02 мая в 12:30

Одеса пляжи

Доброго Дня.
Хочеться в цьому році вивезти дітей до моря на відпустку.
Чи відкриті пляжи Одеси ? Можливо минуло року хтось відпочивав.

Чи тільки відпочинок біля басейну?

Хто і де відпочивав ?
показать весь текст
Мядуза аля моргонер 02 мая в 17:01
Ответ дляПушап Мі мі
Та ці пані кожен раз після обстрілів вилазять та питають. Знаємо цих пані у кокошниках
Вам жалко пани в кокошнике?
Пусть едут и наслаждаються под обстрелами ))
3 1
ВсеПроВсехЗнаю 02 мая в 17:35
Ответ дляМизимец
Я вибачаюсь, але прилітає усе : і касетні і крилаті і с 300 і шехеди!
Автор, если сильно хочется моря-едьте в Болгарию и дешевле чем Одесса и безопаснее
2 1
Марфа Українівна 02 мая в 17:36
Ответ дляДу да ду да ду
И именно прибрежные районы. Люди уже погуляли на тропе здоровья вдоль моря
Як же мені подобалося гуляти по тій тропі здоров’я вздовж моря… Ех.. я до війни мріяла в Одесі жити! Грьобані капаци… так мрії і життя спаскудили всім нам!🤬😫😢
6 1
Марфа Українівна 02 мая в 17:43
Ответ дляНа привозе
От до речі. В мене знайома на минулому тижні вмерла. Коли влучили по горбатому мосту. Вдома.Серцевий напад, переляк від вибуху. В руках була маленька дитина чотирирічна, яка не здогадалася шукати допомогу в сусідів, поздонити до швидкої чи ще щось. Знайшов чоловік зранку вже...
Такі випадки взагалі до статистики не входять,але вона теж жертва прильоту і обстрілу
Який жах… вперше про таке чую…
Чи доречно буде поцікавитись, а дім цілий залишився чи це було в дім попадання? І як далеко від дому вибух був?

Наприклад, я з Дніпра, коли був приліт на вокзал недавно, то це 4 км від дому. Гучно дуже, вібрація була по вікнам, але не страшно… чи то я звикла вже…
На привозе 02 мая в 17:46
Ответ дляМарфа Українівна
Який жах… вперше про таке чую…
Чи доречно буде поцікавитись, а дім цілий залишився чи це було в дім попадання? І як далеко від дому вибух був?

