02 мая в 08:18

Ненавиджу чоловіка саме зараз, поговоріть зі мною

Я така надрочена зранку, що не можу просто ….
Завжди я все маю вирішувати, завжди про все думати. Так…
Подумаю більше в рази. Великі покупки ( квартира, машини) все роблю я.
Чоловік все життя військовий..
Ніколи не ліз у мої гроші, а це я купила Дайсон ( чпокає мені мізки два тижні).
Збираємо гроші на квартиру. Ну як збираємо. Я 1-2 тис дол, чоловік 1-2 тис злотих
Кажу чоловіку, давай продамо твій старий будинок в селі, в замін пропоную переписати будинок де ми живемо на нього, щоб він не переживав (будинок мій)

Машини ми поставили на продаж , і хочемо одну завезти на площадку, кажу давай твою, бо моя краща …
І от він , все ти хочеш продати…бізнесмен хєр..вий і тут я майже на взводі.
Вранці роблю смузі і він …. Погано перебитий, важко пється… ( ну бл…але мовчу)
І тут даю сніданок і він такий, а чого варене яйце а не жарене

І все ….
Мене порвало …
Тарілка на вулиці, дитина побігла у школу.
Я надрочена працюю, він злий поїхав на роботу ….
Прибити готова його …
Вибачте за сумбур , я чисто виговоритися
Шлях до зірок 02 мая в 08:20
Бидося, я вже плачу... На жаль, дитина не може створити свою тему про неадекватних батьків.
72 7
Пишна молодиця 02 мая в 08:21
Нахуа нам тут ваш польский муж?
77 6 2
Швабристка 02 мая в 08:21
З такими відносинами, я б ще тричі подумала чи варто купувати спільне майно.
55 2 1
долой_лама 02 мая в 08:21
Автор, може у вас пмс?
9 2 2 1
Указка 02 мая в 08:21
я вчера с таким настроением проснулась как вы сегодня....
глаза открыла и уже хотелось кого то прибить
Держитесь
6 4 1
автор НаБалКоніХодять 02 мая в 08:21
Ответ дляШвабристка
З такими відносинами, я б ще тричі подумала чи варто купувати спільне майно.
У нас є спільне і не одне
6 5 1
автор НаБалКоніХодять 02 мая в 08:21
Ответ дляУказка
я вчера с таким настроением проснулась как вы сегодня....
глаза открыла и уже хотелось кого то прибить
Держитесь
Дякую , надіюсь це мине )
Швабристка 02 мая в 08:21
Ответ дляНаБалКоніХодять
У нас є спільне і не одне
Співчуваю.
5 1
автор НаБалКоніХодять 02 мая в 08:22
Ответ дляШвабристка
Співчуваю.
Не плачте
16 2 1
Спілий баклажан 02 мая в 08:22
Она доллары, он фантики во где смех
34 3
Шлях до зірок 02 мая в 08:22
Ответ дляПишна молодиця
Нахуа нам тут ваш польский муж?
Щоб поспівчувати важкому життю авторки...
13 5 1
Швабристка 02 мая в 08:22
Ответ дляНаБалКоніХодять
Не плачте
Мені то що, в мене в сім´ї відносини нормальні, тут вам плакати треба.
13 1
автор НаБалКоніХодять 02 мая в 08:22
Ответ дляСпілий баклажан
Она доллары, он фантики во где смех
Та дякую і на цьому йому. Але нам справді злоті потрібні
11 3 1
Звожу з розуму 02 мая в 08:22
Сходіть у церкву … зараз саме час

