Червона рута• 02 мая 2024

Затримка сечі у дитини. Нейрогенний сечовий міхур

дівчата, хочу вашої поради. Всі аналізи здали, лікування приймаємо. Але може в когось було схоже і можете щось порадити. Дитина не відчуває позовів до мочеспускання. Лиш заводимо будильник і кожні три години йдемо в туалет. Але періодичні спазматичні болі не припиняються.
Страхованная• 02 мая 2024
Скільки років дитині?

автор Червона рута • 02 мая 2024
Ответ дляСтрахованная
Скільки років дитині?
ЗабежАЛОЧКА• 02 мая 2024
В каком вы городе?
автор Червона рута • 02 мая 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
В каком вы городе?
Івано-Франківськ
Фрекен бок• 02 мая 2024
У доньки був, але в неї навпаки було дуже часте сечовипускання. Бігала в талет постійно. Лікувались у невролога.
Відповів всім• 02 мая 2024
Вам нужно обратится к детскому психологу.
Манка Я• 02 мая 2024
Є залишок сечі в сечовому міхурі?

Замрійлива• 02 мая 2024
Ответ дляФрекен бок
Так, у мого чоловіка з таким діагнозом навпаки часті сечовипускання. Переважно на фоні психологічного стресу.
автор Червона рута • 02 мая 2024
Ответ дляМанка Я
Є залишок сечі в сечовому міхурі?
ні