Наприклад, я з Дніпра, коли був приліт на вокзал недавно, то це 4 км від дому. Гучно дуже, вібрація була по вікнам, але не страшно… чи то я звикла вже…
Прилітіло в міст, не в будинок. А будинок неподалік від мосту.
Марфа Українівна 02 мая в 18:07
Ответ дляНа привозе
Прилітіло в міст, не в будинок. А будинок неподалік від мосту.
Неподалік, це 1 км чи ще ближче?
В мене теж маленька дитина, ось проникла я такою новиною… тепер якось страшно стало, шо навіть таке буває…
1 1
Приму в дар 02 мая в 18:10
Ответ дляЗалізна пані
Так, тому що я реально не знаю як зараз туди доїхати, спитати окрім форума мені ні в кого. я в Києві, їхати наобум, це згаяти купу часу та грошей на паливо (якщо не пустять).
Я практично не знаю, бо не з одеської області. Але теоретично якщо ви без військовозобов´язаного, то вас певно випустять. В прикордонних зонах особливий контроль, якщо у вас щось буде заброньовано, то теоретично впустять. В інших областях так. Але вам краще у тих до кого їхати будете перед самим виїздом питати. бо кожен день це може змінитися
На привозе 02 мая в 18:12
Ответ дляМарфа Українівна
Неподалік, це 1 км чи ще ближче?
В мене теж маленька дитина, ось проникла я такою новиною… тепер якось страшно стало, шо навіть таке буває…
Трохи ближче.
Але я вам так скажу,вчора приліт був в 6 кварталах від мене (одеські квартали у центрі доволі маленькі,це теж треба врахувати)- то я подумала,що в сусідний будинок влучили,настільки було гучно. І це я очікувала вибуху,так як встигла прочитати і почути сирену . Та жіночка могла не знати, не бути готовою. Бо до Одеси балістика летить десь 2 хвилини,часто вибухи одночасно із сиреною,або взагалі ДО неї.
Приму в дар 02 мая в 18:14
Ответ дляНа привозе
Вчора біля місця прильоту до мене підійшла бабуся й давай випитувати: а що прилетіло,а куди прилітіло, а що там було?а хто там був? ... Навіть не никаються ,курви ці чекаючі((((
Ну бабки вони такі, їм все потрібно знати, що біля під´їзду, що біля місця прильоту(( ждуни чи ні ви не зрозумієте.
Приму в дар 02 мая в 18:19
Ответ дляМарфа Українівна
Як же мені подобалося гуляти по тій тропі здоров’я вздовж моря… Ех.. я до війни мріяла в Одесі жити! Грьобані капаци… так мрії і життя спаскудили всім нам!🤬😫😢
І ми з сім´єю любили там гуляти, як приїжали... Обожнюю Одесу) Теж подумували про неї... І в театральний сезон як попадеш, то обожнювала ходити в оперний. Ех.... Але головне, щоб люди цілі були..
Приму в дар 02 мая в 18:21
Ответ дляМарфа Українівна
Який жах… вперше про таке чую…
Чи доречно буде поцікавитись, а дім цілий залишився чи це було в дім попадання? І як далеко від дому вибух був?

Наприклад, я з Дніпра, коли був приліт на вокзал недавно, то це 4 км від дому. Гучно дуже, вібрація була по вікнам, але не страшно… чи то я звикла вже…
То ви звикли, це погано, але це нормальна захисна реакція нервової системи, щось не було як з тієї жінкою((. Я як виїжаю з міста (я з Кривого Рогу) то теж деякий час реагую на гучні звуки, а вдома мені все ОК, не страшно зовсім, вже майже не реагую ні на що(((
Боневтікла 02 мая в 18:43
Автор, если вы с Запорожья, то можете ехать.
Но с пляжами пока непонятно. Сама думаю скататься в Одессу, но без детей. Пока, наверное, подожду месяц-другой, а там видно будет.
Щедрик ведрик 02 мая в 19:09
Ответ дляМизимец
Ви цілодобово знаходитесь у бомбосховищі?
Работа , садочки, школи вас не обходять?
Вам не стыдно?
Забагаловка 02 мая в 19:21
Ответ для vihola
Це «виникують»тут колись вже писало кривою українською, якраз після прильотів, хотіло погуляти по Одесі.

