02 мая в 19:29

Багаж в самолет

Здравствуйте, нужно полететь за границу с ребёнком подскажите, пожалуйста, будем 1й раз лететь самолетом. Чемодан какого размера можно брать? И можно ли ребёнку брать детский чемодан? Рюкзаки можно с собой в самолет?
Расскажите как правильно, пожалуйста.
Yuk@ 02 мая в 19:36
Перевірте, чи включає Ваш тариф авіаквитків багаж. Якщо так - має бути вказано вагу, зазвичай, це 20-23 кг. Залежить від а/к. Рюкзак як ручну поклажу можна взяти в салон, якщо його розміри відповідають вимогам до ручної поклажі.
Незламна 02 мая в 19:37
У вашому квитку написано, який багаж і якого розміру ви можете взяти. І список того, що не можна брати в ручну кладь
O-Yumi 02 мая в 19:42
Смотря какой авиакомпанией летите. У каждой свои правила