Детские_Будут?• 03 мая 2024
Рюкзак для подорожей - порадьте
Дівчата, порадьте якийсь безпонтовий максимально простий рюкзак, з яким зручно подорожувати. І який розмір краще обрати, бо часто одна модель у кількох розмірах іде.
Фото з інтернету для прикладу, хоча це, мабуть, теж не кращий варіант на сьогодні? Бо я взагалі у рюкзаках не розбираюсь(
ТебеОноНадось• 03 мая 2024
Подорожі які? Якщо планується авіа, то до розмірів ручної поклажі треба прив´язуватися
Накладні мюслі• 03 мая 2024
Ищите максимально лёгкий, бескаркасный, из плотной ткани, вместительный.
Накладні мюслі• 03 мая 2024
Такой как у Вас на фото- это одоробло какое то. Есть такого плана, тканевые, но намного симпатичнее.
авторе, дуже важливо, щоб ваш рюкзак мав ідеальну спинку, лямку і кріплення.
я фанат рюкзаків.
і можу сказати, що краще ніж
у мене нічого не було.
у нього просто ідеальне прилягання до тіла і не перевантажуються плечі, так як опирається і на спину також, але не на таз
також він непромокаємий і гарно закривається
хоча є і мінуси: мені попалась серія з неякісним малюнком (він досить легко стирається) але можно ж взяти однотонний
і також всередині одне велике відділення, але це вирішується тим, що все кладете в маленькі кофри. зато можна туди і палатку при бажання засунути ))))
я фанат рюкзаків.
і можу сказати, що краще ніж
у мене нічого не було.
Мама Карло• 03 мая 2024
В ж не уточнили яких подорожей. В гори чи може вам в такий, щоб по місту гуляти і не здавати багаж
Мама Карло• 03 мая 2024
Ответ дляir.zhuck
я фанат рюкзаків.
і можу сказати, що краще ніж
у мене нічого не було.
я фанат рюкзаків.
і можу сказати, що краще ніж
у мене нічого не було.
О, у чоловіка теж такий. Він його любить. Я нічого сказати не можу, не користувалась
ТебеОноНадось• 03 мая 2024
Ответ дляir.zhuck
я фанат рюкзаків.
і можу сказати, що краще ніж
у мене нічого не було.
я фанат рюкзаків.
і можу сказати, що краще ніж
у мене нічого не було.
Але якщо автор планує авіа, то тут розміри не проходять під той же ВізЕйр. Автор, то які подорожі Ви плануєте? Кілька разів питали