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3504148
в Одессе прилеты постоянно, так что ж теперь вообще про наш город не спрашивать? )
Туся муся 02 мая в 19:30
Ответ дляВиправлялочка
Может не стоит так рисковать детьми?
та хай ризикує!
Зубачистка 02 мая в 19:49
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
тогда вы бы не задавали вопрос про Одессу
Она спросила про открыты ли пляжи, а не про что-то другое.
Шаманю второпях 02 мая в 20:46
Ответ дляМизимец
Вам не здаєтся , що ви самі собі заперечуєте ? Вам смішно, що у людей виникують запитання щодо безпечних місць в Одесі, але в свою чергу ви роздаєте рекомендації щодо відпочинку?
А вы Карпаты или Болгарию не рассматриваете?
Стефанія 02 мая в 20:50
Ответ дляШобВам_КакНам
в Одесі немає часу сховатися, бо долітає дуже швидко. Ви моделювали ситуацію: ви на пляжі і раптом тривога? Що ви будете робити?
Удалено администрацией...
Неновая почта 02 мая в 21:19
Ответ дляСтефанія
Удалено администрацией...
как то так... лежали мы на пляже еще в первый год войны, когда там полиция ходила гоняла всех с песка. И тут бах бах, работа ПВО над морем, сбивают ракеты, И как раз полицаи идут рядом, орут нам девочки бегом с пляжа, быстро, быстро. Мы и сами то испугались подскочили, кричим, да мы рады бегом, а куда, где укрыться??? На что нам стражи порядка показывают на травку с кустом и говорят ’вот сюда’ Это было очень мило и логично конечно, осколки падающие с неба опасны только когда лежишь на песке, а в 10ти метрах от песка под кустом, мы станем неуязвимы
5 3
Не люблю натовп 02 мая в 22:10
На відпустку ахахаха це пані чат джпт перекладав? :) Ви б якось поменше палилися) А взагалі я б хотіла, щоб ця пані в Одесі відпочила у підвальчику місяць - другий, може, розуму б набралася і не лізла до українських жінок з такими тупими провокаціями. Скоро, пані, і до вас конкретно долетить.
3 1
Вподобайден 02 мая в 22:18
Ответ дляМизимец
ми мешкаємо в Запоріжжі , мені не потрібно гуглити , шо таке касетний боєприпас
Якщо ви з Запоріжжя, то краще тоді у Бердянськ або Кириловку і блище. Що вам та війна…
4 2 1
Кубик Рубика 02 мая в 22:30
А зачем Одесса?
Нежно люблю этот город, но пляжи там не особо. Да и сейчас ещё и опасные.

Море морем, но Карпаты - это очень круто.
2 1
автор Мизимец 02 мая в 22:46
Ответ дляНе люблю натовп
На відпустку ахахаха це пані чат джпт перекладав? :) Ви б якось поменше палилися) А взагалі я б хотіла, щоб ця пані в Одесі відпочила у підвальчику місяць - другий, може, розуму б набралася і не лізла до українських жінок з такими тупими провокаціями. Скоро, пані, і до вас конкретно долетить.
Здається у хвора фантазія, і манія перслідування .
Люди у минулому році писали про відпочинок і що пляжі були відкриті , але з деякими обмеженнями .

Чому питання відпустку у вас асоціюється лише зі зрадою ? Може вам до психолога ?
Стефанія 02 мая в 23:46
Ответ дляНеновая почта
как то так... лежали мы на пляже еще в первый год войны, когда там полиция ходила гоняла всех с песка. И тут бах бах, работа ПВО над морем, сбивают ракеты, И как раз полицаи идут рядом, орут нам девочки бегом с пляжа, быстро, быстро. Мы и сами то испугались подскочили, кричим, да мы рады бегом, а куда, где укрыться??? На что нам стражи порядка показывают на травку с кустом и говорят ’вот сюда’ Это было очень мило и логично конечно, осколки падающие с неба опасны только когда лежишь на песке, а в 10ти метрах от песка под кустом, мы станем неуязвимы
Они надеялись, что осколки вас в кустах не заметят, простите, чёрный юмор
ПотеряласЯ Я... 03 мая в 06:19
Ответ дляНа привозе
Вчора біля місця прильоту до мене підійшла бабуся й давай випитувати: а що прилетіло,а куди прилітіло, а що там було?а хто там був? ... Навіть не никаються ,курви ці чекаючі((((
Даже если и ждут, как думаете почему?
DeOna 03 мая в 08:04
Ответ дляЗабагаловка
пару раз прилетало на фонтане, но по мелочи. А так чтобы серьезно - это в первый раз, в замок
А про Grand Pettine на 16-й Фонтана уже все забыли? Там тоже хорошо прилетело.
Забагаловка 03 мая в 09:20
Ответ дляDeOna
А про Grand Pettine на 16-й Фонтана уже все забыли? Там тоже хорошо прилетело.
Там кто-то пострадал? (Я не помню просто)
ГендиреХтор 03 мая в 14:10
Ответ дляНа привозе
Прилітіло в міст, не в будинок. А будинок неподалік від мосту.
Мельницы?