Ленивица-красавица• 01 июня 2024
Підліток не хоче носити сандалі! Нема сил!
От як вплинути, довести що це зручно? Ні в яку. Каже це дитяче взуття. 14 років парубку. Ну як можна ходити все літо в тому, в чому і весну??? Приводила до магазинів, казала тицяй куди хоч, куплю що завгодно...ні в яку. Підкажіть, як переконати?
Виктория-1980• 01 июня 2024
Зачем вы давите? Не ходит сейчас молодежь в сандалиях. Кроссы эври дей.
Психологічка• 01 июня 2024
Согласна. Фигли достаете ребёнка. Кстати, купите ему нормальную обувь на лето. Летнюю.
Сладкий лимончик• 01 июня 2024
Мої носять цілий рік кросівки, на літо взувають крокси. Ходять в галошах, потім знову кросівки. Сваритись з ними я не буду, сенсу нема. Економно навіть виходить😂
руки_Крюги• 01 июня 2024
Моему 13, нет летней обуви уже года три точно. И я его понимаю. Сама не ношу. Ноги трет, постоянно пыльные.
Скіфська пектораль• 01 июня 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Зачем? Зачем переубеждать в чем-то?
Ну зачем - можно понять. Испортит себе ноги, будет гипергидроз и вонючка всю жизнь.
ГейСюда• 01 июня 2024
Мамо, через кілька років він вилізе з під вашої спідниці і носитиме хоч кожуха літом. І що ви тоді скажете?
Може вже пора дати дитині свободу вибору хоч у таких дрібницях? Тим більше, що кросівки це зручно. Якщо вже так піклуєтесь про те, щоб ноги не парились, то разом оберіть легенькі дихаючі кросівки.
Але, думаю, що тут проблема не лише у сандалях.
Я шалунья• 01 июня 2024
Мама, Ваша корзиночка растёт и сопротивляется, и правильно делает))
Голубая фишка• 01 июня 2024
Мій з минулого року літом в кросах, просто купляю якісь легкі. Іноді крокси взуває. Зручно так людям, чого доколупались?
Малинка• 01 июня 2024
Те саме, але дівчинка. І від її подруг чула що ’ніхто нормальний босоніжки не носить’. Тому будуть конверси на літо як максимально легке взуття..
Вкаблучках• 01 июня 2024
Ответ дляГейСюда
у вас есть подросток, с которым вы обираете разом легеньке дихаюче? это легеньке потом стоит рядами, а носится то, что и до этого носилось
Я шалунья• 01 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
Купіть йому нормальні літні кросівки з сіткою і відстаньте
Та можно и без сетки отстать)) он сам в праве решать, что ему носить
Добро с Кулаками• 01 июня 2024
Моему сейчас 11, тоже в сандалиях не ходит.
Сама не покупаю лет с 9.
Ходит в тонких летних кроссовках.
Зачем прицепились к человеку?
Не хочет, ну и не нужно.
Не нравится, не удобно
Сама не покупаю лет с 9.
Ходит в тонких летних кроссовках.
Зачем прицепились к человеку?
Не хочет, ну и не нужно.
Не нравится, не удобно
Скіфська пектораль• 01 июня 2024
Ответ дляГейСюда
Ну через килька рокив дети станут взрослые и их мозг тоже начнет больше соображать. И ответственность за свое здоровье будет нести сам.
ФсеСама• 01 июня 2024
Щойно з чоловіком розмовляли, син 14 років не хоче сандалі, каже що буде все літо у кросівках. Це нас хтось підслузовуж, чи пише наш син?
П с. чоловік сандалі носить активно.
ГейСюда• 01 июня 2024
Ответ дляВкаблучках
У мене проблем з підлітком нема. Проблема у автора)
Я дала своєму підлітку спокій, не довбала і не клювала. Так, намагалась купити те, що на мою думку зручно і правильно, але воно стояло в шафі і не носилось. Плюнула і закрила тему.
Носив те, що хотів. І нічого, виріс, все ок)
Федорино Горе• 01 июня 2024
Покажите нестремные сандали на подростка))))
Мой лет с 9 летом в кроксах
Вкаблучках• 01 июня 2024
Ответ дляГейСюда
тогда зачем вы даете советы о ситуациях, с которыми не сталкивались?
ГейСюда• 01 июня 2024
Ответ дляВкаблучках
В сенсі: не стикалась?)
Стикалась, просто не нав´язувала своє розуміння того, що має бути зручно моїй дитині.