НаБалКоніХодять• 02 мая 2024

Ненавиджу чоловіка саме зараз, поговоріть зі мною

Я така надрочена зранку, що не можу просто ….
Завжди я все маю вирішувати, завжди про все думати. Так…
Подумаю більше в рази. Великі покупки ( квартира, машини) все роблю я.
Чоловік все життя військовий..
Ніколи не ліз у мої гроші, а це я купила Дайсон ( чпокає мені мізки два тижні).
Збираємо гроші на квартиру. Ну як збираємо. Я 1-2 тис дол, чоловік 1-2 тис злотих
Кажу чоловіку, давай продамо твій старий будинок в селі, в замін пропоную переписати будинок де ми живемо на нього, щоб він не переживав (будинок мій)

Машини ми поставили на продаж , і хочемо одну завезти на площадку, кажу давай твою, бо моя краща …
І от він , все ти хочеш продати…бізнесмен хєр..вий і тут я майже на взводі.
Вранці роблю смузі і він …. Погано перебитий, важко пється… ( ну бл…але мовчу)
І тут даю сніданок і він такий, а чого варене яйце а не жарене

І все ….
Мене порвало …
Тарілка на вулиці, дитина побігла у школу.
Я надрочена працюю, він злий поїхав на роботу ….
Прибити готова його …
Вибачте за сумбур , я чисто виговоритися
Звожу з розуму• 13 мая 2024
Ответ дляНе зацілована
Londa__, ну хватит, успокойтесь. Вы не пробовали успокаивающее дыхание? Вдруг хоть чуть снимет это состояние пружины? Это же очень вредно клокотать в такой злобе(((. Я понимаю, что не просто так вы так горчите, что-то случилось у вас. Просто помните, что эта ваша беда не вечная, но нужно тоже идти навстречу добру!
Опять тревога. Надеюсь, вы в безопасности.
Пошла нахер