АБВГДэшница• 01 мая 2024

как долго болит колено после укола в сустав?

девочки, подскажите, пожалуйста - как долго болит колено после укола в сустав?
и забыла спросить у врача - можно ли выпить обезбол, вы пили?
спасибо
Добра, коли сита!• 01 мая 2024
А шо за укол? Мені кололи гіалур то не боліло взагалі, ну може день.

автор АБВГДэшница • 01 мая 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
prp.
болит место прокола сбоку сильно, а не само колено
Само_достаточная• 01 мая 2024
Ответ дляАБВГДэшница
prp.
пару дней береглась,все.не болело.Выпить типа нимесила конечно можно.Я спрашивала) колола первый раз
автор АБВГДэшница • 01 мая 2024
Ответ дляСамо_достаточная
мне только сегодня укололи. я чота думала будут более лайтовые ощущения:(
тогдалия• 01 мая 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Кололи гілаурон, взагалі безболісно після уколу. То вам так тикнули може?
автор АБВГДэшница • 01 мая 2024
Ответ длятогдалия
я не знаю, я колола впервые. врач опытный. мне и во время укола было больно:( может еще зависит от того куда кололи
Nina-0a85• 01 мая 2024
Автор, я теж після процедури плазмотерапії, вчора була ін´єкція в колінний суглоб.
Коліно не болить, але таке відчуття, що там щось заважає. Ходити важкувато.
Лікар говорив, що в перші 2 дні після процедури може бути певне загострення. Це і біль в місті ін´єкції, і загальне нездужання. В такому випадку рекомендував прийняти ібупрофен.

автор АБВГДэшница • 01 мая 2024
Ответ дляNina-0a85
Дякую за вашу відповідь. Якщо просто лежати- то воно норм. Але я встаю і йду кудись і відразу дуже неприємно. буду мати на увазі, що можна ліки, якщо буде гірше
Nina-0a85• 01 мая 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Одужуйте!