое утро:
Ассистент: ДОБРИЙ ДЕНЬ, ДiТИ. И все, минималка в кармане.
Я: hello, my dear kids. It´s high time we started our new English lesson . And so on, and so on. Не затыкаясь 35-45 минут. Потом проверить тетради, подготовится к уроку, заполнить журналы и прочее. А зарплата 2 два раза только больше, теперь количество детей в школе уменьшилось, часов на след.год будет меньше, зарплата будет чуть больше минималки. Так чем оно хуже?
Зп асистента и учителя одинакова. Учитель имеет больше часов и доплат. А ставка абсолютно одинакова
ТебеОноНадось• 01 мая 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Да я знаю. Но ассистенты тоже могут аттестоваться, получить категорию, +доплату за стаж. Но на это нужно время. А автору 50 лет.
Кондуктор троллейбуса• 01 мая 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Плюс з освітою автор відразу матиме 12 тарифний, що дорівнює 2 категорії, яку можна отримати лише через 2 роки викладання.
Ідеальний варіант для пенсії !
ГПД буде вести, якійсь години мови так і вислугу отримає, і досвід, і знання підтягне.
Ідеальний варіант для пенсії !
Сижуревувшоке• 01 мая 2024
Ответ дляАшотакоя
У меня отличные знания иностранного,с преподаванием проблем не будет,школа обычная.
так и че сидим? идите. но я вот представила себя на вашем месте. школу бы не выбрала.
занялась бы репетиторством
Страхованная• 01 мая 2024
Ответ дляАшотакоя
Українська мова та література
Ви англійську знаєте? Є сертифікати яких рівнів?
Страхованная• 01 мая 2024
Для викладання не обов´язково вступати бакалаврат. Але знати мову треба. Я викладаю один предмет , а маю право згідно нового закону ще математику і укр.мову. Не лізу в інші профілі, бо в своєму я реально профі і не хочу перед учнями тупити. А ось заміни без питань
Тётя Хрюша• 01 мая 2024
Ответ дляСтрахованная
Який закон об,єднує мат і мову? Цікаво, я не знала
Перловая Кашка• 01 мая 2024
Ответ дляКоко Шанель
:) що ні?
В школи беруть кого попало? :))
В школі не обов´язково вчителю мати пед.освіту, достатньо профільної.
Перловая Кашка• 01 мая 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Йдіть викладачем укрмови або початкових класів, асистентом вчителя.
І треба мати освіту аби бути викладачем саме англійської, так само, як і математики або фізики - одного бажання мало !
А от для початкових класів обов´язково мати спеціальність педагога початкової школи.
Перловая Кашка• 01 мая 2024
Ответ дляАшотакоя
Я диплом получила 25 лет назад,как думаете,знаю?
Вме модна наздогнати при бажанні, зміни були мінімальні.
Перловая Кашка• 01 мая 2024
Ответ дляЧавонадо
Схема якась дурна.
Щоб вступити у виш зараз вам треба здати нмт.
За освітою вас брати вчителем англійської - нема підстави.
Йдіть вчителем укр мови та літератури, ці знання поновити швидше, ніж англійську.
І якщо ви не знаєте, який у вас рівень, то як ви визначили, що достатній для викладання?
Автор поступить на основі диплома бакалавра. Є вузи, які пропонують післядипломну освіту, там нмт не треба.
Морковку дай• 01 мая 2024
Ответ дляАшотакоя
Нет ,не подходит
я так розумію, що 100річний диплом, в освітній програмі не було педагогіки ,методів навчання ін.мов і т.і? чи взагалі, ви перекладач?
Коко Шанель• 01 мая 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Слава Богу наша школа дуже ретельно вибирає вчителів.
Ответ дляАшотакоя
То вже не школа, а заклад освіти.
Там нема учнів, є тільки здобувачі освіти.
А вчителі не вчать, а надають освітні послуги.
Зараз для вчителя не обов´язкова педагогічна освіта. Достатньо просто будь-яку вищу освіту мати.
Перловая Кашка• 01 мая 2024
Ответ дляКоко Шанель
Ви директор? Інакше ви не можете цього знати. Я говорю про вимоги законодавства.
СкокоМнеДадите• 01 мая 2024
Ответ для-Ань-
То вже не школа, а заклад освіти.
Да, и это печаль
Морковку дай• 01 мая 2024
Ответ дляАшотакоя
Сказали на контракт сейчас все поступают
якщо пройдете пороговий бал з НМТ, то без питань
Коко Шанель• 01 мая 2024
Ответ дляПерловая Кашка
А я говорю про те, що в нашій школі хто попало працювати не буде!
Тётя Хрюша• 01 мая 2024
Ответ дляКоко Шанель
Кловський ліцей?
Перловая Кашка• 01 мая 2024
Ответ дляКоко Шанель
До речі, в УФМЛ є вчителі, кандидати наук, які зовсім не педіни закінчували. І вони дуже цінуються.
Коко Шанель• 01 мая 2024
Ответ дляПерловая Кашка
В умфл відбираються діти для навчання, навіщо ви порівнюєте
Перловая Кашка• 01 мая 2024
Ответ дляКоко Шанель
Ну так за вашою логікою в УФМЛ працює ’хто попало’.
Коко Шанель• 01 мая 2024
Ответ дляПерловая Кашка
За моєю логікою ця рейтингова школа, яка готує дітей до олімпіад теж набирає пед колектив дуже ретельно,
Коко Шанель• 01 мая 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Кандидат наук це не Маня яка за сало закінчила там щось і хоче вчити дітей
Перловая Кашка• 01 мая 2024
Ответ дляКоко Шанель
Ну і жаргончик у вас.
Коко Шанель• 01 мая 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Ну і жаргончик у вас.
Де жаргончик, чи вас слово сало лякає?