3@йk@• 03 мая 2024

Сумки в роддом, как правильно сложить?

В роддоме дали список-вещи для ребенка, вещи для мамы, вещи для партнёра. Но читаю, что складывать нужно отдельно в родзал, отдельно в послеродовую палату и отдельно на выписку. В роддоме ничего об этом не говорили. Как Вы делали? Раскладывали по локациям или просто сложили всё как помещалось по сумкам?
Непонятно• 03 мая 2024
В різні сумки, і підписувала, щоб чоловік знайшов, бо без цього він і мої труси дитині дасть і переколотить там все
МаксХмара• 03 мая 2024
Те що в родзал - складала окремо.
Післяпологова і на виписку - разом. Після пологів був час розібратись, що і куди
автор 3@йk@ • 03 мая 2024
Ответ дляМаксХмара
Те що в родзал - складала окремо.
А что нужно в родзал? Просто список дали для малыша, для мамы, для партнёра, не расписано, что из этого нужно именно в родзал.
KaterionOK• 03 мая 2024
Автор, на виписку сумку можна залишити вдома. Якщо до вас буде приходити чоловік, то потім принесе. Там і так виходить багато речей
Легких вам пологів
Дай подивлюся• 03 мая 2024
Ответ для3@йk@
Пелюшки одноразові, постіль (якщо просять), серветки, водичка, одяг, пелюшка і підгузки для дитини
Садова гойдалка• 03 мая 2024
Ответ для3@йk@
Постель, пеленки одноразовые, салфетки, подгузник ребёнку, одежда вам и ребёнку, плед детский, трусики послеродовые, вода, бумажные полотенца. Вроде бы мне больше ничего не понадобилось в родзале.
KaterionOK• 03 мая 2024
Ответ для3@йk@
В родзал собі постільне, вода, перекус якись (якщо довгі пологи будуть), нічна рубашка, одноразові пелюшки
Для дитини - пелюшки, ковдра, одяг - шапочка, чоловічок, підгузок
Це так по памʼяті
Дай подивлюся• 03 мая 2024
Я взяла 3 сумки з усім необхідним (крім того, що на виписку) і на місці вже поскладала так як треба було. Перед цим приблизно посортувала що куди піде: на пологи, після родова палата, загальне
автор 3@йk@ • 03 мая 2024
Ответ дляДай подивлюся
Дякую
автор 3@йk@ • 03 мая 2024
Ответ дляKaterionOK
Легких вам пологів
Дякую ❤️
Надежда наш компас• 03 мая 2024
Якщо у вас буде планова госпіталізація, то окремо складайте в родзал точно (для себе і для малечі речі). Все інше в палаті спокійно самі розкладете як тільки ляжете, тому окремо складати хіба що для своєї зручності. Якщо будете по швидкій, то я би складала окремо все по категоріях і бажано підписати/ прозора сумка. Окремо для пологової зали. Окремо на виписку (можна взагалі не тащити з собою, а зібрати і залишити вдома, потім привезуть), окремо речі для палати типу постіль-мило-шампунь бла-бла, халат, памперси-пелюшки-зміна одягу дитині. В разі чого попросите медсестру вам допомогти і вона в цій сумці все необхідне знайде. І окремо речі собі та малечі, якісь персональні штуки.
Маргарита sh• 03 мая 2024
На выписку сложила -но не брала ,потом привезли
Просто на роды вещи сверху в сумку положила ,а что нужно было в палату под низ )
В палате там уже разобралась и разложилась )