Свекруховна• 02 мая 2024
Мутация f2 протромбин
Беременна 8 недель
Коагулограмма хорошая, но очень переживаю за генетическую тромбофилию
К гематологу 19ого
Назначили курантил, его нигде в аптеках нет
Мутация гетерозиготная, насколько это плохо?
К гематологу 19ого
Заикальница• 02 мая 2024
Класифікація тромбофілій з огляду на ступінь ризику:
1) легкі (низького ризику) — найчастіше гетерозиготні форми мутації ф. V Лейдена і гену протромбіну 20210A, а також дефіцит протеїну C або протеїну S
2) тяжкі (високого ризику) — гомозиготні форми вищевказаних мутацій, комбінація гетерозиготних форм цих 2-х мутацій, дефіцит АТ, АФС.
Свекруховна
• 02 мая 2024
Ответ дляЗаикальница
Это что значит?
тянитолкайка• 02 мая 2024
Вы у генетика были на консультации? Пусть совместно с гинекологом ищут замену .
По варианту генетик должен объяснить.
Благоуханочка• 02 мая 2024
Ответ дляСвекруховна
Это что значит?
Шо ви нешарити а незрозумілі аналізи робите...
тянитолкайка• 02 мая 2024
Ответ дляБлагоуханочка
А она и не должна шарить. Для этого врачи есть. Они и назначают.
Благоуханочка• 02 мая 2024
Ответ длятянитолкайка
Та кому ті лікарі потрібні...у вас чітко спитали...а ви до лікарів фудболити