Усміхайлик• 03 мая 2024

Є такі келихи, для чого вони?

В квартирі, яку винаймаємо, серед інших є такі келихи. Підкажіть будь ласка, під що вони, під який алкоголь?
Капитошечка• 03 мая 2024
Глинтвейн, как вариант

Не обижаюсь• 03 мая 2024
Ответ дляКапитошечка
Глинтвейн, как вариант
Продавчиня кіз• 03 мая 2024
Винчик
ЛюбимаЯНЬ• 03 мая 2024
Може під якісь коктейлі?
Гомосноб• 03 мая 2024
Глінтвейн
автор Усміхайлик • 03 мая 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Винчик
Та ні, це точно не винні
автор Усміхайлик • 03 мая 2024
Ответ дляКапитошечка
Глинтвейн, как вариант
Дякую, це варіант. Сховаю до зими

Чарівна патика• 03 мая 2024
Я зі схожих пʼю сік, воду. Вони як на мене досить універсальні
Ручки-Крючки• 03 мая 2024
А можете составить, сфотографировать и выложить здесь всю посуду из квартиры, которую вы снимаете? Мы бы тогда смогли вам помочь разобраться и с напитками, и с блюдами, которые можно есть и пить. И распределили бы их по временам годы.
Пирожкиня• 03 мая 2024
Вино, вода..
З бісиками• 03 мая 2024
А скільки платите за квартиру?
Кастрюлька• 03 мая 2024
можна пивко
автор Усміхайлик • 03 мая 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Ні, дякую, питання було тільки по цих келихах
автор Усміхайлик • 03 мая 2024
Ответ дляЗ бісиками
А скільки платите за квартиру?
500, але з посуду тут тільки два таких келихи
автор Усміхайлик • 03 мая 2024
Ответ дляКастрюлька
можна пивко
Ні, це точно не для пива
Букет троянд• 03 мая 2024
Це винні келихи, для звичайного вина
З бісиками• 03 мая 2024
Ответ дляУсміхайлик
Ви написали ’серед інших є такі келихи’. Я уявила, що там і для білого, і червоного, і для шампанського, і для бренді, віскі...
А взагалі ці келихи універсальні. Часто в ресторанах такі ставлять для безалкогольних напоїв, але наливають в них і звичайне вино.
Алгонавт• 03 мая 2024
Десертное вино, кагор например.
Сиреневая цапля• 03 мая 2024
Так як я алкоголь рідко пʼю, то з них норм пепсі в мене пʼється 😂

Сиреневая цапля• 03 мая 2024
Ответ дляЗ бісиками
В мене кубки кришталь, йшли для ігристого
Метровий сантиметр• 03 мая 2024
Для деяких коктейлів, глінтвейну
Настасья Пицун• 03 мая 2024
Латте в них будет очень неплох
автор Усміхайлик • 03 мая 2024
Ответ дляЗ бісиками
В мене є ще багато своїх. Можливо, мої слова ввели вас в оману, вибачте, невдалий вираз.
Куда_бежать• 03 мая 2024
Це для вина келих, не для глінтвейну. Для глінтвена з ручкою йдуть, бо пьеться гарячим
Ewuschka• 03 мая 2024
Для десерту
Щебетушка• 03 мая 2024
Ответ дляУсміхайлик
Ні, це точно не для пива
Для глинтвейна и десертного вина.
Щебетушка• 03 мая 2024
Ответ дляКуда_бежать
Не обязательно они идут с ручкой. В ресторане очень часто могут подавать без ручки, именно в таких бокалах. А также эти бокалы предназначены для десертного вина.
Куда_бежать• 03 мая 2024
Ответ дляЩебетушка
Обязательно. Это соответствует этикету и каждая посудина для своего предназначения. Рестораны не всегда придерживаются этикета. 🤷‍♀️
Щебетушка• 03 мая 2024
Ответ дляКуда_бежать
Спорить не буду. Но в Германии очень часто в ресторанах подают именно в таких бокалах, они из толстого , жаропрочного стекла идут . А на улицах на ярмарках наливают в стаканы с ручкой для удобства.
Бачу_майбутнє• 03 мая 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Латте в них будет очень неплох
Тогда ручка нужна