Тоскующая• Изменено 02 мая 2024
Что у вас на обед или перекус?
У меня рисово -овсяные сконы с черникой, грецким орехом и глазурью из сахарной пудрой.
Готовила не для себя, но и мне норм)
Тра Ля Ля• 02 мая 2024
А я готувала печінковий паштет, буженину і підчеревину, то напробувалась, і обідати не хочеться)
Янка-угомонись• 02 мая 2024
Смажений топінамбур з яйцем, типу топінамбур замість картоплі. Не сподобалось. Більше не буду таке готувати)) це сьогодні в мене експериментальний обід😂😂
Тоскующая
• 02 мая 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Класс, у вас шикарно все
Янка-угомонись• 02 мая 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Ну так то ж на свято.
Хропочка з гривкою• 02 мая 2024
Горсть вареного риса, паровая тефтеля, соус из шпината в сливках, 2 спаржины, вареное яйца, черный кофе. Мой обед. Ещё рафаэлку если найду к кофе.
Янка-угомонись• 02 мая 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
Творог, горішки, ізюм, сухарики, кава.
Я таке на сніданок люблю
Тра Ля Ля• 02 мая 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Ну так то ж на свято.
Ага, але все одно - там дзьобнеш, щоб на сіль перевірити, там лизнеш, чи не занадто перчене, там миску оближеш, ще й нанюхаєшся запахів, то вже їсти не хочеться.
Янка-угомонись• 02 мая 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Та таке ж )) а потім зголоднієш і боїшся чіпати, бо то ж на свято)) а хто ще й постує, то взагалі як то витримати
Тра Ля Ля• 02 мая 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Ми не постуєм, просто традиційні страви будуть, то простіше)
Я завжди залишаю по шматочку, щоб можна було й до свята спробувати. Трохи паштета в окремий лоточок, трохи того, трохи сього)
Але паски до Великодня принципово не їм)
Янка-угомонись• 02 мая 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Та хіба ж втримаєшся як воно все смачненьке
Тра Ля Ля• 02 мая 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Зараз ще тільки мрію про нього , вчора було так
Навчіть смачно артішок готувати, пару разів готувала, ну не смачно мені(
КучМала• 02 мая 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
А Дайкон не смажили?) Теж таке собі на смак.
Таракашечка• 02 мая 2024
Янка-угомонись• 02 мая 2024
Ответ дляКучМала
Ні, навіть не чула, що його можна смажити. Мені дуже сподобався смажений батат. Але він не часто у нас у форі буває.
КучМала• 02 мая 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Ой, краще і не пробуйте смажити) В гуглі бачила, що можна, як картоплю посмажити, доїдала через силу) Смажений батат не куштувала. Цікаво, потрібно буде, якось скуштувати)
Кудряшка Сью• 02 мая 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Мені дуже подобається батат у фритюрі (як картопля фрі), та на грилі, для мене значно смачніше картоплі.
Янка-угомонись• 02 мая 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Мені теж батат ну дуже сподобався. Чекаю коли з´явиться в магазині. Дорогий правда, але ж смачнющий
Галя із Дарниці• 02 мая 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Відварити на пару до готовності, готовий полити лимоном і оливковою олією, присипати сіллю
Виходить дуже смачний
Айболитная• 02 мая 2024
Ответ дляКучМала
Не покупайте много,возьмите одну штуку на пробу,у меня никто не заценил.