26 сентября 2017

Близнюкам Артему і Давиду Бойкам потрібна допомога! У хлопчиків ДЦП

Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий.

Звертаюся до вас з проханням про допомогу,з великою надією,що ви зможете допомогти моїм дітям.
на 11.12.17 р. назначено лікування,яке коштує 55000 грн в міжнародній клініці відновного лікування. Дуже важко знайти допомогу для таких підрощених діток.Важко пояснити,що по віку вони великі,а по розвитку як малесенькі дітки і все в нас дуже повільно проходитьЇ.Моі діти маленьки борці,яким дуже потрібна допомога.
У мене двоє хворих діток і вдвічі важче,бо сума на лікування велика. Вже просто руки опускаються,бо неможливо дивитися на дітей,яким можна допомогти,а коштів на це немає.
Ось тут є перевірена інформація минулорічна (тільки змінився номер карточки) https://tsn.ua/dopomoga/bliznyuki-artema-i-davida-...
Карточка ПриватБанка 5363 5420 1757 0525 ( на ім*я мами хлопчиків Бойко Любов Миколаївни)

Ось маленька історія про моїх хлопчиків.
У хлопчиків-близнят Артема і Давида Бойко- дитячий церебральний параліч, аплазія правої нирки (по одній нирці у кожного хлопчика), загальне недорозвинення мови важкої міри,. Ми відчайдушно боремося, щоб вони могли красиво ходити, говорити, розвиватися. Дітки дуже стараються, і у них є успіхи! Те, що більшості діточок дається просто так, дарма, від природи, для моїх синів є подвигом.Ці маленькі плечі винесли і пережили вже таке, що не всякий дорослий витримає. Хлопченята народилися передчасно, шестимісячними, з множинними крововиливами в мозок. Вони не мали жодного природженого рефлексу, які є у усіх діточок, не подавали ознак життя і годувалися через зонд. Усупереч усім прогнозам лікарів, що Артем і Давид ніколи не зможуть ходити, говорити, чути і навіть тримати голову,ніколи не скажуть слово "мама" і ніколи не зроблять мене щасливою,- ми добилися вже дуже багато чого. Всі лікарі просили нас залишити дітей,які не подавали признаків життя,і жити далі без них.Казали,що діти будуть лежачими і це лише тягар на все життя.А я взяла ці маленькі комочки,принесла додому і почала боротися за їхнє місце в цьому житті. Так,мені дуже важко.Так,я потребую допомоги,бо всі ресурси вичерпані,але я не зупиняюся. Я знаю,що світ не без добрих людей і люди,прочитавши нашу історію, обов*язково захочуть допомогти моїм хлопчикам.
Дуже важка,щоденна праця, правильне лікування, бажання стати краще примушує нас постійно боротися і доводити, що не можна ставити хрест на таких дітках. Ми вже уміємо самостійно ходити (хоча і порушена координація рухів, деформовані стопи погіршують ходу і хлопчикам важко ходити), починаємо говорити, навчаємося за спеціальною методикою.Можливо це і мало,але,повірте,що для нас -це великий успіх.Неможливо просто описати все те,через що ми проходимо кожен день.Не знаю де беруться сили і у мене і у дітей,для того,щоб не опускалися руки,і для того,щоб рухатися вперед.Ми не маємо права зупинятися. Нам треба йти вперед і тільки вперед.
Щоб закріпити те, що досягнуто за роки важкої роботи, нам треба продовжувати лікування. Хлопчики ростуть, з´являються контрактури, слабкі м´язи не справляються, з´являються різні деформації і їх треба усувати, щоб просунутися хоч на маленький крок до повноцінного життя.
Ми зробили Артемчику надскладні операціі на стопах в інституті ортопедіі.Дитина була 6 місяців в гіпсах.Ми по-новому вчимо його ходити.Це дуже важко.
За ці роки відчайдушноі боротьби ми перепробували вже дуже багато всього,але найкраще нам допомагає лікування за методикою проф.Козявкіна.Після лікування є позитивна динаміка,діти піднімаються на сходинку вище.Так боляче через те, що черговий крок в розвитку Артема і Давида залежить від грошей.Це гірка правда.Ніяких горошей не вистачить,якщо дітей двоє з таким діагнозом.Тут тільки допомога небайдужих і чуйних людей може врятувати.Людей,які захочуть допомогти зовсім чужим діткам стати кращими.
Але ж чужих дітей не буває і всі діти плачуть однаково.
