Капризуля• 02 мая 2024
Що подарувати особливому, але соціалізованому, хлопчику 6 років ?
Дівчата, задача: потрібний подаруночок для дитини дівчини сина.
Він з аутизмом, але цілком собі контактний наче, відвідує садочок спеціальний.
Мама каже що любить усіляки машинки, потяги. Що таке можна подарувати до 2т грн йому бул дійсно цікаво і вистачило не на 10 хвилин?
Я не дуже розумію, чи треба обирати на 6 років, чи на молодший вік?
Смайлик• 02 мая 2024
Мама ж вам відповіла: машинки та потяги.
На свій вік. Конструктор, трек, залізницю.
ЧупакабраЗеБест• 02 мая 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
можна якусь гірку хот-вілс
моему не зашло, там пластик, дети его не любят, еще и бестолковое все в том хотвилзе
Княгиня пітьми• 02 мая 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ми не настільки екологічно-просунуті, але мій син із задоволенням грався. Йому 8, він і зараз грається
Пффф 100%• 02 мая 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
мы с этой страницы магазина вообще не выходим
Мой сын тоже играл таким, очень классный, но в дошкольном возрасте.