Бегущаяпо• 02 мая 2024

ФОП, ви платите ЄСВ за себе?

Маю вже 36 рочків загального трудового стажу ( підтверджено ПФ у особистому кабінеті). ФОП (3 група) вже 21 рік, завжди сплачувала всі податки до копійки. ЄСВ платила авансом за рік у першому кварталі. Останній рік доходи нульові. За перший квартал вже сплатила. І от вперше у мене дилема - перерахувати ЄСВ за наступні 3 квартали
(сімейний бюджет, дякувати чоловіку, не постраждає)), чи вперше в житті скористатися пільгами?
ПС. Планую ФОП закрити до кінця року (маю не закриті заборгованості від клієнтів)
Результат:
вже голосів: 23
17 (73.91%) Скористатись пільгою
6 (26.09%) Сплатити ЄСВ
птицаворона• 02 мая 2024
Не плачу зараз, поки нульовки. Платила лише за квартал, коли гонорар отримала.
Котомафия• 02 мая 2024
В 22 не платила. Сейчас плачу
Ищу Аленя• 02 мая 2024
Какие льготы.Уплатила ЕСВ получила пенсионный стаж.Не уплатила единый социальный взнос за месяц-не получила пенсионный стаж.
автор Бегущаяпо • 02 мая 2024
Ответ дляИщу Аленя
Ну.... в обычное время за неуплату ЕСВ штрафы были))
Ищу Аленя• 02 мая 2024
Штрафов нет.И стажа нет
Copy-Paste• 02 мая 2024
Не платим.
Гравіцапа• 02 мая 2024
нет дохода, не плачу, тупо не с чего(
автор Бегущаяпо • 02 мая 2024
Ответ дляИщу Аленя
Штрафов нет.И стажа нет
Стаж уже не нужен)). Имеется 36 лет по даннм ПФ))
А у нас макарошки• 03 мая 2024
плачу як платила. від початку війни не пропускаю платежі, навіть ЄП платила 5% коли там можна було менше платити.
якщо плануєте закривати фоп, то вам тих пару місяців ролі не грає якщо надумаєте не платити