Подивіться на моїх красенів! Це ті дітки, про яких казали,що вони будуть лежачими,сліпими,глухими і ніколи не скажуть слово "мама". Це ті,які народились шестимісячними,по 1 кг кожен і не подавали признаків життя. Це ті,в яких мозок був залитий кров*ю від множинних крововиливів в мозок.Ми пройшли дуже багато,ми тяжко працюємо щоденно,з болем,зі сльозами,але нам потрібна допомога,щоб ми не зупинилися,щоб рухалися далі,щоб стати ще кращими. Ми не можемо без лікування,яке дорого коштує і на яке в нас немає грошей. І якою б гіркою не була правда,що подальший розвиток моїх дітей залежить від грошей,але це так. Прошу вас,допоможіть моїм дітям! Я сама не справлюсь. Просто благаю вас про допомогу!
Дуже сподіваємося, що ви захочете стати для Артема і Давида добрими чарівниками, які в скрутну хвилину прийдуть на допомогу і своєю участю подарують хлопчикам шанс!Благаю вас, допоможіть моїм синочкам!
показать весь текст
Roksolana_p 23 мая в 10:27
Усім чудового весняного дня
автор Momma 23 мая в 22:52
Добрий вечір усім. Отримала переказ сьогодні від Катранова Ірина на 10000 грн. і вирішила відразу написати, щоб не було ніяких недомовок. Дякую вам щиро за цю допомогу моїм хлопцям.
Так ось: ми не поїдемо на лікування на 10 червня. Я не змогла зібрати гроші. Гроші є на одного. Зазвичай я позичала, але це було тоді, коли я була впевнена, що зможу їх віддати і не дуже швидко. Зараз я просто не знаю як їх віддавати. Домовилася в клініці, що якщо тільки звільняється вільне місце пізніше трохи, то ми відразу поїдемо. Нас записали в резерв. Тому наше лікування посунеться в часі, щоб була можливість дозбирати гроші. Якщо не усі, то хоч більшу частину. Ще я зараз з хлопцями дороблюємо листівки, які маємо відправити в Німеччину, а там знайшли людей, які візьмуть їх на реалізацію. Це шанс мати гроші.
Можливо вийде на маленький термін відвезти Артема і Давида в басейн і масаж.
Це ще під знаком питання. Але не можу сидіти і чекати реабілітацію, бо мої хлопці капець як потребують лікування. І так багато часу втрачено. Падають, спотикаються, коліна не розгинаються.
Я обовʼязково напишу на яке число переносимо лікування як тільки нам подзвонять з клініки.
Дякую усім вам за те, що тема живе життям. Дякую усім, хто віддає свої гроші моїм хлопцям. Дякую за довіру до мене особисто і за віру в Артема і Давида.
Обіймаємо усіх вас.
Roksolana_p 24 мая в 10:42
Пані Любо, дуже шкода, що не вдасться поїхати на лікування 10 червня.
Але будемо вірити, що з Божою допомогою це вийде трошки пізніше
Roksolana_p 25 мая в 11:13
Усім гарних вихідних!
Roksolana_p 26 мая в 14:12
Позитивного та спокійного недільного дня!
Roksolana_p 27 мая в 10:07
Вдалого нового тижня усім, хто сюди заглядає!
Roksolana_p 28 мая в 09:54
Доброго дня.
Дівчата, якщо Ви заходите в тему, підтримайте, будь ласка, пані Любу
Kira_k88 28 мая в 21:56
Доброго дня!
Пані Люба, нехай як найшвидше назбирається потрібна сума. Гарного усім дня!
Roksolana_p 29 мая в 09:45
Ответ дляKira_k88
Доброго дня!
Пані Люба, нехай як найшвидше назбирається потрібна сума. Гарного усім дня!
Дякуємо! Навзаєм
Roksolana_p 30 мая в 11:56
Усім гарного і, головне, спокійного дня!
Kira_k88 31 мая в 07:38
Гарного дня!
Roksolana_p 01 июня в 11:28
Усіх вітаю з першим днем літа!
Roksolana_p 04 июня в 12:24
Добрих помічників у цю тему!
Roksolana_p 05 июня в 10:00
Гарного дня
Roksolana_p 06 июня в 09:51
Усім добрим помічникам чудового літнього дня!
Roksolana_p 07 июня в 17:11
Мирного вечора усім!
Roksolana_p 08 июня в 10:34
Чудових вихідних і позитивного настрою!
Roksolana_p 09 июня в 10:50
Доброго недільного дня!
Roksolana_p 10 июня в 10:18
Нехай новий тиждень буде щедрим на добрі новини!
Roksolana_p 11 июня в 09:32
Гарного літнього дня усім-усім
Roksolana_p 12 июня в 10:55
Добрих помічників хлопцям!
Roksolana_p 14 июня в 13:42
Доброго дня!
Позивних новин!
Roksolana_p 15 июня в 10:10
Усім мирних і затишних вихідних!
Roksolana_p 17 июня в 11:10
Хорошого нового тижня!
Roksolana_p 18 июня в 09:29
Добрих помічників і позитивних новин!
Roksolana_p 19 июня в 10:21
Гарного літнього дня
Roksolana_p 20 июня в 10:49
Щедрих помічників у цю тему! Хлопці дуже потребують допомоги небайдужих людей
Roksolana_p вчера в 11:22
Доброго дня усім-усім!
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Популярные вопросы!

ещё

Сейчас читают!