НаБалКоніХодять• 02 мая 2024
Ненавиджу чоловіка саме зараз, поговоріть зі мною
Я така надрочена зранку, що не можу просто ….
Завжди я все маю вирішувати, завжди про все думати. Так…
Подумаю більше в рази. Великі покупки ( квартира, машини) все роблю я.
Чоловік все життя військовий..
Ніколи не ліз у мої гроші, а це я купила Дайсон ( чпокає мені мізки два тижні).
Збираємо гроші на квартиру. Ну як збираємо. Я 1-2 тис дол, чоловік 1-2 тис злотих
Кажу чоловіку, давай продамо твій старий будинок в селі, в замін пропоную переписати будинок де ми живемо на нього, щоб він не переживав (будинок мій)
Машини ми поставили на продаж , і хочемо одну завезти на площадку, кажу давай твою, бо моя краща …
І от він , все ти хочеш продати…бізнесмен хєр..вий і тут я майже на взводі.
Вранці роблю смузі і він …. Погано перебитий, важко пється… ( ну бл…але мовчу)
І тут даю сніданок і він такий, а чого варене яйце а не жарене
І все ….
Мене порвало …
Тарілка на вулиці, дитина побігла у школу.
Я надрочена працюю, він злий поїхав на роботу ….
Прибити готова його …
Вибачте за сумбур , я чисто виговоритися
Чоловік все життя військовий..
І все ….
Мене порвало …
Прибити готова його …
AmazingLady• 02 мая 2024
Ответ дляУказка
я вчера с таким настроением проснулась как вы сегодня....
глаза открыла и уже хотелось кого то прибить
Держитесь
Я б прибила такую с таким настроением
Патриоточка• 02 мая 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Заболотная троляка.
Ну как же без них.
Их мужиков гонят в чужую страну как скот на убой , а наши дома свои защищают - так конечно плохие.
НаБалКоніХодять
• 02 мая 2024
Ответ дляПатриоточка
Ну как же без них.
Удалено администрацией...
AmazingLady• 02 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Ми 22 роки разом і починали з нуля. Ми не погана сімʼя і мене все влаштовує загалом. От іноді у мене заскок чи у нього - не знаю.
Я не можу вимагати від чоловіка більшого, якщо він не може заробити більше. А так він по красний чоловік, тато.
А йому треба ваше вимагання? Чого він має хотіти те що ви хочете?
Варена цибуля• 02 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Ну от, значить, все у вас добре в підсумку?) Чого ж вас так ковбаснуло?)
НаБалКоніХодять
• 02 мая 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Ну подишіть тоді. Йогу зробіть. Медитацію. Молитву почитайте.
Нащо ви приносите своє сміття на порадницю у 8 ранку? Заразу сюди вкидуєте. Нєт щоб щось позитивне гарне розказать, поділитись, людям добре зробити
Тут з любої позитивної теми - зроблять негативну .
Патриоточка• 02 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Удалено администрацией...
Ваш высер на этом закончился ?
В кого тако було• 02 мая 2024
Ответ дляПишна молодиця
Нахуа нам тут ваш польский муж?
И я думаю, военный в злотых откладывает.
Нафига этот негатив с утра...
НаБалКоніХодять
• 02 мая 2024
Ответ дляВарена цибуля
Так, все дійсно не погано.
Просто я і так і так, а тут йому смузі не таке, яйце не таке
Ну це вже наглість
Тому мене і порвало 😓
Ну це вже наглість
Тому мене і порвало 😓
НаБалКоніХодять
• 02 мая 2024
Ответ дляВ кого тако було
Нафига этот негатив с утра...
Ну дійсно, головою подумати, що можна відкидати навіть у тугриках вам віросповідання не дозволяє?
П.С. Донька студент у Польщі старша
Шлях до зірок• 02 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Ми живемо в Україні. Спеціально не писала що я вже пережила з чоловіком і що я його з того світу витягла, щоб не робити акцент на цьому.
Питання у іншому
В Україні вже злоті платять військовим?
НаБалКоніХодять
• 02 мая 2024
Ответ дляНай хоч раз
а когда вы выехали ?
в 6 утра 24.02 ?
Навіть не знаю що вам сказати)
Ми тільки плануємо їхати. Поки ще тут
НаБалКоніХодять
• 02 мая 2024
Ответ дляШлях до зірок
В Україні вже злоті платять військовим?
Ну ви серйозно?)
Мюллерная• 02 мая 2024
Автор, у вас 2 варіанти-розлучатися або приймати таким, як є. Для мене не зрозуміло, навіщо чоловік потрібен, якщо він не заробляє і не виріщєшує питання,. У мене тато такий, все завжди вирішувала мама, звідси і постійні суперечки. Я вийшла заміж за дорослого чоловіка, а не дитину, за яку потрібно приймати рішення. Бо надивилася на цей треш в сім´ї. А вам і так добре, то не доколупуйтесь до нього. Ви і так все можете сама...
Звожу з розуму• 02 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Це ви на свою тему натякаєте що вона у вас позитивна ?
З вас плакать треба жіночко
тогдалия• 02 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Дякую , надіюсь це мине )
Тепер дрочити буде він?)
НаБалКоніХодять
• 02 мая 2024
Ответ дляМюллерная
Я давно прийняла його , бо я не завжди гарно заробляла. І насправді , завдяки йому я виросла.
Він допомагав і з дітьми і мотивував мене завжди.
Він хороший чоловік і тато.
Просто мабуть день не наш (
Він хороший чоловік і тато.
Просто мабуть день не наш (
Роздратована шкіра• 02 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Так, все дійсно не погано.
Ну це вже наглість
Тому мене і порвало 😓
Ну це вже наглість
Тому мене і порвало 😓
Розумію, я теж ненавиджу коли чоловік ставиться як до мамки чи прислуги, гаркаю коли так проявляється
НаБалКоніХодять
• 02 мая 2024
Ответ длятогдалия
Тепер дрочити буде він?)
Спитаю - відпишу вам 😀
Стетоскопуло• 02 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Удалено администрацией...
Бедный муж . Ну бачили очі шо брали 🤷♀️
ЕлькиПальки• 02 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Ваша була позитивною?
Аноним_Русалка• 02 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Питання у іншому
Так, а золотые причём ?
НаБалКоніХодять
• 02 мая 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Так, а золотые причём ?
Старша донька студент у Польші
тогдалия• 02 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Спитаю - відпишу вам 😀
Я проте, що сексу йому не бачити
Не вмію заміряти• 02 мая 2024
Ответ дляШвабристка
Мені то що, в мене в сім´ї відносини нормальні, тут вам плакати треба.
Не зарекайтесь. Шизонуться может каждый
НаБалКоніХодять
• 02 мая 2024
Ответ длятогдалия
Я проте, що сексу йому не бачити
Не знаю, якщо мені захочеться - то я відступаю принципам) якщо йому захочеться- то ласкаво просимо)))