Мизимец• 02 мая 2024
Одеса пляжи
Доброго Дня.
Хочеться в цьому році вивезти дітей до моря на відпустку.
Чи відкриті пляжи Одеси ? Можливо минуло року хтось відпочивав.
Чи тільки відпочинок біля басейну?
Хто і де відпочивав ?
Чи тільки відпочинок біля басейну?
Хто і де відпочивав ?
Мядуза аля моргонер• 02 мая 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Та ці пані кожен раз після обстрілів вилазять та питають. Знаємо цих пані у кокошниках
Вам жалко пани в кокошнике?
Пусть едут и наслаждаються под обстрелами ))
ВсеПроВсехЗнаю• 02 мая 2024
Ответ дляМизимец
Я вибачаюсь, але прилітає усе : і касетні і крилаті і с 300 і шехеди!
Автор, если сильно хочется моря-едьте в Болгарию и дешевле чем Одесса и безопаснее
Марфа Українівна• 02 мая 2024
Ответ дляДу да ду да ду
И именно прибрежные районы. Люди уже погуляли на тропе здоровья вдоль моря
Як же мені подобалося гуляти по тій тропі здоров’я вздовж моря… Ех.. я до війни мріяла в Одесі жити! Грьобані капаци… так мрії і життя спаскудили всім нам!🤬😫😢
Марфа Українівна• 02 мая 2024
Ответ дляНа привозе
От до речі. В мене знайома на минулому тижні вмерла. Коли влучили по горбатому мосту. Вдома.Серцевий напад, переляк від вибуху. В руках була маленька дитина чотирирічна, яка не здогадалася шукати допомогу в сусідів, поздонити до швидкої чи ще щось. Знайшов чоловік зранку вже...
Такі випадки взагалі до статистики не входять,але вона теж жертва прильоту і обстрілу
Який жах… вперше про таке чую…
Чи доречно буде поцікавитись, а дім цілий залишився чи це було в дім попадання? І як далеко від дому вибух був?
Наприклад, я з Дніпра, коли був приліт на вокзал недавно, то це 4 км від дому. Гучно дуже, вібрація була по вікнам, але не страшно… чи то я звикла вже…
На привозе• 02 мая 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Який жах… вперше про таке чую…
Прилітіло в міст, не в будинок. А будинок неподалік від мосту.
Марфа Українівна• 02 мая 2024
Ответ дляНа привозе
Неподалік, це 1 км чи ще ближче?
В мене теж маленька дитина, ось проникла я такою новиною… тепер якось страшно стало, шо навіть таке буває…
Приму в дар• 02 мая 2024
Ответ дляЗалізна пані
Так, тому що я реально не знаю як зараз туди доїхати, спитати окрім форума мені ні в кого. я в Києві, їхати наобум, це згаяти купу часу та грошей на паливо (якщо не пустять).
Я практично не знаю, бо не з одеської області. Але теоретично якщо ви без військовозобов´язаного, то вас певно випустять. В прикордонних зонах особливий контроль, якщо у вас щось буде заброньовано, то теоретично впустять. В інших областях так. Але вам краще у тих до кого їхати будете перед самим виїздом питати. бо кожен день це може змінитися
На привозе• 02 мая 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Неподалік, це 1 км чи ще ближче?
Трохи ближче.
Але я вам так скажу,вчора приліт був в 6 кварталах від мене (одеські квартали у центрі доволі маленькі,це теж треба врахувати)- то я подумала,що в сусідний будинок влучили,настільки було гучно. І це я очікувала вибуху,так як встигла прочитати і почути сирену . Та жіночка могла не знати, не бути готовою. Бо до Одеси балістика летить десь 2 хвилини,часто вибухи одночасно із сиреною,або взагалі ДО неї.
Приму в дар• 02 мая 2024
Ответ дляНа привозе
Вчора біля місця прильоту до мене підійшла бабуся й давай випитувати: а що прилетіло,а куди прилітіло, а що там було?а хто там був? ... Навіть не никаються ,курви ці чекаючі((((
Ну бабки вони такі, їм все потрібно знати, що біля під´їзду, що біля місця прильоту(( ждуни чи ні ви не зрозумієте.
Приму в дар• 02 мая 2024
Ответ дляМарфа Українівна
І ми з сім´єю любили там гуляти, як приїжали... Обожнюю Одесу) Теж подумували про неї... І в театральний сезон як попадеш, то обожнювала ходити в оперний. Ех.... Але головне, щоб люди цілі були..