Кайтеся
11 4 1
Варена цибуля 02 мая в 08:23
Може, спробуйте не пхати те, що не пхається, а насолодитися тим, що вже є? Наче не в будці живете і не останню краюху доїдаєте
24 1
автор НаБалКоніХодять 02 мая в 08:23
Ответ дляШвабристка
Мені то що, в мене в сім´ї відносини нормальні, тут вам плакати треба.
Я переживу якось) не засмучуйтеся
16 5
Швабристка 02 мая в 08:23
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я переживу якось) не засмучуйтеся
Переживайте, до чого тоді ваша тема.
28 1
автор НаБалКоніХодять 02 мая в 08:23
Ответ дляВарена цибуля
Може, спробуйте не пхати те, що не пхається, а насолодитися тим, що вже є? Наче не в будці живете і не останню краюху доїдаєте
Так більшість людей і живе…
Як небуть
Але не всі такі.
20 6 1
Варена цибуля 02 мая в 08:24
Ответ дляНаБалКоніХодять
Так більшість людей і живе…
Як небуть
Але не всі такі.
Ви вважаєте, що живете ’як-небудь’?
16 3
автор НаБалКоніХодять 02 мая в 08:24
Ответ дляВарена цибуля
Ви вважаєте, що живете ’як-небудь’?
Я вважаю що я можу краще і більше.
Я ні на кого не рівняюся.
16 3
Звожу з розуму 02 мая в 08:24
Ответ дляНаБалКоніХодять
Так більшість людей і живе…
Як небуть
Але не всі такі.
Ні , не більшість зовсім

Так ви тільки живете . Ви надрочена по життю
24 1
Фиона Шрековна 02 мая в 08:24
Разводитесь. Зачем так мучаться .
10 1
Стетоскопуло 02 мая в 08:24
Сейчас проблема у украинок чтоб мужей не утилизировали, поэтому странно ожидать сочувствия по поводу обычной бытовухи зарубежной .
автор НаБалКоніХодять 02 мая в 08:24
Ответ дляЗвожу з розуму
Ні , не більшість зовсім

Так ви тільки живете . Ви надрочена по життю
Та ні) тільки сьогодні ))
3 1
Патриоточка 02 мая в 08:25
Ответ дляНаБалКоніХодять
Так більшість людей і живе…
Як небуть
Але не всі такі.
Ну от Ви така. Любові в сім´ї немає, взаємоповаги немає.
Але є машини, долари та злоті.
18 8 1
Фиона Шрековна 02 мая в 08:25
Ответ дляСтетоскопуло
Сейчас проблема у украинок чтоб мужей не утилизировали, поэтому странно ожидать сочувствия по поводу обычной бытовухи зарубежной .
Заболотная троляка.
вре_Динка 02 мая в 08:26
Я б не змогла бути з чоловіком, з яким мамонта маю приносити і готувати я.
В моєму сприйнятті чоловік має заробляти більше жінки. Жінка також має гарно заробляти, але сімʼю забезпечувати повинен чоловік. Я вже спробувала і забезпечувати і 50/50. Не моє)
Не стоїть у мене до чоловіків які не вміють заробляти більше мене
автор НаБалКоніХодять 02 мая в 08:25
Ответ дляСтетоскопуло
Сейчас проблема у украинок чтоб мужей не утилизировали, поэтому странно ожидать сочувствия по поводу обычной бытовухи зарубежной .
Ми живемо в Україні. Спеціально не писала що я вже пережила з чоловіком і що я його з того світу витягла, щоб не робити акцент на цьому.
Питання у іншому
22 5
Звожу з розуму 02 мая в 08:26
Ответ дляНаБалКоніХодять
Та ні) тільки сьогодні ))
Ну подишіть тоді. Йогу зробіть. Медитацію. Молитву почитайте.

Нащо ви приносите своє сміття на порадницю у 8 ранку? Заразу сюди вкидуєте. Нєт щоб щось позитивне гарне розказать, поділитись, людям добре зробити
автор НаБалКоніХодять 02 мая в 08:27
Ответ длявре_Динка
Я б не змогла бути з чоловіком, з яким мамонта маю приносити і готувати я.
В моєму сприйнятті чоловік має заробляти більше жінки. Жінка також має гарно заробляти, але сімʼю забезпечувати повинен чоловік. Я вже спробувала і забезпечувати і 50/50. Не моє)
Не стоїть у мене до чоловіків які не вміють заробляти більше мене
Ми 22 роки разом і починали з нуля. Ми не погана сімʼя і мене все влаштовує загалом. От іноді у мене заскок чи у нього - не знаю.
Я не можу вимагати від чоловіка більшого, якщо він не може заробити більше. А так він по красний чоловік, тато.
6 2 2 1