Пузата Хата• 02 мая 2024

Що це у дитини і чим лікувати??

До лікаря звертались і все те що він назначив не допомогло .. Трішки стало краще , але повністю не пройшло. Може хтось з таким стикався?
Підскажіть як лікували?
Воздух в банке• 02 мая 2024
а какой диагноз поставил доктор?

Начальник Анонимов• 02 мая 2024
Внутрішня сторона стегна? Мені на розтяжки схоже, а скільки років?
Голубец• 02 мая 2024
на вид как растяжки
bibizyana• 02 мая 2024
Диагноз есть?
Наизнанку• 02 мая 2024
Растяжки ведь?
Зубачистка• 02 мая 2024
Натертость?
Начальник Анонимов• 02 мая 2024
«Причини розтяжок на тілі: швидке зростання. Розтяжки на сідницях часто виникають у дітей і підлітків під час стрибків росту, оскільки шкіра не встигає адаптуватися до швидких змін розмірів тіла; вагітність і пологи.»
Свекруня• 02 мая 2024
Что лечили и чем?
Сколько лет ребенку?
Наизнанку• 02 мая 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
У моего спину и колени порвало. Вообще эндокринолог смотрела. Советует сдать кортизол, но там растяжки обычно красные, чуть другие. И вообще скрабом мазать, масло от растяжек и тд. Станут светлее...

Подмигашка• 02 мая 2024
Схоже на механічне пошкодження.
Можливо, бананка/рюкзак натирає
Весела моль• 02 мая 2024
Ответ дляНаизнанку
В моєї дитини розтяжки також знайшов ендокринолог, я і не знала (
У неї щитоподібна залоза була з проблемами, а розтяжки, каже лікар, через порушений обмін речовин.
І те і те лікуємо.
Голубка миру• 02 мая 2024
Ну не були ви в лікаря!!!
Царівна Жабка• 02 мая 2024
Это рука. На вид не растяжки, похоже на сухую кожу
Дякую_аж_підскакую• 02 мая 2024
Может экзема?
Краснеет иногда?
ГендиреХтор• 02 мая 2024
У меня в детстве были пятна(выглядели как на фото) под голеностопом снаружи на обоих ногах.кожа как грязная серо-коричневая и сухие такие же.Мама водила к врачам,но толку не было.Плюнули на это,они со временем исчезли.
Посудомойка• 02 мая 2024
Наче дискератоз якийсь
ИНЬэтовамниЯНЬ• 02 мая 2024
Дуже схоже на натертість, якнце стегно, то варто передивитись всі штани і зараз тепліє, можна поміняти на тритажні м´які штани і шорти
автор Пузата Хата • 02 мая 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Может экзема?
Краснеет иногда?
Так буває трохи красніє
автор Пузата Хата • 02 мая 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Це на ніжці в дитини. Схоже, але це не розтяжка

Дякую_аж_підскакую• 02 мая 2024
Ответ дляПузата Хата
Так буває трохи красніє
Тоді слідкувати за харчуванням, налагоджувати жовчевідтік(хоча б гарячу воду зранку/перед сном), попити пробіотики курсом.
Дякую_аж_підскакую• 02 мая 2024
Хоча дитина мабуть маленька, тоді пробіотики. Якщо на грудях, то краще вам.
автор Пузата Хата • 02 мая 2024
Ответ дляПодмигашка
Схоже на механічне пошкодження.
Можливо, бананка/рюкзак натирає
Ні, це не механічне пошкодження, лікар ставив дерматит алергічний діагноз, назначав ліки ми все так як він казав робили прийшли ще на прийом бо не пройшло, він знову назначив іншу мазь , але вона не допомогла. Так як не проходить..
sky-labs• 02 мая 2024
Возраст ребенка?
автор Пузата Хата • 02 мая 2024
Ответ дляsky-labs
Возраст ребенка?
5 років
sky-labs• 02 мая 2024
Ответ дляПузата Хата
5 років
Нужно провести противопаразитарное лечение с подготовкой и поддержкой
автор Пузата Хата • 03 мая 2024
Ответ дляsky-labs
Це як ?Можна детальніше будь ласка ?
sky-labs• 03 мая 2024
Ответ дляПузата Хата
Це як ?Можна детальніше будь ласка ?
Схему приема противопаразитраных препаратов может назначит гастроэнтеролог или инфекционист.
Так же они должны назначить схему поддержки - укрлив (или аналог), сорбенты, пробиотики и ферменты.
Очень желательно предварительно сдать анализы: ОАК, биохимию, узи обп.