Приму в дар• 02 мая 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Який жах… вперше про таке чую…
То ви звикли, це погано, але це нормальна захисна реакція нервової системи, щось не було як з тієї жінкою((. Я як виїжаю з міста (я з Кривого Рогу) то теж деякий час реагую на гучні звуки, а вдома мені все ОК, не страшно зовсім, вже майже не реагую ні на що(((
Боневтікла• 02 мая 2024
Автор, если вы с Запорожья, то можете ехать.
Но с пляжами пока непонятно. Сама думаю скататься в Одессу, но без детей. Пока, наверное, подожду месяц-другой, а там видно будет.
Щедрик ведрик• 02 мая 2024
Ответ дляМизимец
Ви цілодобово знаходитесь у бомбосховищі?
Работа , садочки, школи вас не обходять?
Вам не стыдно?
Забагаловка• 02 мая 2024
Ответ для vihola
Це «виникують»тут колись вже писало кривою українською, якраз після прильотів, хотіло погуляти по Одесі.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3504148
в Одессе прилеты постоянно, так что ж теперь вообще про наш город не спрашивать? )
Туся муся• 02 мая 2024
Ответ дляВиправлялочка
Может не стоит так рисковать детьми?
та хай ризикує!
Зубачистка• 02 мая 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
тогда вы бы не задавали вопрос про Одессу
Она спросила про открыты ли пляжи, а не про что-то другое.
Шаманю второпях• 02 мая 2024
Ответ дляМизимец
Вам не здаєтся , що ви самі собі заперечуєте ? Вам смішно, що у людей виникують запитання щодо безпечних місць в Одесі, але в свою чергу ви роздаєте рекомендації щодо відпочинку?
А вы Карпаты или Болгарию не рассматриваете?
Стефанія• 02 мая 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
в Одесі немає часу сховатися, бо долітає дуже швидко. Ви моделювали ситуацію: ви на пляжі і раптом тривога? Що ви будете робити?
Удалено администрацией...
Неновая почта• 02 мая 2024
Ответ дляСтефанія
Удалено администрацией...
как то так... лежали мы на пляже еще в первый год войны, когда там полиция ходила гоняла всех с песка. И тут бах бах, работа ПВО над морем, сбивают ракеты, И как раз полицаи идут рядом, орут нам девочки бегом с пляжа, быстро, быстро. Мы и сами то испугались подскочили, кричим, да мы рады бегом, а куда, где укрыться??? На что нам стражи порядка показывают на травку с кустом и говорят ’вот сюда’ Это было очень мило и логично конечно, осколки падающие с неба опасны только когда лежишь на песке, а в 10ти метрах от песка под кустом, мы станем неуязвимы
Не люблю натовп• 02 мая 2024
На відпустку ахахаха це пані чат джпт перекладав? :) Ви б якось поменше палилися) А взагалі я б хотіла, щоб ця пані в Одесі відпочила у підвальчику місяць - другий, може, розуму б набралася і не лізла до українських жінок з такими тупими провокаціями. Скоро, пані, і до вас конкретно долетить.
Вподобайден• 02 мая 2024
Ответ дляМизимец
ми мешкаємо в Запоріжжі , мені не потрібно гуглити , шо таке касетний боєприпас
Якщо ви з Запоріжжя, то краще тоді у Бердянськ або Кириловку і блище. Що вам та війна…
Кубик Рубика• 02 мая 2024
А зачем Одесса?
Нежно люблю этот город, но пляжи там не особо. Да и сейчас ещё и опасные.
Море морем, но Карпаты - это очень круто.
Мизимец
• 02 мая 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Здається у хвора фантазія, і манія перслідування .
Люди у минулому році писали про відпочинок і що пляжі були відкриті , але з деякими обмеженнями .
Чому питання відпустку у вас асоціюється лише зі зрадою ? Може вам до психолога ?
Стефанія• 02 мая 2024
Ответ дляНеновая почта
Они надеялись, что осколки вас в кустах не заметят, простите, чёрный юмор
ПотеряласЯ Я...• 03 мая 2024
Ответ дляНа привозе
Даже если и ждут, как думаете почему?
Забагаловка• 03 мая 2024
Ответ дляDeOna
А про Grand Pettine на 16-й Фонтана уже все забыли? Там тоже хорошо прилетело.
Там кто-то пострадал? (Я не помню просто)
ГендиреХтор• 03 мая 2024
Ответ дляНа привозе
Мельницы?